Nowy Sącz
Hurtownia materiałów budowlanych

Nowosądecki oddział hurtowni materiałów budowlanych extraDACH został otwarty w związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem klientów z tego regionu oraz szybkim rozwojem budownictwa. Nie myliliśmy się! Zainteresowanie wysokiej jakości materiałami budowlanymi w tej okolicy wciąż wzrasta, tak jak grono zadowolonych klientów, którzy polecają nas kolejnym. W naszej siedzibie w Nowym Sączu przyświecają nam dwie, główne dewizy – indywidualne i profesjonalne podejście do potrzeb klienta i jego inwestycji oraz możliwie największa dostępność produktów od ręki, aby wszelkie prace budowlane przebiegały sprawnie, szybko i bez niepotrzebnego oczekiwania na towary. Odwiedź naszą siedzibę i zaopatrz się kompleksowo!

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Nasi specjaliści od dachów czekają aby Ci pomóc:

nowy sacz dachówki betonowe
Adam Mordarski

Dyrektor oddziału

Sekretariat

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Zachęcamy do skorzystania z naszej wyjątkowej – profesjonalnej, lecz także w pełni darmowej usługi wyceny materiałów budowlanych – wystarczy, że wybierzesz produkty, które Cię interesują i dostarczysz do nas projekt budowlany swojego dachu, a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie indywidualną wycenę, która do niczego nie zobowiązuje! Skorzystaj z naszej usługi i sprawdź, ile może kosztować Twój dach lub porównaj ceny w przypadku różnych możliwości, aby wybrać jak najlepiej!

Sprawdź co u nas! Najnowsze oferty i aktualności z naszego regionu:

Poznaj naszą ofertę dachówek i materiałów budowlanych:

Producenci pokryć dachowych:

Pokrycia dachowe to z pewnością najszersza grupa produktów, które można znaleźć w naszej ofercie. Dostępne u nas materiały na pokrycie dachowe to zawsze bogata i różnorodna, ale przede wszystkim kompleksowa oferta pokryć wraz ze wszystkimi przydatnymi akcesoriami, a co najważniejsze – to wyłącznie sprawdzone i pewne wybory, wyłącznie od najlepszych producentów w kraju, z którymi współpracujemy od lat. Można u nas znaleźć wszystkie rodzaje najpopularniejszych pokryć dachowych, jak przede wszystkim dachówki ceramiczne i betonowe, blachodachówki czy blachę na rąbek, wśród których pojawiają się zarówno rozwiązania ekonomiczne, jak i te najwyższej jakości, w setkach kształtów, wzorów i kolorów. Do najbardziej popularnych producentów, z którymi współpracujemy należą:
w ofercie Creaton znaleźć można dziesiątki modeli ceramicznych oraz betonowych pokryć dachowych – wyłącznie najwyższa jakość i estetyka.
to wysokiej jakości, różnorodne i trwałe dachówki ceramiczne od producenta, który cieszy się ogromnym zaufaniem klientów w całym kraju.
jeśli szukasz sprawdzonych i niezawodnych dachówek ceramicznych wybierz produkty Braas, oferowane w wielu nowoczesnych i tradycyjnych wzorach i kolorach.
to producent wysokiej jakości blaszanych pokryć dachowych, jak przede wszystkim blachodachówka czy blacha na rąbek. Największy wybór kolorów i sposobów wykończenia!
Gdzie szukać najlepszych dekarzy z Nowego Sącza i okolic? Polecamy się także w tej kwestii! Odwiedź naszą nowosądecką siedzibę hurtowni extraDACH i nawiąż współpracę ze sprawdzoną firmą dekarską, która podejmie się budowy lub remontu Twojego dachu od podstaw. Dekarze, których można u nas spotkać to wyspecjalizowani fachowcy, którzy stworzyli już wiele dachów dla naszych klientów i można im śmiało zaufać. Chcesz dowiedzieć się więcej o fachu dekarza oraz zaplanować przebieg swojej inwestycji związanej z dachem krok po kroku? Zapoznaj się naszą serią poradników dekarskich i sprawdź, jak zacząć:

Nasze ulubione dachówki, blachodachówki:

Przedstawiamy pokrycia dachowe, które cieszą się zdecydowanie największą popularnością wśród naszych klientów – nie tylko w Nowym Sączu, ale także w pozostałych oddziałach. To produkty, które są najczęściej polecane zarówno przez samych klientów, jak i specjalistów i zbierają przy tym same pozytywne opinie! Poznaj najlepsze dachówki ceramiczne i betonowe, blachodachówki i inne w najmodniejszych kształtach, jak dachówki płaskie i holenderki a także blachodachówka płaska czy falista:
to od lat jedna z najpopularniejszych dachówek betonowych w naszych hurtowniach – harmonijny kształt z symetryczną falą, duży wybór kolorów wraz ze sposobami wykończenia powierzchni i ceniona, klasyczna estetyka.
stale zyskująca na popularności, wyjątkowo nowoczesna, betonowa dachówka płaska o całkowicie prostej linii. Zapewnia optymalne wymiary, niewielką wagę pokrycia oraz najwyższą estetykę dla nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego.
ceramiczna dachówka płaska, ceniona za niezwykle gładką formę i najmodniejszą paletę kolorystyczną w swojej kategorii. Subtelne, matowe wykończenie w angobie lub kryształowy połysk glazury zapewniają dodatkowe możliwości stylistyczne.
jedna z najbardziej popularnych propozycji tego producenta, ceramiczna dachówka płaska o lekkiej i wyrazistej formie to definicja nowoczesności. Wybór stonowanych i szlachetnych kolorów oraz powierzchnie z angoby lub glazury.
dachówka ceramiczna Koda to unikalna dachówka płaska z subtelnym akcentem, który tworzy delikatną fakturę na powierzchni dachu. Ekonomiczny, duży format i pełen zakres akcesoriów ceramicznych.
to klasyczna, ceramiczna holenderka płaska o wyrazistej i jednocześnie miękkiej estetyce. Ceniona za najwyższą jakość, ekonomiczne zużycie oraz duży wybór ciekawych kolorów w angobie lub glazurze.
dachówka ceramiczna Monza Plus w typie płaskiej holenderki to przede wszystkim najwyższa estetyka, duży wybór szlachetnych odcieni a do tego praktyczne, duże wymiary i dość niewielka waga.
to niezwykle modna, elegancka i minimalistyczna ceramiczna dachówka płaska, ceniona za lekkość formy i stabilną, szczelną konstrukcję. Wyjątkowy wybór kolorów zapewnia wiele możliwości aranżacji dachu.

Pozostałe materiały budowlane

Hurtownia materiałów budowlanych extraDACH Nowy Sącz to nie tylko pokrycia dachowe, ale także wiele innych materiałów, które będą przydatne do wykończenia domu – od dachu aż po fundamenty! Znajdziesz u nas zarówno okna dachowe i akcesoria okienne, systemy rynnowe – blaszane i PVC, papę bitumiczną termozgrzewalną, materiały do ocieplania dachów i ścian w budownictwie mieszkalnym a także membrany dachowe oraz bardzo szeroki zakres, różnorodnej chemii budowlanej! Gorąco zapraszamy!
szeroki wybór papy bitumicznej nowej generacji – najlepsze rozwiązania w zakresie hydroizolacji dachów i fundamentów oraz krycia dachów płaskich i skośnych, nowych i poddawanych renowacji, na dachy zielone i tarasy – sprawdź ofertę:
wełna mineralna szklana i skalna produkcji Isover to praktyczna forma mat, których grubość i właściwości można dobrać idealnie do potrzeb. Najlepsza izolacja termiczna i akustyczna dachów i ścian w domach ogrzewanych, energooszczędnych a nawet pasywnych!
światowej klasy lider w produkcji okien dachowych i akcesoriów, którego oferta obejmuje wiele typów konstrukcji okiennych, rozwiązania do kuchni i łazienek, okna supertermoizolacyjne i wiele innych.
to szeroki wybór folii wstępnego krycia na dachy skośne, o bardzo wysokich właściwościach paroprzepuszczalnych, najwyższej wytrzymałości i parametrach technicznych, zapewniające także komfort prac na dachu.