extraDACH / Okna Dachowe / Fakro / Super TRIO – okna dachowe fakro trzyszybowe

3X3 – MNOŻYMY KORZYŚCI
W PAKIECIE PAKIET superTrio​

Maksymalny komfort poddasza jest teraz na wyciągnięcie ręki – temperatura i nasłonecznienie pod całkowitą kontrolą, a to wszystko w jednym pakiecie:

montaż okna dachowego

Kołnierz Thermo z dodatkową izolacją

FTT Thermo 03

Rolety AMZ FAKRO

rolety amz fakro

Kołnierz Thermo z dodatkową izolacją

Tylko jeden pakiet = najwyższy standard mieszkania na poddaszu. Pakiet superTrio to jedyna taka oferta, która w sposób kompleksowy, a na dodatek prosty i korzystny, zapewni Twojemu wnętrzu wszystko, co najważniejsze, aby niezależnie od pogody zawsze cieszyć się maksymalnym komfortem.

  • Zimą – ograniczona utrata ciepła i niższy koszt ogrzewania, za sprawą najwyższej klasy, termoizolacyjnych okien dachowych, wyposażonych w wyjątkowy pakiet 3-szybowy,
  • Zwiększona wytrzymałość oraz dodatkowo podniesione parametry termoizolacyjne całej konstrukcji okiennej, a więc jeszcze niższe rachunki za ogrzewanie pomieszczeń, zapewnione przez kołnierz uszczelniający Thermo,
  • Latem – kontrola nadmiernego nagrzewania oraz poziomu nasłonecznienia wnętrz w upalne dni, za sprawą zewnętrznej markizy okiennej, która przechwyca i rozprasza promienie słoneczne, zapobiegając przedostawaniu się energii cieplnej do okien, a tym samym do samych pomieszczeń,

Pakiet superTrio to najwyższej jakości produkty FAKRO i dopasowane do siebie rozwiązania technologiczne, które zaprojektowane zostały w taki sposób, aby jak najbardziej efektywnie współgrać dla optymalnych warunków – najwyższego komfortu poddasza niezależnie od pogody, ale także dla zapewnienia Państwu gotowych rozwiązań najwyższej klasy, w najkorzystniejszej cenie.

DOPASUJ SWÓJ PAKIET DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

fakro promocja supertrio

Oferta „3×3 – mnożymy korzyści w pakiecie” pozwala na stworzenie własnego zestawu, który może składać się z okna obrotowego FAKRO z pakietem trzy- lub czteroszybowym, w dowolnym oblachowaniu, spośród gamy trzech kolorów, co nie będzie się wiązało z żadnymi dodatkowymi kosztami. Do wybory dostają Państwo także trzy warianty technologiczne wykończenia drewna.

3 ALBO 4 SZYBOWE OKNA DACHOWE FAKRO

to gwarancja znacznej oszczędności energii, potrzebnej na ogrzewanie pomieszczeń, a efekt ten dodatkowo zwielokrotniony jest dzięki zastosowaniu kołnierza uszczelniającego, wzbogaconego o dodatkową izolację Thermo, który tworzy zewnętrzną barierę dla utraty ciepła oraz wnikaniu chłodu.

WAŻNE! Okna połaciowe 3- i 4-szybowe FAKRO spełniają bardzo wysokie wymagania, określane przez „Warunki Techniczne na rok 2021”, wyznaczające konieczny zakres parametrów termoizolacyjnych okien.

rolety na okna dachowe fakro

TECHNOLOGIE FAKRO – TRZY METODY WYKOŃCZENIA ELEMENTÓW DREWNIANYCH OKNA

Okna trzy- i czteroszybowe FAKRO wykonywane są z najwyższej jakości drewna sosnowego, które dostosowywane jest do użyteczności w różnego rodzaju pomieszczeniach dzięki trzem, zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym:

drewniane okna na dach

Okna dachowe drewniane

to widoczna struktura drewna i piękny, sosnowy kolor. Zabezpieczenie powierzchni naturalnego drewna zapewnia precyzyjna warstwa bezbarwnego akrylu. Okno wykończone w taki sposób najlepiej sprawdzi się w standardowych pomieszczeniach poddasza, w których nie występuje podwyższony poziom wilgotności.

białe okna na dach

Okna drewniane malowane na biało

wykończone na kolor biały może być pokryte także warstwą białego akrylu, który pozwala zachować na powierzchni delikatny deseń drewnianych słoi – efekt ten cieszy się ostatnio dużym zainteresowaniem w nowoczesnym budownictwie.

okna dachowe do łazienki

Okna drewniane pokryte poliuretanem

Okno połaciowe w białym wykończeniu może być także pokryte bardzo dokładną warstwą białego poliuretanu. Za jego sprawą okna uzyskują bardzo wysoką odporność na wnikanie wody w strukturę drewna, dzięki czemu mogą być one z powodzeniem montowane w pomieszczeniach o podwyższonym stopniu wilgotności powietrza, czyli w kuchniach i łazienkach.

WYBIERZ SPOŚRÓD TRZECH KOLORÓW OBLACHOWANIA

Okna dachowe trzy- i czteroszybowe FAKRO to także możliwość wyboru koloru oblachowania zewnętrznego, które oferowane jest w trzech wariantach i nie jest to związane z żadnymi dodatkowymi kosztami. Dzięki tej opcji możliwe jest dostosowanie kolorystyki okien i dachu w najpopularniejszych odcieniach dachówek ceramicznych, cementowych czy blachodachówek, co gwarantuje estetyczny efekt spójności całego pokrycia dachowego. Oferowana kolorystyka oblachowania okien FAKRO:

  • RAL 7022 – szarobrązowy
  • RAL 7016 – antracyt
  • RAL 9005 – czarny
fakro okna 7016

Fakro okna trzyszybowe ceny w promocji 3x3

Aby skorzystać z promocji 3×3 FAKRO wypełnij formularz poniżej

Wyślij zapytanie mailem – zapytaj o promocje FAKRO na okna dachowe

Zadzwoń do nas a opowiemy Ci o wszystkich promocjach FAKRO

Aby skorzystać z promocji 3×3 FAKRO wypełnij formularz poniżej

Wyślij zapytanie mailem – zapytaj o promocje FAKRO na okna dachowe

Zadzwoń do nas a opowiemy Ci o wszystkich promocjach FAKRO

FAKRO PROMOCJA 3x3 - kolor okna bez dopłat dostępny w każdym oddziale