roofart

RoofART, jako uznana marka okien dachowych, wyłazów dachowych oraz schodów strychowych, należy do europejskiego giganta VKR Group – producenta dachowych systemów okiennych, z fabryką i centrum labolatoryjno – badawczym w Fertőd na Węgrzech. Produkty sprzedawane są w 30 krajach, głównie w Europie, ale również na całym świecie. Obok innych uznanych marek (jak np. VELUX), RoofART – należąc do grupy VKR Group, szczyci się bardzo bogatym, bo ponad 60-letnim doświadczeniem w produkcji okien dachowych.

RoofART oferuje szeroką gamę produktów wyposażonych w różne systemy otwierania, uszczelniania oraz pakiety energooszczędne, które są doskonałą odpowiedzią na potrzeby rynku. W bogatej ofercie roofART znajdują się zarówno okna drewniane, których cechą jest posiadanie parametrów o najwyższej klasie, jak i okna PCV – dedykowane do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności oraz bezpieczne systemy wyłazów dachowych oraz strychowych.

Produkty marki roofART wykonane są z najwyższej jakości drewna, sosny nordyckiej poddanej starannej selekcji, która jest impregnowana i lakierowana za pomocą nowoczesnej i ekologicznej chemii firmy GORI.

RoofART to także komplementarność, obok podstawowych produktów, dostępne są także systemy elektryki okiennej (sterowanie otwieraniem za pomocą urządzeń mobilnych), rolety zaciemniające, rolety przyciemniające, rolety zewnętrzne oraz markizy.