Goleniów
Hurtownia materiałów budowlanych

Goleniowska siedziba hurtowni materiałów budowlanych extraDACH to jeden z czterech naszych oddziałów w województwie zachodniopomorskim, skąd firma się wywodzi i gdzie zlokalizowana jest także główna, szczecińska siedziba. Szybki i prężny rozwój hurtowni extraDACH zachęcił nas do zapewnienia naszym klientom ułatwionego dostępu i jeszcze skuteczniejszego sprostania ogromnemu zapotrzebowaniu na asortyment związany z budową i wykończeniem dachów (i nie tylko). Starając się zapewnić Ci stałą dostępność najpopularniejszych materiałów budowlanych dbamy o oszczędność Twojego czasu i ułatwienie przedsięwzięcia związanego z budową domu.

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Nasi specjaliści od dachów czekają aby Ci pomóc:

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

W naszym oddziale w Goleniowie możesz skorzystać z naszej unikalnej oferty – dostarcz do nas projekt swojego dachu i wybierz materiały, które Cię interesują a przygotujemy dla Ciebie szczegółową i profesjonalną, a co najważniejsze – całkowicie darmową wycenę wszystkich tych produktów. Sprawdź, ile może kosztować planowana przez Ciebie inwestycja, wybierz najlepsze ceny i zaplanuj swoje wydatki z wyprzedzeniem!

Sprawdź co u nas! Najnowsze oferty i aktualności z naszego regionu:

Poznaj naszą ofertę dachówek i materiałów budowlanych:

Producenci pokryć dachowych:

Oddział naszej hurtowni materiałów budowlanych w Goleniowie to przede wszystkim najbogatsza oferta pokryć dachowych – wyłącznie najwyższej jakości i od sprawdzonych, zaufanych producentów. Nasz asortyment to zarówno dachówki ceramiczne jak i betonowe, w niezliczonych kształtach, kolorach i wymiarach. Znajdziesz tu także praktyczne i trwałe blachodachówki i blachę na rąbek oraz wiele, wiele innych rozwiązań:
to bogata oferta dachówek ceramicznych i betonowych, niezliczone możliwości stylistyczne, kolorystyczne i różne sposoby wykończenia.
wyjątkowo bogata oferta dachówek ceramicznych – tradycyjne i nowoczesne wzory, duży wybór kolorów i powłok uszlachetniających.
jeden z czołowych producentów dachówek ceramicznych, słynących z najwyższej jakości, wyjątkowej trwałości i zachwycającej estetyki.
wyjątkowe, estetyczne i niezwykle trwałe blachodachówki od polskiego producenta – blachodachówki płaskie, faliste czy blacha na rąbek i wiele innych.

W extraDACH w Goleniowie znajdziesz nie tylko największy w okolicy wybór materiałów budowlanych, ale także wyspecjalizowanych dekarzy, którzy zbudują Twój dach od podstaw lub zajmą się remontem. Ponieważ wiemy, jak ważne jest perfekcyjne wykonanie prac dachowych, dekarze z którymi współpracujemy to najlepsi specjaliści z doświadczeniem i wieloma realizacjami dla dziesiątek naszych klientów. Dowiedz się więcej o pracy dekarzy oraz m.in. jak zabrać się za swoją inwestycję związaną z dachem z naszych poradników dekarskich, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiednich fachowców tak szybko, jak to możliwe:

Nasze ulubione dachówki, blachodachówki dostępne w Goleniowie:

Poznaj pokrycia dachowe, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych klientów, zbierają same pozytywne opinie a także są sprawdzone i polecane przez specjalistów. Te produkty przeszły już najważniejszą próbę – służą bez zarzutu od wielu lat na dziesiątkach tysięcy dachów naszych zadowolonych klientów! Znajdziesz wśród nich dachówki ceramiczne i betonowe a także blachodachówki – zarówno tradycyjne, klasyczne wzory, czyli m.in. kształty faliste, jak i nowoczesne, modne rozwiązania w typie dachówek/blachodachówek płaskich:
wyjątkowa, nowoczesna I elegancka dachówka ceramiczna płaska o bardzo praktycznych proporcjach, zapewniających wydajne krycie dachu. Dopracowana konstrukcja Simpli to bardzo dobra wentylacja dachu, najwyższa szczelność i wygodne układanie.
tradycyjna i elegancka dachówka ceramiczna o miękkim kształcie holenderki to uniwersalna estetyka dla budownictwa jednorodzinnego. Wytwarzana w wielu, modnych kolorach i powłokach z angoby lub glazury.
to wyjątkowa i bardzo popularna dachówka betonowa o symetrycznym profilu, tworząca falującą powierzchnię dachu. Niewielka waga oraz szczelna konstrukcja czynią ją uniwersalnym i zawsze pewnym rozwiązaniem, dostępnym w wielu kolorach.
to klasyczna forma ceramicznej dachówki esówki o subtelnej fali, o bardzo dużych wymiarach oraz dużym zakresie przesuwu, dla sprawniejszego układania, także w przypadku nieregularnych dachów. Wyjątkowa szczelność i wiele możliwości estetycznych.
lekka wizualnie I wagowo, minimalistyczna dachówka betonowa płaska o optymalnych wymiarach, dla łatwiejszego krycia, także skomplikowanych dachów w nowoczesnych budynkach. Modne, stonowane kolory i trwałe wykończenie powierzchni.
unikalna blachodachówka modułowa, wzorowana dachówkami płaskimi to szlachetne, najwyższej jakości pokrycie dachu dla nowoczesnych domów. Dostępna w wielu odcieniach i rodzajach wykończenia zapewnia mnóstwo możliwości aranżacyjnych dachu.
niezwykle popularna, elegancka i wzorowana na tradycyjnych dachówkach blachodachówka modułowa, która powstaje z najwyższej jakości blachy stalowej, dostępna w ponad setce kolorów i wielu, trwałych wykończeniach.
nowoczesna i minimalistyczna, płaska dachówka cementowa w szlachetnym wydaniu i o bardzo praktycznej konstrukcji dla najwyższej szczelności i wytrzymałości pokrycia. Eleganckie, trwałe kolory i satynowe wykończenie powierzchni.

Pozostałe materiały budowlane w extraDACH Goleniów

Nasza goleniowska siedziba zapewnia szeroki asortyment zarówno pokryć dachowych, jak i innych produktów związanych z wykończeniem dachu i nie tylko – okna dachowe, hydroizolację dachów i fundamentów, czyli papę bitumiczną a także materiały do ocieplania dachów skośnych i ścian w budynkach – m.in., wełnę mineralną szklaną i skalną. Znajdziesz u nas także duży wybór membran dachowych, różnorodnej chemii budowlanej a także akcesoria wykończeniowe i narzędzia dekarskie – przyjedź do nas i dowiedz się więcej!
zapewniamy szeroki wybór membran dachowych, wśród których znajdziesz rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb – membrany dachowe wysokoparoprzepuszczalne o różnej gramaturze, strukturze i właściwościach, wyłącznie od najlepszych producentów dostępnych w Polsce.
wśród okien dachowych od największego polskiego producenta stolarki okiennej znajdziesz zarówno ekonomiczne, jak i najwyższej jakości produkty, które idealnie uzupełnią każde poddasze użytkowe, niezależnie od przeznaczenia pomieszczeń czy wymagań w zakresie izolacyjności termicznej.
to niezwykle szeroka oferta najwyższej jakości okien dachowych od cenionego na świecie producenta – znajdziesz wśród nich dokładnie takie okna, jakich potrzebujesz – do pokoju i łazienki, o nietypowych konstrukcjach oraz z wieloma, unikatowymi rozwiązaniami technicznymi dla maksymalizacji komfortu.
znajdziesz u nas największy w okolicy wybór kompleksowych systemów rynnowych – niezależnie od konstrukcji dachu, dobierzemy dla Ciebie rynny o odpowiedniej budowie, średnicy i właściwościach, spośród rynien z PVC, stali powlekanej, tytan-cynku, aluminium i wielu innych, dostępnych w naszej hurtowni możliwości.