extraDACH » Okna Dachowe » Fakro » O podwyższonej osi obrotu

FAKRO okna dachowe
o podwyższonej osi obrotu​

Okna dachowe FAKRO o podwyższonej osi obrotu to bogato wyposażone okno obrotowe, z osią obrotu umieszczoną powyżej połowy wysokości okna, dzięki czemu nawet bardzo wysoka osoba może bezproblemowo podejść do krawędzi okna. Wykonane zostały z drewna sosnowego  które zostało zaimpregnowane próźniowo.

OKNO DACHOWE FYP-V malowane jest ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym

OKNO DACHOWE FYU-V malowane jest potrójną warstwą lakieru poliuretanowego, który tworzy trwałą gładką powierzchnię w kolorze białym.

  • Okna wyposażone w klamkę Elegant które umieszczona została w dolnej części okna co umożliwia dwustopniowe mikrouchylenie.
  • Zawias umożliwia obrót skrzydła oraz pozostawienie go w dowolnej pozycji o kącie od 0 do 45stopni dzięki specjalnemu mechanizmowi wspomagającemu,
  • Skrzydło można obrócić wokół osi 160stopni i zblokować co umożliwia wygodne i bezpieczne mycie zewnętrznej szyby okien,
  • Montowane w dachach o kącie nachylenia od 20 do 65stopni.

FAKRO okna dachowe o podwyższonej osi obrotu

 

Szukasz pomocy w wyborze najlepszych okien dachowych dla swojego domu?

Odwiedź nas w najbliższym dla Ciebie oddziale, zapewnimy fachowe doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego okna dachowego oraz organizacje transportu prosto do Twojego domu. Jeżeli nie posiadamy jeszcze oddziału w Twojej miejscowości – nic nie szkodzi – zadzwoń do nas lub napisz wiadomość przygotujemy dla Ciebie ofertę na najlepszych warunkach.