extraDACH – Koszalin

Mówi się, że budowanie to trudny i kosztowny krok.
My burzymy ten pogląd.
Przyjdź i przekonaj się, jak to robimy.
Zapraszamy serdecznie do naszego oddziału.
Robert-Mamczur-extraDACH-Koszalin
Dyrektor Oddziału
Robert Mamczur

 

Koszaliński oddział firmy extraDACH powstał w 2008 roku. Jako pierwsza filia, nasz oddział z sukcesem rozpoczął dynamiczny proces tworzenia innych oddziałów firmy w wielu istotnych lokalizacjach w kraju. Naszą pozycję na koszalińskim rynku zawdzięczamy fachowej obsłudze Klientów poprzez wszystkie etapy ich inwestycji.

extraDACH Koszalin, to nie tylko pokrycia dachowe. Z asortymentem w naszym oddziale można wybudować dom od fundamentów aż po dach. W stałej sprzedaży posiadamy elementy do murowania ścian firm Ytong, Solbet, Wienerberger, papy oraz gonty, systemy suchej zabudowy, materiały do dociepleń jak wełna czy styropian. Posiadamy również okna dachowe Velux i Fakro, cegły klinkierowe, systemy kominowe. Na miejscu oferujemy także mieszalnik tynków i farb firmy ALPOL (PIOTROWICE).

Nasz główny atut, to posiadanie największego asortymentu pokryć dachowych w regionie, co uwidocznione jest również na największej powierzchni wystawowej dachówek, które zdecydowanie ułatwiają Państwu wybór. Jako wiodąca hurtownia oferujemy usługi gięcia blach oraz obróbek blacharskich, a zamówiony towar dowozimy w wyznaczone miejsce.

Serwujemy również pyszną kawę.

 

 

W naszych magazynach o powierzchni ponad 10.000 m2
do nieustannej dyspozycji Klientów znajdują się:


wyprzedaz,pokrycia dachowe


Oddział Koszalinul. Mieszka I 18a
75-129 Koszalin
Tel: 94 341 21 84
Fax: 94 341 11 31
koszalin@extradach.pl

 

Dyrektor Oddziału

 

KIEROWNIK MAGAZYNU

 

SEKRETARIAT