extraDACH / Okna Dachowe / Fakro / Okna dachowe dwuszybowe

FAKRO OKNA DACHOWE dwuszybowe

Wizualnie okna dachowe są do siebie bardzo zbliżone, różnią się one jednak między sobą znacząco pod wieloma względami. Bardzo ważnym elementem odróżniającym różne modele okien od siebie jest pakiet szybowy w jaki zostały wyposażone okna.

okna fakro tanio

Dwuszybowe okna dachowe FAKRO możemy podzielić na dwie główne kategorie, są to okna klasy Standard oraz klasy PROFI.

Okna dachowe STANDARD zapewniają podstawowe funkcje stawiane oknom dachowym. Dobrze doświetlają wnętrze pomieszczenia naturalnym światłem, umożliwiają przewietrzenie pomieszczenia oraz  zapewniają widok na zewnątrz. Posiadają dobre parametry termoizolacyjne jak i akustyczne oraz wysoką jakość którą charakteryzują sie okna dachowe FAKRO.

Pakiet szybowy okien STANDARD oznaczony jest jako U2, najpopularniejszym modelem są okna FTS-V U2

Okna dachowe PROFI charakteryzują się wyższą funkcjonalnością oraz podwyższonymi parametrami. Dzięki nim możemy uzyskać większą oszczędność energii cieplnej, podwyższone bezpieczeństwo antywłamaniowe oraz optymalne automatyczne wietrzenie poddasza. Dwuszybowe okna dachowe PROFI to wyższa jakość produktu w konkurencyjnej cenie.

Pakiet szybowy PROFI oznaczony jest w przypadku okien dwuszybowych jako U3, najpopularniejszymi modelami są okna drewniane FTP-V U3 oraz FTU-V U3 pokryte poliuretanem przeznaczone do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza, takich jak łazienki czy kuchnie.

Dwuszybowe okna obrotowe

  • Popularna konstrukcja okien z zawiasem w połowie wysokości okna,
  • Klamka posiadająca dwa stopnie mikrouchylenia, umieszczona jest w dolnej części okna zapewniająca wygodną obsługę okien
  • Łatwy sposób mycia okien z zewnątrz dzięki zasuwce blokującej otwarcie skrzydła o 180stopi,
  • Bogata oferta akcesorii wyposażenia dodatkowego,
  • Możliwość montażu sterowania elektrycznego,
  • Zakres montażu w dachach od 15 do 90 stopni.
fakro okno dachowe dwuszybowe fts-v u2

FAKRO FTS-V U2 - okno dachowe dwuszybowe

FAKRO FTS-V U2 to bogato wyposażone okno obrotowe wyróżniające się na rynku wysoką jakością wykonania oraz bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjności.

Nawiewnik V22 który posiada ręczną regulację przepływu powietrza. Całkowicie otwarty zapewnia dopływ świeżego powietrza w ilości do 31m3/h przy różnicy ciśnień 10Pa. Nawiewnik V22 powinien być stosowany wyłącznie w pomieszczeniach, gdzie sprawnie działa wentylacja grawitacyjna. Dzięki zastosowaniu w oknie energooszczędnego pakietu szybowego U2 znacznie poprawiono parametry cieplne okna. Okno to szczególnie polecane jest dla budownictwa, w którym duży nacisk położony jest na oszczędność energii cieplnej.

Okno występuje również w wersji bez nawiewnika FTS U2

FAKRO FTP-V U3 oraz FTU-V U3

Okna FTP-V U3 oraz FTU-V U3 zostały wyposażone w  ciepłą ramkę dystansową TGI która dodatkowo uszczelnia krawędzie i przestrzenie między szybami. Dzięki temu rozwiązaniu współczynnik Ug wzrasta z 1,1W/m2K o około 10% do 1,0W/m2K co bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie.

Drewno zostało pomalowane dwukrotnie bezbarwnym lakierem akrylowym, a wywietrznik zastosowany w tych oknach został zmieniony na automatyczny który dostosowuje ilość powietrza jakie dostaje się do pomieszczenia do warunków atmosferycznych.

Opróćz powyższych parametrów okna te posiadają system TopSafe  czyli innowacyjny system wzmocnienia konstrukcji okien dachowych który znacząco podnosi odporność okien na włamanie i chroni podczas przypadkowego nadepnięcia na skrzydło okna. 

 Dodatkowo okno FTU-V zostało pokryte potrójną warstwą lakieru poliuretanowego dzięki czemu idalnie nadaje się do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności

fakro okno dachowe plastikowe

Okna dachowe dwuszybowe FAKRO wycena

Potrzebujesz ceny na okna dachowe fakro dwuszybowe? wypełnij formularz i ciesz się wyceną bez wychodzenia z domu

Wyślij zapytanie mailem a prześlemy wycenę do Ciebie w ciągu paru godzin

Dwuszybowe okna dachowe Fakro nie są dla nas tajemnicą – jeżeli masz pytania zadzwoń do nas

Potrzebujesz ceny na okna dachowe fakro dwuszybowe? wypełnij formularz i ciesz się wyceną bez wychodzenia z domu

Wyślij zapytanie mailem a prześlemy wycenę do Ciebie w ciągu paru godzin

Dwuszybowe okna dachowe Fakro nie są dla nas tajemnicą – jeżeli masz pytania zadzwoń do nas

Dwuszybowe okna dachowe FAKRO czekają w jednym z oddziałów