Gorzów Dachy

Gorzów może poszczycić się pięknymi dachami. Dachy dwuspadowe, dachy czterospadowe, czy też dachy wielospadowe, to tylko niektóre rodzaje dachów, które można zobaczyć w Gorzowie. Firma extraDACH posiada swoje oddziały w całej Polsce, w tym właśnie w Gorzowie. Bardzo chcemy przyczynić się do tego, by Gorzowskie dachy były budowane jeszcze taniej.

Dach Gorzów

Zastanawiacie się Państwo, jaki dach będzie dla Państwa odpowiedni? To zależy od kształtu Państwa budynku. Z reguły do budowli o prostych kształtach, takich, jak prostokąt będą zwieńczone dachami dwuspadowymi, czy też dachami czterospadowymi. Tym samym dachy wielospadowe będą zwieńczały budowle o niestandardowych kształtach. Zawsze jednak trzeba skonsultować się z dekarzem, który będzie tworzyć Państwa dach.

Tani dach Gorzów

Sposób na tani dach? W extraDACH mamy kilka pomysłów. Zaczynamy od tego, że w firmie extraDACH ceny materiałów na dach, są super. Oczywiście na wszystkie rodzaje pokryć dachowych. Dachy dwuspadowe, dachy czterospadowe, dachy wielospadowe. Mamy pokrycia na dach na wszystkie rodzaje dachów. Jednym z najtańszych pokryć dachowych jest blachodachówka, a jednym z najdroższych dachówka betonowa. Te dwa rodzaje pokryć na dach różnią się też od siebie wagą. Oczywiście w extraDACH najtańsze wcale nie oznacza najgorsze, ponieważ oferowane przez nas materiały na dach są od najlepszych producentów, stąd możemy zagwarantować, że są również najwyższej jakości.

Transport pokryć dachowych Gorzów

Zakup pokryć dachowych, to również transport. W firmie extraDACH oprócz super cen gwarantujemy również transport materiałów na dach. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami. Również, nasi specjaliści, którzy pracują w oparciu o specjalnie opracowany system, zadbają o to, by zamówione przez Państwa materiały na dach, dotarły do Państwa w wyznaczone przez Państwa miejsce, w jak najkrótszym czasie.

Transport dachówek Roben
Transport dachówek Roben
Transport pokryć dachy
Transport pokryć dachy

Bezpłatna wycena dachu Gorzów

Zdajemy sobie sprawę, że stworzenie dachu jest kosztochłonne. Znając wykalkulowaną cenę dachu, prościej jest zaplanować budżet. Stąd też w extraDACH oferujemy Państwu bezpłatną wycenę dachu. Wystarczy, że wyślą nam państwo projekt budynku, w tym oczywiście dachu, a my w oparciu o uzyskane dane skalkulujemy koszt stworzenia Państwa dachu. Zapraszamy.

Wypełniając
formularz

Na telefon
95 729 92 86