HURTOWNIA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Wybierz dobrze – wybierz solidną hurtownię o ugruntowanej pozycji na rynku! extraDACH to już ponad 15 lat doświadczenia, w trakcie których tworzymy największą hurtownię budowlaną w Polsce, wyspecjalizowaną w tak wielu obszarach związanych z budownictwem jedno i wielorodzinnym.

extraDACH / Hurtownia materiałów budowlanych

Gdziekolwiek mieszkasz, extraDACH jest zawsze w okolicy, prowadząc sprzedaż w kilkunastu oddziałach na terenie całej Polski! Znajdź najbliższy oddział i przyjedź do nas, by kompleksowo zaopatrzyć się we wszystko, czego potrzebujesz do budowy domu. extraDACH to szeroki wybór materiałów budowlanych w najlepszych cenach, fachowe poradnictwo w zakresie doboru produktów, darmowa, profesjonalna wycena oraz transport na Twoją budowę – ponieważ wiemy, co liczy się najbardziej! Sprawdź, dlatego warto wybrać właśnie extraDACH!

Hurtownia budowlana extraDACH
od fundamentów aż po szczyt dachu!

hurtownia materiałów budowlanych na dach i budowę domu
Hurtownia budowlana extraDACH powstała wiele lat temu z myślą o zapewnieniu naszym klientom kompleksowego asortymentu materiałów z zakresu pokryć dachowych wraz z wszelkimi niezbędnymi akcesoriami. Od początków działalności stawiamy także na dostęp do specjalistycznego poradnictwa w kwestii specyfiki oraz odpowiedniego doboru oferowanych produktów. W tej kategorii po dziś dzień nie mamy sobie równych w całym kraju! Z czasem poszerzyliśmy oferowane Państwu materiały budowlane, aby móc zaoferować także kompleksowe zaopatrzenie we wszystko, co tylko będzie potrzebne do budowy domu od fundamentów po dach za jednym zamachem!

Teraz nie tylko dach
może być extra!

hurtownia materiałow budowlanych
Hurtownia extraDACH ma do zaoferowania znacznie więcej! Nie trać czasu i zorganizuj z nami wszystko kompleksowo! W naszej hurtowni zaopatrzysz się zarówno w materiały do budowy ścian i fundamentów, materiały z zakresu ocieplenia ścian i dachów, hydroizolacje oraz (a jakże!) wszystko, co tylko wiąże się z dachem – od pokryć dachowych, jak dachówki ceramiczne i cementowe, blachodachówki i papa dachowa, przez okna dachowe aż po wszelkie akcesoria dodatkowe i wykończeniowe, w tym kominy i kompletne systemy rynnowe oraz profesjonalne narzędzia, które będą do tego wszystkiego potrzebne.

Hurtownia budowlana, z którą możesz więcej!

Stworzyliśmy ofertę, dzięki której nie musisz się martwić o wiele aspektów planowania, związanych z Twoją inwestycją – w naszej hurtowni budowlanej zaopatrzysz się we wszystkie najważniejsze materiały, a w podjęciu właściwych decyzji oraz w odpowiednim dopasowaniu poszczególnych elementów pomogą Ci nasi specjaliści, dzięki czemu wszystko będzie doskonale ze sobą współgrało. Standardy jakości oraz świadomy i przemyślany wybór są w budownictwie szczególnie istotne, stanowiąc o bezpieczeństwie, komforcie oraz estetyce, które pozostaną niezmienne często nawet przez dziesięciolecia. Dlatego też nasi specjaliści posiadają szczegółową wiedzę na temat oferowanych przez nas produktów, a swoje porady oprą o informacje na temat Twojego projektu i związane z nim wymagania techniczne, a także z uwzględnieniem Twoich preferencji. Z nami dowiesz się także, w jaki sposób wykorzystać pełnię możliwości technicznych i energooszczędnych, a także tych związanych z prawidłową eksploatacją, dzięki której wydobędziesz pełnię trwałości i jakości produktu.
Odwiedź najbliższy oddział, a poza specjalistycznym doradztwem będziesz też mieć okazję przyjrzeć się produktom, a część z nich nawet przetestować. W każdym oddziale czekają na Ciebie m. in. wystawki ekspozycyjne wszystkich rodzajów pokryć dachowych z naszej oferty, które będą pomocne w ocenie rzeczywistych kolorów, faktur i powłok, czy też porównaniu różnych możliwości między sobą. Możesz przetestować też niektóre okna i ocenić kolorystykę i jakość wielu materiałów w katalogach i na próbnikach.

Wiele hurtowni w jednym miejscu!

extraDACH to hurtownia budowlana, która łączy w sobie wiele różnych specjalności – zobacz, jak wiele materiałów znajdziesz w jednym miejscu, podczas jednej wizyty oraz z jednym transportem

extraDACH – hurtownia pokryć dachowych

W dziedzinie krycia dachów extraDACH to nie tylko hurtownia dachówek – to hurtownia, w której znajdziesz wszystkie rodzaje pokryć dachowych, czyli:

Dachówki ceramiczne

Dachówki betonowe

Blachodachówki

Blachodachówki na rąbek

Struktonit

Papa na dach

Znajdziesz u nas przy tym wszystko, co będzie potrzebne do wykończenia Twojego dachu – od dachówek wentylacyjnych aż po kalenicę. Większość materiałów do krycia dachów w naszym asortymencie tworzy kompletne systemy, zawierające wszystkie dodatkowe elementy składające się na całość pokrycia, zaś do pozostałych z łatwością dopasujemy u nas wszystkie niezbędne dodatki!

Hurtownia dekarska

To pełen zakres materiałów budowlanych i akcesoriów dachowych, które składają się na trwały i bezpieczny dach – od ocieplenia poddasza i zabezpieczenia konstrukcji drewnianej dachu, aż po systemy przeciwśniegowe i komunikację dachową. W extraDACH znajdziesz też wszelkiego rodzaju akcesoria i narzędzia dekarskie, a także chemię budowlaną z zakresu tworzenia i renowacji pokryć dachowych:

Membrana dachowa

Obróbki blacharskie

Akcesoria dachowe

Hurtownia okien dachowych

rxtraDACH, jako hurtownia okien dachowych oferuje szeroki zakres funkcjonalny produktów, od największych i najbardziej cenionych producentów w Polsce. To zarówno standardowe, drewniane okna obrotowe, jak i superenergooszczędne okna do budownictwa pasywnego, czy nowoczesne okna sterowane elektrycznie. Nasz asortyment obejmuje:

Okna dachowe FAKRO

Okna dachowe roofFART

Okna dachowe VELUX

W naszej ofercie są także wszelkiego rodzaju akcesoria do okien dachowych, w tym rolety zewnętrze, rolety wewnętrzne i markizy, akcesoria do obsługi okien, systemy sterowania elektrycznego, czy też kołnierze i ocieplenia.

Hurtownia materiałów budowlanych

Poza materiałami związanymi z dachem, extraDACH zapewnia także pełen zakres produktów, jak chociażby:

Systemy rynnowe

Systemy ścian

Kominy systemowe

Docieplenia

Styropian

Chemie budowlaną

Hurtownia budowlana extraDACH – wszystko w najlepszych cenach

Cel, który przyświeca nam od początku działalności to zrównoważony balans pomiędzy najwyższą jakością w możliwie najniższych cenach! Realizujemy go z powodzeniem od lat dzięki zbudowaniu na polskim rynku silnej pozycji, tworzonej za pośrednictwem już kilkunastu oddziałów w całym kraju, a także za sprawą wieloletniej współpracy z największymi producentami materiałów budowlanych z rodzimego i zagranicznego rynku. Dzięki temu wiemy przede wszystkim, że oferowane przez nas produkty to zawsze absolutnie najwyższa jakość, co potwierdza zadowolenie już setek tysięcy naszych klientów. Zaufanie do producentów materiałów budowlanych, które u nas znajdziesz to także pewność co do deklarowanych parametrów związanych z trwałością, estetyką i bezpieczeństwem, wraz z gwarancją spełniania przez nie wszystkich obowiązujących norm budowlanych. Z kolei zaufanie, którym ci producenci obdarzają nas to zawsze atrakcyjne ceny i wiele ofert specjalnych, które możemy zaoferować naszym klientom!

Skorzystaj z darmowej wyceny Twoich materiałów budowlanych

Z nami nic Cię nie zaskoczy – zachęcamy do skorzystania z możliwości darmowej wyceny materiałów, które Cię interesują – pokaż nam swój projekt budowlany, a na jego podstawie opracujemy szczegółową wycenę potrzebnych produktów w wymaganym zakresie, z uwzględnieniem nie tylko podstawowych produktów, ale także wszelkich akcesoriów uzupełniających, potrzebnych do ich zastosowania. Wybierz najwygodniejsze rozwiązanie – przyjedź do nas lub prześlij nam swój projekt na nasz adres e-mail. Dowiedz się, jak atrakcyjne ceny czekają na Ciebie w hurtowni budowlanej extraDACH i sprawdź, że takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej!

Profesjonalny transport – skorzystaj w każdym oddziale hurtowni budowlanej

Transport materiałów budowlanych, szczególnie tych wielkogabarytowych, może stanowić wyzwanie – ale nie z hurtownią budowlaną extraDACH! Naszym klientom zapewniamy wyspecjalizowane zaplecze transportowe, które dowiezie całe Twoje zaopatrzenie w dowolne miejsce na terenie całej Polski. Gwarantujemy pełen profesjonalizm – sprawną organizację, szybkie terminy oraz absolutne bezpieczeństwo transportowanych materiałów! Możemy pochwalić się bogatą praktyką w tym zakresie, a na trasach w całej Polsce porusza się codziennie nawet kilkaset samochodów dostawczych z logo naszej firmy, wioząc materiały wprost na budowy naszych klientów!

DOŁĄCZ DO SETEK TYSIĘCY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW – BUDUJ Z EXTRADACH!