OKNA DACHOWE FAKRO – EXTRADACH KRAKÓW

Pełna oferta okien dachowych Fakro – extraDACH Kraków

Planujesz adaptację poddasza lub wymianę okien dachowych? Wybierz okna dachowe Fakro! Krakowski oddział hurtowni extraDACH to zawsze szeroki wybór okien dachowych oraz wszystkich akcesoriów okiennych produkcji Fakro. W naszym oddziale dbamy o zapewnienie klientom pełnej oferty Fakro, dlatego wszystkie produkty tej marki dostępne są u nas od ręki! Nasza krakowska siedziba to także doświadczeni sprzedawcy, którzy zawsze odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb. Przyjedź do nas i sprawdź możliwości, nasze najlepsze ceny, oraz dowiedz się, jak wiele komfortu mogą zapewnić Ci okna dachowe Fakro!
Oferta okien dachowych FAKRO w extraDACH to pełen zakres możliwości oraz masa korzyści! Poza standardowymi oknami obrotowymi to także wiele innowacyjnych rozwiązań, m.in., okna o podwyższonej osi obrotu, okna uchylno-obrotowe, czy wreszcie – efektowne okna balkonowe. Wśród rodzajów okien Fakro można znaleźć zarówno rozwiązania ekonomiczne, o standardowych parametrach termoizolacji, jak i okna superenergooszczędne oraz pasywne, zaliczane do klasy LUX. Jeżeli zaś liczy się dla Ciebie przede wszystkim bezpieczeństwo to znajdziesz tu też rozwiązania o podniesionej lub o najwyższej klasie antywłamaniowej. Co ważne, z ofertą okien dachowych FAKRO nie musisz wybierać pomiędzy bezpieczeństwem a izolacją termiczną, ponieważ rozwiązania te łączą w sobie wszystko, co najważniejsze w jednym modelu okna.
Gwarancja okien dachowych Fakro wynosi kolejno – 10 lat gwarancji ogólnej trwałości okna, 20 lat na trwałość pakietu szybowego oraz bezterminowa gwarancja odporności hartowanych szyb w związku z gradobiciem.

Odpowiedni dobór okien dachowych Fakro

W ofercie FAKRO znajdziesz zarówno standardowe okna z przeznaczeniem do zwykłych pomieszczeń mieszkalnych, jak i superenergooszczędne, idealne na przykład do pokoju dziecka czy też okna odporne na wilgoć, konieczne w przypadku kuchni i łazienki na poddaszu. Na przeznaczenie okna dachowego duży wpływ mają zastosowane profile okienne, które w przypadku okien Fakro podzielić można na:

Drewniane w kolorze naturalnym

fakro okno dachowe drewniane kraków
do produkcji których stosowane jest wysokiej jakości drewno sosnowe, poddawane klejeniu warstwowemu, impregnacji oraz pokrywane warstwą przezroczystego lakieru akrylowego. Okna z profilami drewnianymi przeznaczone są do standardowych pomieszczeń mieszkalnych – salonów, sypialni, gabinetów.

Drewno z powłoką poliuretanową

fakro okna dachowe poliuretanowe kraków
potrójna, precyzyjna warstwa poliuretanu zabezpiecza drewniany rdzeń przed wpływem wilgoci, dlatego okna z takimi profilami stworzone są z myślą o kuchniach i łazienkach. Warstwa zabezpieczająca tworzy białe wykończenie, które można z łatwością umyć.

Tworzywo PVC

profile tego typu mają budowę opartą stalowych rdzeniach, aluminium, które pokrywa tworzywo PVC. Standardowo okna te występują w kolorze białym, jednak możliwe jest zamówienie okna wykończonego okleiną w innym odcieniu.  PVC jest całkowicie odporne na wchłanianie wilgoci i niepodatne na korozję, dlatego okna oparte na tych profilach zalecane są do pomieszczeń o dużej wilgotności. Profile można także zamówić w wersji z okleiną w kolorze złotego dębu lub sosny.

Dobór okna do specyfiki pomieszczenia, poza rodzajem profili okiennych warto oprzeć też na innych właściwościach, jak przede wszystkim parametry izolacji termicznej, których wyższe wartości dobrze sprawdzą się w sypialni i pokoju dziecka. Okna antywłamaniowe wybierane są tam, gdzie istnieje zwiększone ryzyko lub, gdzie szczególnie zależy nam na poczuciu bezpieczeństwa. Innowacyjne rozwiązania FAKRO pozwalają także na maksymalizację komfortu użytkowania, dzięki sterowaniu elektrycznemu Z-Wave oraz inteligentnym rozwiązaniom sterowania klimatem we wnętrzach smartHome. Komfort poddasza z oknami dachowymi Fakro pomogą podnieść także dodatki i akcesoria okienne, jak wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, akcesoria do obsługi, a także rolety i markizy Fakro.

Wieloletnia współpraca, super ceny

Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom! Nasze hurtownie to już kilkunastoletnia współpraca z firmą Fakro i dziesiątki tysięcy okien w dachach naszych zadowolonych klientów. Dzięki temu o oknach Fakro wiemy wszystko i często mamy do zaoferowania wiele preferencyjnych warunków! Odwiedź nas i sprawdź najlepsze ceny w okolicy!

extraDACH Kraków: Zapewniamy profesjonalne doradztwo naszych specjalistów

Nie wiesz, jak dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego poddasza? W extraDACH Kraków czeka na Ciebie grono specjalistów, którzy o oknach dachowych Fakro wiedzą wszystko! Z naszą pomocą dobierzesz optymalne rozwiązania – odpowiednie parametry, właściwości i rozmiary. Pomoc specjalistów jest ważna także w doborze wszelkich produktów dodatkowych i akcesoriów, pomagając w uniknięciu niebezpiecznych błędów.

Bezpieczny transport okien dachowych z extraDACH Kraków

Dostarczenie okien dachowych z magazynu na miejsce budowy wymaga specjalnych środków, zapewniających absolutne bezpieczeństwo, ponieważ niefachowy transport mógłby grozić uszkodzeniem szyb i innych delikatnych elementów konstrukcyjnych. W extraDACH zapewniamy organizację profesjonalnego transportu, w dowolne wybrane przez Ciebie miejsce w Polsce – sprawnie, bezpiecznie i profesjonalnie! Odwiedź nas lub zadzwoń by ustalić szczegóły.