Łódź
Hurtownia materiałów budowlanych

Filia hurtowni materiałów budowlanych extraDACH w Łodzi już od wielu lat, bo od 2011 roku, stanowi niezwykle prężnie działający oddział, w którym rokrocznie zaopatruje się w materiały budowlane wiele tysięcy okolicznych mieszkańców. Chcąc wyjść naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu na wysokojakościowe pokrycia dachowe i nie tylko, dbamy o jak największą dostępność i różnorodność naszych produktów, do Twojej dyspozycji są także doświadczeni sprzedawcy, którzy chętnie pomogą w doborze odpowiednich materiałów do Twojego domu.

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Nasi specjaliści od dachów czekają aby Ci pomóc:

łódź papa termozgrzewalna
Marek Śpiewla

Dyrektor oddziału

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Poznaj nasze wyjątkowe ceny oraz zaplanuj jak najlepiej wydatki związane z Twoją inwestycją korzystając z naszej profesjonalnej i całkowicie darmowej wyceny dachu! Wystarczy, że dostarczysz do nas projekt budowlany a przygotujemy dla Ciebie szacunkowe koszty, dzięki czemu możesz porównać różne możliwości i wybrać jak najlepiej!

Sprawdź co u nas! Najnowsze oferty i aktualności z naszego regionu:

Poznaj naszą ofertę dachówek i materiałów budowlanych:

Producenci pokryć dachowych:

Zdecydowanie najszerszą grupę produktów w naszym łódzkim oddziale stanowią pokrycia dachowe – wyłącznie najwyższej jakości, sprawdzone rozwiązania od uznanych producentów. To potężny wybór dachówek ceramicznych i cementowych, w niezliczonej ilości kształtów, rozmiarów i kolorów, a także pokrycia dachowe blaszane, jak np. blachodachówka płaska czy blacha na rąbek. Znajdź idealne pokrycie dachu wśród takich marek, jak:
to sprawdzone dachówki ceramiczne i betonowe, a więc jeszcze więcej możliwości dla każdego dachu! Wybierz idealny kształt i kolor spośród setek kombinacji.
uznany producent dachówek ceramicznych – pewność najwyższej jakości i wyjątkowej estetyki.
to jedne z najbardziej cenionych dachówek ceramicznych w naszym kraju – trwałe i wytrzymałe, w dziesiątkach wzorów i kolorów do wyboru.
to szlachetne i trwałe blachodachówki, powstające w dużej liczbie wzorów i niezliczonej ofercie kolorystycznej. Dziesiątki możliwości i szeroki zakres cenowy!
Chcesz znaleźć godną zaufania, solidną firmę dekarską z Łodzi lub okolicy? Odwiedź naszą łódzką siedzibę extraDACH, gdzie znajdziesz nie tylko kompleksowe zaopatrzenie w materiały budowlane z zakresu dachów, ale także nawiążesz współpracę ze sprawdzonym dekarzem, który przeprowadzi Twoją inwestycję od początku do końca. Nie ryzykuj – powierz swój dach w ręce najlepszych fachowców, którzy wykonali już dziesiątki dachów dla naszych klientów. Chcesz dowiedzieć się, od czego zacząć prace dachowe czy też poznać więcej szczegółów związanych z pracą dekarzy? Sprawdź nasze poradniki dekarskie i dowiedz się wszystkiego, co może być pomocne:

Nasze ulubione dachówki, blachodachówki:

Chcesz się dowiedzieć, które pokrycia dachowe cieszą się największym zainteresowaniem? Poniżej przedstawiamy najlepiej oceniane przez naszych klientów i polecane przez specjalistów dachówki ceramiczne i betonowe a także najlepsze blachodachówki, które od lat sprawują się bez zarzutu na dachach naszych zadowolonych klientów. Można znaleźć wśród nich zarówno wiele klasycznych rozwiązań, odpowiednich do tradycyjnego budownictwa mieszkalnego, jak i sporo pokryć w stylu nowoczesnym, które sprawdzą się świetnie w chłodnym i minimalistycznym budownictwie. Poznaj najczęściej polecane, ulubione pokrycia klientów z Łodzi i okolic:
dachówka ceramiczna o kształcie holenderki płaskiej, której wielki format oraz wyjątkowo wysoka tolerancja przesuwu zapewniają ekonomiczne, łatwe i szybkie układanie na dachu. Wiele kolorów i sposobów wykończenia powierzchni.
klasyczny kształt holenderki płaskiej, duży wybór kolorów i praktyczne, duże rozmiary to popularna bardzo elegancka dachówka ceramiczna, która dopełni zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne budownictwo jednorodzinne.
to jedna z najbardziej popularnych, płaskich dachówek ceramicznych w ostatnich latach. Prosta forma i zaawansowana konstrukcja zamków to nowoczesne i estetyczne rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.
ceramiczna holenderka płaska o specjalnie dopracowanych zamkach, dzięki którym układanie dachówki będzie łatwiejsze nawet na nieregularnych, poddawanych renowacji dachach. Duży wybór odcieni i optymalne wymiary.
to unikalna, nowoczesna i praktyczna dachówka cementowa płaska o minimalistycznej formie. Podwójne zamki zapewniają najwyższą szczelność pokrycia, a kolory i estetyka powierzchni chronione są przed promieniowaniem UV.
ceramiczna, płaska dachówka o praktycznych, dużych wymiarach, które zapewniają szybkie i ekonomiczne układanie. Duża tolerancja przesuwu oraz wzmocniona wytrzymałość dzięki spodniemu ożebrowaniu.
wielkoformatowa, ceramiczna dachówka płaska posiadająca precyzyjne, szczelne zamki. Dostępna w lśniącej glazurze lub lekko matowej angobie i wielu, eleganckich kolorach.
dachówka ceramiczna w typie klasycznej holenderki, należąca do wyjątkowo popularnej kategorii dachówek wielkoformatowych, które zapewniają ekonomiczne krycie dachu. Wiele kolorów w glazurze lub angobie.

Pozostałe materiały budowlane

Przypominamy, że w naszym składzie w Łodzi, poza pokryciami dachowymi znaleźć można także wiele innych materiałów budowlanych, które będą przydatne podczas wykańczania domu. Mamy tu m.in. szeroki wybór okien dachowych wraz ze wszystkimi akcesoriami, systemy rynnowe, papę termozgrzewalną (i nie tylko) do dachów i fundamentów, docieplenia dachów i ścian, jak na przykład wełna mineralna szklana a także membrany dachowe oraz duży wybór chemii budowlanej.
poznaj naszą bogatą ofertę najlepszych okien dachowych od znanych i cenionych producentów, takich jak roofART, Velux czy Fakro. Szeroki wybór akcesoriów montażowych oraz dodatków funkcjonalnych.
jedne z najlepszych na polskim rynku materiałów do izolacji termicznej i akustycznej dachów i ścian w budynkach mieszkalnych – wygodna forma mat z wełny mineralnej szklanej i skalnej.
wiele nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań z zakresu papy bitumicznej do tworzenia hydroizolacji dachów i fundamentów, od sprawdzonych producentów i w najlepszych cenach.
to wszystko, czego możesz potrzebować do kompleksowego wykończenia dachu – membrany i folie dachowe, akcesoria ceramiczne, komunikacja dachowa i ochrona przeciwśniegowa oraz wiele innych.