isover-o firmie

Marka Isover jest uznanym producentem izolacji z przeznaczeniem dla budownictwa oraz przemysłu. Produkty takie jak mineralna wełna szklana lub skalna od lat stosowane są przede wszystkim w budownictwie indywidualnym.
W Polsce marka Isover obecna jest już od roku 1993, kiedy w Gliwicach jeden z zakładów produkujących wełnę skalną po modernizacji rozpoczął produkcję wełny szklanej.
Z upływem lat oraz zwiększającym się zapotrzebowaniem na termoizolację Isover odnotowywała nieustanny wzrost produkcji, co w konsekwencji spowodowało potrzebę uruchomienia kolejnych linii produkcyjnych.
Dzisiaj marka Isover należąca do światowego koncernu budowlanego Saint-Gobain, który zatrudnia 190 000 pracowników w ponad 1300 firmach w niespełna 70 krajach świata.
Isover w oparciu o ekologiczne rozwiązania nieprzerwanie i z dużym sukcesem poszukuje najlepszych rozwiązań w dziedzinie technologii, aby ich produkty charakteryzowały się zasadniczymi cechami:
– jak najlepszą izolacją akustyczną
– jak najlepszą izolacją termiczną
– jak najlepszą izolacją ogniową
Isover płyty i maty docieplenioweMarka Isover, jest nie tylko aktywna w obszarze budownictwa, czy przemysłu, gdzie szczyci się udziałem w modernizacji choćby takich instytucji jak: Warsaw Trade Tower, Rafineria Gdańska, czy Kancelaria Premiera. Swoją aktywność silnie zaznacza również w obszarze promocji sportu czy ochrony środowiska.
W hurtowni materiałów budowlanych extraDACH, w oddziałach: Gdańsk, Szczecin, Koszalin, Gorzów Wlkp. Poznań, Łódź oraz Wrocław, dostępne są produkty marki Isover, a w szczególności: Uni-Mata, Profit-Mata, Super-Mata oraz wiele innych produktów, znanych i docenianych na ogólnopolskim rynku budowlanym.