ExtraDACH wśród laureatów DIAMENTÓW FORBESA 2022!

extraDACH / O nas / extraDACH – Diamenty Forbesa 2022
Z ogromną dumą informujemy, że nasza firma została laureatem prestiżowego rankingu gospodarczego Diamenty Forbesa 2022, którego główną ideą jest docenienie najprężniej rozwijających się firm na terenie Polski.
„Diamenty Forbesa” jest odbywającym się corocznie rankingiem przedsiębiorstw, które w przeciągu ostatnich trzech lat najbardziej znacząco powiększyły swoją wartość. Laureaci rankingu to firmy, które mogą poszczycić się m.in. wysokimi sukcesami w swojej dziedzinie czy pełną wiarygodnością płatniczą. Tym samym jesteśmy dumni, że nasze starania i ciężka praca znalazły odzwierciedlenie zarówno w wynikach, jak i w tym nobilitującym wyróżnieniu.
diamenty forbesa 2022
Wierzymy, że docenienie naszej działalności oraz znalezienie się w tak znaczącym gronie, w którym pojawiają się jedynie najlepsi z najlepszych, stanowi dla nas niezwykłą szansę na dalszy rozwój. Sukcesy jak ten stanowią najlepszą motywację do ciągłego doskonalenia działań firmy oraz podnoszenia jakości naszych usług, a tym samym do jeszcze większej dbałości o zadowolenie naszych klientów.