Kraków
Hurtownia materiałów budowlanych

Skład budowlany extraDACH w Krakowie funkcjonuje od 2018 roku i przyczynił się w tym czasie do ukończenia tysięcy okolicznych dachów. Zaufanie klientów zaskarbiliśmy sobie dzięki szerokiemu asortymentowi, najwyższej jakości produktów, które w dużym stopniu dostępne są u nas od ręki. Odwiedzając naszą siedzibę możesz liczyć także na profesjonalne doradztwo naszych doświadczonych specjalistów oraz indywidualne podejście do każdego rodzaju potrzeb i wymagań. Przyjedź do naszego oddziału w Krakowie i poznaj szczegóły naszej wyjątkowej oferty pokryć dachowych i innych materiałów budowlanych!

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Nasi specjaliści od dachów czekają aby Ci pomóc:

Krzysztof Hyla
Krzysztof Hyla

Dyrektor oddziału

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

W hurtowni extraDACH w Krakowie zapewniamy profesjonalną, a co najważniejsze, w pełni darmową usługę indywidualnej wyceny materiałów budowlanych na podstawie projektu dachu – przyjedź do nas lub skontaktuj się z nami, dostarcz nam projekt dachu i poznaj najlepsze ceny na rynku. Dzięki darmowej wycenie dachu możesz nie tylko celnie oszacować wydatki związane z Twoją inwestycją, ale także porównać różne ceny i sprawdzić, które materiały budowlane będą najkorzystniejszym wyborem!

Sprawdź co u nas! Najnowsze oferty i aktualności z naszego regionu:

Poznaj naszą ofertę dachówek i materiałów budowlanych:

Producenci pokryć dachowych:

W krakowskim oddziale naszej hurtowni materiałów budowlanych możesz liczyć na największy w okolicy wybór różnorodnych pokryć dachowych wraz ze wszystkim przydatnymi akcesoriami. Stawiamy na uznanych i sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy już od wielu lat i którzy cieszą się pozytywnymi opiniami naszych klientów. Odwiedź naszą siedzibę i poznaj kompleksową ofertę sprawdzonych i najlepszych pokryć dachowych, jak na przykład dachówki ceramiczne i betonowe, blachodachówki czy blacha na rąbek:
wieloletnia tradycja wytwarzania dachówek ceramicznych to pewność najwyższej jakości oraz bogactwo estetyczne.
tak szeroka oferta dachówek ceramicznych i betonowych to niemal nieograniczone możliwości estetyczne i świetna jakość w dobrej cenie!
postaw na sprawdzone dachówki ceramiczne, polecane przez specjalistów – odkryj potężny wybór wzorów i kolorów!
dachówki firmy Koramic to najwyższej jakości ceramiczne pokrycia dachu z gwarancją na wiele lat.

W przypadku prac dachowych ważne są zarówno dobrej jakości, odpowiednio dobrane materiały budowlane, jak i ich fachowe zastosowanie. Dlatego właśnie w naszym krakowskim oddziale znajdziesz wyspecjalizowane firmy dekarskie, które zbudują Twój dach od podstaw lub przeprowadzą jego remont najlepiej, jak to możliwe. Zaufaj najlepszym specjalistom i zyskaj solidny i bezpieczny dach na lata! Nie wiesz, od czego zacząć prace dachowe? Poznaj nasze poradniki dekarskie i dowiedz się od czego zacząć swoją inwestycję i na co koniecznie zwracać uwagę, a my znajdziemy dla Ciebie najlepszego dekarza w Krakowie!

Nasze ulubione dachówki, blachodachówki:

Przedstawiamy najpopularniejsze pokrycia dachowe w naszej krakowskiej hurtowni, czyli produkty, które zbierają same pozytywne opinie naszych klientów i są najczęściej polecane zarówno przez indywidualnych użytkowników, jak i specjalistów. Można wśród nich znaleźć rozwiązania z wielu kategorii stylistycznych, dlatego znajdziesz tu dla siebie pokrycie dachu niezależnie od stylu budynku – estetykę tradycyjną oraz taką, która sprawdzi się również w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym. Są wśród nich najróżniejsze kształty i formy – dachówki płaskie i dachówki holenderki, blacha na rąbek i blachodachówka płaska oraz wiele innych:
to unikalny rąbek zatrzaskowy od największego producenta w kraju. Stworzony dla różnych kątów nachylenia połaci, także tych niewielkich, najwyższa trwałość, wyjątkowa estetyka i olbrzymi wybór kolorów oraz sposobów wykończenia.
to innowacyjna blachodachówka modułowa, która łączy tradycyjną estetykę oraz nowoczesne technologie produkcyjne – dla największej trwałości i wytrzymałości pokrycia. Dziesiątki kolorów oraz wiele rodzajów wykończenia powierzchni.
tradycyjna i niezwykle popularna dachówka ceramiczna w kształcie holenderki płaskiej, która sprawdzi się zarówno na nowych, jak i remontowanych dachach. Najwyższa jakość i wiele kolorów do wyboru.

ceramiczna dachówka płaska Bergamo to elegancja w czystej postaci – tworzy gładką strukturę dachu, która idealnie pasuje do budownictwa nowoczesnego. Wyjątkowe, matowe wykończenie i najmodniejszy kolor – antracyt.

nowoczesna i wyważona, ceramiczna dachówka płaska o optymalnych wymiarach, także dla skomplikowanych konstrukcji dachowych. Siedem eleganckich kolorów do wyboru oraz wykończenie z angoby, glazury lub kryształowo lśniącej glazury Topline.
unikalna i niezwykle ceniona dachówka betonowa, odnosząca się do kształtu holenderki płaskiej. Ponadczasowa, elegancka estetyka, która sprawdzi się zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym budownictwie. Wiele kolorów do wyboru.
ceramiczna dachówka o renesansowej estetyce i bardzo praktycznym, dużym formacie dla ekonomicznego krycia. Tworzy na powierzchni dachu delikatną fakturę. Bogata kolorystyka i trzy rodzaje wykończenia powierzchni.
stylowa i praktyczna, betonowa dachówka płaska z ukrytym, szczelnym zamkiem, podwójnym bocznym, której duże wymiary zapewniają szybkie układanie dachu. Nowoczesne powierzchnie zapewniają trwałość koloru i ogólnej estetyki.

Pozostałe materiały budowlane

Jeszcze więcej materiałów budowlanych w extraDACH w Krakowie – Przyjedź do nas do Krakowa i zapoznaj się z pełnią możliwości – nasz asortyment to nie tylko pokrycia dachowe, ale wiele innych produktów budowlanych, z którymi wykończysz nie tylko pokrycie dachu, ale również ściany, fundamenty i inne. Znajdziesz u nas m.in. znane i sprawdzone okna dachowe oraz wszelkie akcesoria potrzebne do ich montażu oraz akcesoria użytkowe, czy też takie materiały wykończeniowe, jak papa bitumiczna termozgrzewalna do dachów i fundamentów, wełna mineralna szklana i skalna czy membrany dachowe oraz znacznie więcej!

styropian najwyższej jakości i chemia budowlana potrzebna do budowy ciepłego i energooszczędnego domu. Termo Organika – polska firma z tradycjami

sprawdź ofertę wełny mineralnej szklanej i skalnej w formie wygodnych mat, z którymi w łatwy sposób można wykonać izolację termiczną i akustyczną budynków mieszkalnych – wysokie parametry i najwyższa jakość.
znajdziesz u nas najlepsze okna dachowe od największych producentów – roofART, Fakro, Velux – to wyłącznie sprawdzona jakość, różnorodne możliwości, trwałość, estetyka i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
nowoczesna papa termozgrzewalna Icopal to wiele innowacyjnych rozwiązań dla poprawy parametrów oraz łatwości zgrzewania na dachu – trwałe i niezawodne hydroizolacje i pokrycia dachów.