extraDACH / Gdańsk / Gdańsk i dachy

Gdańsk dachy

Gdańsk i dachy

Każde miasto, by zachwycać swą urodą, na którą bezsprzecznie składa się architektura a więc i dachy, musi o nie zadbać. Jak wiadomo nie każdy rodzaj dachu, będzie pasował do każdego budynku. Dlaczego? Dlatego, że budynki zabytkowe a więc stare były budowane w innym stylu, niż te, które powstały chociażby kilkadziesiąt lat później. Niewątpliwie w rezultacie niezwykle ważnym jest precyzyjne wybranie odpowiedniego pokrycia dachowego. Musimy przyznać, że Gdańsk radzi sobie z tym świetnie! Jest to miasto, z którego zdecydowanie można brać przykład w kwestii dachów i odpowiedniego doboru pokryć dachowych. Nieskromnie możemy powiedzieć, że spora część z tych dachów, to nasza zasługa.

Nowy budynek i dach w gdańskim stylu?

Nikt nie powiedział, że budynek, który został niedawno wzniesiony, musi mieć pokrycie dachowe w nowoczesnym stylu. Niewątpliwie wznoszone są do tej pory budynki, które tworzone są w duchu poprzedniej epoki. W rezultacie pokrycie dachowe dobierane dla dachu takiego budynku będzie musiało stylem nawiązywać do struktury budynku,tak by wszystko oczywiście tworzyło spójną całość.

Gdzie znaleźć odpowiednie pokrycie dachowe w Gdańsku?

Na to, jak i na wiele innych dachowych pytań znamy odpowiedź! Pokażcie nam swój budynek, a my dobierzemy Wam idealne pokrycie dachowe pod Wasz dach! Skąd ta pewność? Przede wszystkim mamy w naszych magazynach setki różnych pokryć dachowych, począwszy od dachówek, przez blachodachówki a na papie i goncie kończąc. Po drugie, niewątpliwie zatrudniamy świetnych specjalistów, którzy nie jeden dach już widzieli i nie jeden dach już kładli. Po trzecie działamy na rynku już od ponad 15 lat, co niewątpliwie wskazuje na to, że z pewnością możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Dokładając do tego tysiące naszych zadowolonych klientów, z pewnością można o nas mówić „Rzetelna dachowa firma”. Wszystko to wiarygodnie pokazuje, że nie bez powodu nazywamy się extraDACH!

Sławne dachy w Gdańsku

Gdańsk niewątpliwie kojarzy się między innymi z pięknymi dachami. Jakimi? Chociażby Żuraw nad Motławą, czy Bazylika Mariacka. Oprócz znanych budynków Gdańsk zachwyca również dachami budynków mieszkalnych. Niewątpliwie część z tych dachów została wykonana z naszą pomocą.  Bez wątpienia jesteśmy w stanie podołać każdemu dachowemu wyzwaniu i bezsprzecznie czekamy na więcej dachowych przygód! Dlaczego? Dachy to nasza pasja! Budowa dachu z nami to sama przyjemność!

Gdzie znaleźć najlepszą firmę zajmującą się dachami w Gdańsku?

Nieskromnie możemy powiedzieć, że niewątpliwie najlepszą firmą, która spełni każde dachowe wymagania jest extraDACH! Przekonani? Adres znajdziecie poniżej! Do zobaczenia na kawie!

extraDACH GDAŃSK

ul. Nowatorów 103
80-298 Gdańsk