maxbit

Producent modyfikowanych i oksydowanych pap marki MAXbit jest obecny na rynkach europejskich od ponad dekady, w tym na polskim rynku od 2003.

Nowoczesne linie technologiczne w połączeniu z aspektami ekologicznymi zaowocowały wysokiej jakości wyrobami. Dzięki rosnącemu zaufaniu klientów do marki MAXbit oraz na skutek przybywającej i wymagającej rzeszy klientów, specjaliści w zakładowych laboratoriach odpowiedzialni za jakość, dokładają wszelkich starań, aby proces produkcji produktów MAXbit nieustanie podlegał doskonaleniu.

Owocnym efektem starań i dzięki bogatemu doświadczeniu wielu specjalistów MAXbit szczyci się takimi produktami jak:

– Podkład PYE 200 S40 – papa asfaltowa zgrzewalna, na osnowie włókniny poliestrowo szklanej, z przeznaczeniem jako podkład do wielowarstwowych wodoodpornych pokryć dachowych.

– Podkład V 60 S 30 – papa asfaltowa na osnowie z welonu szklanego, z przeznaczeniem jako warstwa podkładowa wielowarstwowych pokryć dachowych

– Top PYE PV250 S52 – papa asfaltowa zgrzewalna, wielowarstwowa do wierzchniego krycia z włókniny poliestrowej, z przeznaczeniem jako wierzchnia warstwa wielowarstwowych wodoodpornych pokryć dachowych.

Wszystkie produkty marki MAXbit objęte są odpowiednią gwarancją oraz stosownymi certyfikatami jakości wykonania.