extraDACH / Gdańsk / Gdańsk

Dachy Gdańsk

Gdańsk jest bezsprzecznie pięknym miastem. Nie brakuje tu pięknych budynków i oczywiście pięknych dachów. Właśnie dlatego postanowiliśmy parę lat temu stworzyć tu oddział. Wszystko po to, by sprawiać, żeby Gdańskie dachy były jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej dopasowane do kieszeni naszych klientów. Znajdziemy rozwiązanie na każdy dach w Gdańsku.

Tani dach w Gdańsku

Tani dach w Gdańsku? Tak! Wszystko za sprawą extraDACH i naszych nieocenionych producentów. Dachy to nasza pasja, dlatego chcemy wyjść naszym klientom na przeciw oferując solidne i tanie pokrycia dachowe, rynny, ocieplenia i inne. Wszystko po to by dachy naszych klientów były bezpieczne i solidne. Jednak to nie wszystko, co mamy do powiedzenia w kwestii dachów! Co jeszcze dla Państwa przygotowaliśmy? Zdajemy sobie sprawę, że sprawy związane z dachem nie należą do najłatwiejszych. Oczywiście mowa tu też o odpowiednim doborze materiałów do stworzenia dachu do możliwości finansowych naszych klientów. Dlatego, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów i ułatwić im nieco dachowe sprawy, stworzyliśmy bezpłatną wycenę dachu! Wystarczy projekt budynku i oczywiście dachu oraz oczekiwania.

Dachy Gdańsk

Dachy, więcej dachów

Zdajemy sobie sprawę, że sprawy związane z dachem nie należą do najłatwiejszych.  Jednak, czy zastanawialiście się Państwo, na co najczęściej stawiają Polacy przy tworzeniu dachów? Przede wszystkim najczęściej wybierane są dachówki ceramiczne, czy też blachodachówki. Niestety badania wskazują, że wiele dachów w Polsce pokrywa także eternit, który jest bardzo szkodliwy dla zdrowia ludzkiego! Dachy pokryte tym materiałem należy koniecznie i jak najszybciej to możliwe wyremontować i usunąć ten materiał, zastępując go innym pokryciem dachowym.

Skupiając się jednak w dalszym ciągu na wyborach Polaków względem dachowych spraw, to jak Państwo myślicie, które opcje w przypadku pokryć dachowych są najczęściej wybierane? Mat, czy błysk? Kolor jasny, czy ciemny? Spieszymy z odpowiedzią! Te kwestie nie są do końca jednoznaczne, jednak można wyodrębnić parę tendencji dachowych. Zazwyczaj Polacy decydują się na pokrycia dachowe, które mają w sobie lekki połysk. Zaraz jednak na kolejnym miejscu są pokrycia matowe. Zazwyczaj później występują pokrycia do dachów płaskich, czyli między innymi papa. Zaraz po nich są dachówki z bardzo dużym połyskiem. Ponadto w kwestii kolorystyki, to właśnie nie dominują “tradycyjne” czerwone dachówki a dachówki w kolorze czarnym.

Dachy w Gdańsku
Dachy w Gdańsku
Dachy w Gdańsku

Dachy i Gdańsk, czyli dachy w Gdańsku

Jakie są najpopularniejsze dachy w Gdańsku? Chociażby Gdański żuraw, dach ratusza, dach muzeum Gdańska i wiele innych. Są piękne prawda? No właśnie, więc co sprawia, że dachy te są piękne i solidne tyle czasu? Przede wszystkim dachy wymagają dobrej jakości pokrycia. Drugą sprawą jest to, że aby dach nie przeciekał i był solidny, należy oczywiście zastosować odpowiednią izolację i ocieplenie. Dlatego w extraDACH oprócz pokryć dachowych, mamy w ofercie bezsprzecznie świetnej jakości membrany, styropiany i wełny. Wszystkie te składowe sprawiają, że tworzone dachy są nie tylko piękne, ale i solidne. Znajdziemy rozwiązanie pod wszystkie dachy w Gdańsku. Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zapraszamy do oddziału extraDACH Gdańsk po dach i na kawę!

extraDACH GDAŃSK

ul. Nowatorów 103
80-298 Gdańsk