Dachówki Kraków

extraDACH / Kraków / Dachówki Kraków – największy wybór – w extraCENACH

extraDACH Kraków – największy wybór dachówek ceramicznych i cementowych w Twojej okolicy

Składy budowlane extraDACH od lat specjalizują się w dostarczaniu pokryć dachowych dla naszych klientów w całej Polsce. Dlatego również nasza krakowska siedziba, będąc jedną z największych spośród kilkunastu oddziałów, może pochwalić się imponującą kolekcją dachówek ceramicznych i cementowych, wśród których znajdą się wszystkie modele od największych producentów na rodzimym rynku pokryć dachowych. Odwiedź nasz oddział w Krakowie, a przekonasz się, jak bogatą ofertę przygotowaliśmy dla naszych klientów, oraz jak atrakcyjne ceny mam do zaproponowania!

extraDACH Kraków – oferta dachówek ceramicznych i cementowych

W naszym oddziale w Krakowie znajdziesz modele wiodących producentów pokryć dachowych, jak m.in. Firmy te specjalizują się w produkcji dachówek ceramicznych oraz cementowych, tworząc większość asortymentu naszych hurtowni już od wielu lat. Dlatego też wiemy, że są to produkty sprawdzone, do czego przyczyniły się setki naszych zadowolonych klientów na przestrzeni lat! Najwyższa jakość pokryć dachowych zbudowanych z użyciem dachówek ceramicznych i cementowych z naszej oferty jest zawsze pewna. Wszystkie kolekcje dachówek w naszych hurtowniach to produkty posiadające wszelkie wymagane certyfikaty jakości i bezpieczeństwa oraz spełniające tym samym najwyższe wymogi, jakie stawia się materiałom budowlanym w Polsce oraz Unii Europejskiej.

Dachówka – kształty, kolory i możliwości w extraDACH Kraków

Wybór dachówek, jaki czeka na Ciebie w naszym składzie budowlanym jest naprawdę nie do przebicia – same podstawowe modele dachówek to kilkadziesiąt odmiennych kształtów, nie tylko pod względem wizualnym, ale i konstrukcyjnym. Warto jednak wiedzieć, że każdy z modeli kształtowych występuje w przynajmniej dwóch, a czasem też czterech rodzajach wykończenia powierzchni – naturalnej, angobowanej lub glazurowanej, przy czym samą glazurę i angobę także podzielić można na dodatkowe podtypy, w których występują także warianty premium, o podwyższonych parametrach gładkości, połysku i wytrzymałości. Do tego dochodzą jeszcze dachówki cementowe, które również oferują wybór rodzaju wykończenia. A to wszystko można pomnożyć przez palety kolorystyczne – nawet do kilkunastu odcieni dla każdego z modeli dachówek. Daje to niewątpliwie setki możliwości, spośród których możesz wybrać idealne pokrycie dachowe, które nie tylko urzeknie Cię wizualnie, ale także spełni Twoje wymagania w zakresie konstrukcji i możliwości.
Wzory dachówek, które znajdziesz w naszym oddziale w Krakowie to, między innymi, dziesiątki rodzajów dachówki zakładkowej, w tym nowoczesna dachówka płaska, holenderka czy esówka oraz dachówki klasyczne, jak dachówka reńska, sercówka, karpiówka w tradycyjnych i nowoczesnych wydaniach a także imitacje łupka, oraz wiele, wiele innych.
Zdecydowana większość dachówek ceramicznych i cementowych z naszej oferty to przede wszystkim kompletne linie produktów, dlatego decydując się na jeden model nie musisz szukać dodatkowych akcesoriów, dachówek kształtowych czy połówkowych, które pasowałyby zarówno pod względem konstrukcji, jak i koloru oraz powłoki. Wszystko, co będzie Ci potrzebne masz na wyciągnięcie ręki. To rozwiązanie to nie tylko wygoda, ale także pewność perfekcyjnie wykonanego, idealnie szczelnego i trwałego pokrycia dachowego.

Dlaczego warto przyjechać do
extraDACH Kraków

W naszej krakowskiej siedzibie czeka na Ciebie grono specjalistów, gotowych udzielić fachowej pomocy w doborze dachówek oraz posiadających specjalistyczną wiedzę na temat możliwości i ograniczeń, jakie charakteryzują poszczególne modele. Dzięki temu wybrany model będzie perfekcyjnie dostosowany do specyfiki Twojego dachu, a Ty musisz zdecydować jedynie, co bardziej Ci się podoba. Wizyta w naszym oddziale to także możliwość sprawdzenia wszystkich dachówek z naszej oferty, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie wystawki-ekspozycje, na których można przyjrzeć się poszczególnym modelom, ich rzeczywistym kolorom i powierzchniom, a także porównać różne modele od każdego z producentów. Na miejscu uzyskasz także wszelkie niezbędne informacje, porady eksperckie czy informacje o produktach dodatkowych, których możesz potrzebować.

Cena dachówek ceramicznych i cementowych w
extraDACH Kraków

Aby o poznać aktualne ceny dachówek z naszej oferty odwiedź nasz oddział w Krakowie lub skorzystaj z dostępnych form kontaktu, jak telefon lub e-mail. Nasi doradcy pomogą Ci w oszacowaniu potrzebnej ilości materiałów, doborze akcesoriów budowlanych i wszelkich dodatków. Bardzo często goszczą u nas także promocje i oferty specjalne, dlatego odwiedź nas już dziś!

extraDACH zapewnia także darmową wycenę dachówek dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem ceramicznego lub cementowego pokrycia dachowego. Dostarcz nam projekt swojego dachu osobiście lub na nasz adres e-mail, a przygotujemy dla Ciebie profesjonalną wycenę wszystkich materiałów budowlanych na Twój dach.