OKNA DACHOWE ROTO – NAJWIĘKSZY WYBÓR OKIEN W EXTRADACH

Dlaczego warto zainteresować się oknami dachowymi Roto? Przede wszystkim dlatego, że wyróżnia je nowoczesny, elegancki design, a przy tym wysokie parametry w zakresie izolacji termicznej.

Okna dachowe Roto – na miarę każdych potrzeb

okna dachowe roto
Użytkownicy okien Roto szybko zaczynają cenić je za niezwykłą łatwość obsługi a dekarze – za szybki montaż. Wszystko to dzięki zachowaniu najwyższych standardów produkcyjnych oraz doborze jedynie najlepszych surowców i tworzyw, dzięki którym powstaje tak wysoka jakość Roto.

Termoizolacja z oknami dachowymi Roto

Optymalnie skonstruowane okna dachowe to nie wyłącznie skuteczne doświetlenie oraz szczelność, ale także komfortowe oszczędne parametry izolacji termicznej. Dzięki przemyślanej budowie oraz zastosowaniu szeregu rozwiązań technologicznych, okna dachowe Roto zapewniają zarówno ochronę przed stratami energii cieplnej w Twoim domu w okresach grzewczych, jak i ochronę przed zbyt intensywnym nagrzewaniem poddasza w czasie letnich upałów. Na tak wysoką skuteczność w dbaniu o absolutny komfort na poddaszu składają się takie rozwiązania, jak chociażby trzyszybowy pakiet termoizolacyjny, Thermoblok WD, a także zastosowanie folii paroizolacyjnej. Z oknami dachowymi Roto szybko dostrzeżesz poprawę klimatu oraz komfortu na Twoim poddaszu, a całosezonowe koszty związane zarówno z ogrzewaniem, jak i klimatyzacją widocznie się obniżą. Uczyń swój dom energooszczędnym na miarę XXI wieku!

Komfortowe użytkowanie i trwałość z oknami dachowymi Roto

okna dachowe roto najwiekszy wybór (1)
Decydując się na wybór nowoczesnych okien dachowych Roto szybko docenisz wygodę, jaką zapewnia ich wyjątkowa, precyzyjnie dopracowana konstrukcja oraz rozwiązania w zakresie łatwości i lekkości obsługi. Wśród dostępnych rozwiązań Roto do dyspozycji znajdują się trzy sposoby otwierania, czyli klasyczny obrotowy, wysokoosiowy oraz uchylno – wysokoosiowy. Więcej możliwości zapewnia też górna lub dolna lokalizacja klamki, dzięki czemu można skuteczniej dostosować wybór okna do specyfiki przestrzeni oraz wysokości montażu okna. Istotnym dla wygody użytkowania jest także ułatwiony dostęp do powierzchni zewnętrznych, dzięki czemu okna Roto bardzo łatwo jest umyć.

Nowoczesny design i elegancja z oknami dachowymi Roto

okna dachowe roto najwiekszy wybór (2)
Skomponuj idealne okna dachowe Roto, dopasowane do Twojego dachu! Nie będzie to trudne – czeka na Ciebie szeroki wybór kolorów okien oraz wyjątkowa, nowoczesna konstrukcja oblachowania, w standardowym wydaniu w kolorze antracyt metallic. Wybieraj także spośród różnych sposobów otwierania oraz górnego lub dolnego położenia klamki, a charakter i styl wnętrza możesz wzbogacić także uzupełniając okna o dodatki funkcjonalno-estetyczne, jak rolety czy markizy, oraz wiele innych akcesoriów dodatkowych.

Bezpieczeństwo z oknami dachowymi Roto

aranżacja okien dachowych roto do sypialni (2)
W ofercie okien dachowych Roto znajdziesz także okna, z którymi zapewnisz jeszcze większe bezpieczeństwo swoim najbliższym – to okna stworzone z myślą o najmłodszych i ich potrzebie nieograniczonej eksploracji otoczenia. W wybranych oknach Roto zastosowano montowaną fabrycznie blokadę, zapewniającą bezpieczeństwo najmłodszym mieszkańcom poddasza. Ogranicznik otwarcia pozwala na uchylenie okna dachowego, jednak na szerokość nie większą niż 10 cm. Dzięki temu rozwiązaniu wyeliminowano ryzyko nadmiernego wychylenia się, a w konsekwencji, wypadnięcia przez otwarte okno.

Innowacje w oknach dachowych Roto

aranżacja okien dachowych roto do sypialni (1)

W oknach dachowych Roto znajdziesz też wiele rozwiązań, które są absolutnie unikalne i jednocześnie szczególnie istotne dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania. Sprawdź, co jeszcze zapewniają okna Roto i wybierz rozwiązanie idealne dla Siebie! Just Clean, czyli bezpieczeństwo zdrowotne dla wszystkich mieszkańców – klamki wykonane w technologii Just Clean natychmiastowo przeciwdziałają rozwojowi bakterii i groźnych grzybów, które z łatwością osadzają się na tradycyjnych klamkach, skąd mogą być przenoszone przez każdą osobę, która ma z nimi bezpośredni kontakt. Just Clean poprawia standardy sanitarne, co jest szczególnie ważne w przypadku często dotykanych przedmiotów w każdym domu. Technologia ta opiera się na aktywnym działaniu jonów srebra, dzięki czemu liczba drobnoustrojów zostaje ograniczona aż o 99,9%.

okna dachowe fakro

Okna dachowe FAKRO

okna dachowe roofart

Okna dachowe roofaRT

okna dachowe velux

Okna dachowe VELUX

Poznaj okna dachowe Roto w naszej ofercie

Dowiedz się wszystkiego o oknach dachowych Roto w dowolnym oddziale naszej hurtowni w całej Polsce! Nasi specjaliści o oknach Roto wiedzą wszystko, dlatego profesjonalnie pomogą w doborze odpowiednich parametrów do potrzeb każdego typu pomieszczenia na poddaszu, dzięki czemu okna zachowają najdłuższą możliwą trwałość i funkcjonalność. Istotny jest także właściwy dobór akcesoriów dodatkowych i montażowych, dlatego pomoc naszych specjalistów jest naprawdę bardzo przydatna!

Okna dachowe Roto – cena w extraDACH

Chcesz poznać dokładne ceny okien dachowych Roto? Przyjedź do nas i zapytaj o aktualne ceny oraz promocje w naszych oddziałach! Nasi sprzedawcy udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji. Budujesz swój dach od podstaw? Skorzystaj z naszej profesjonalnej i darmowej wyceny materiałów budowlanych na podstawie projektu Twojego dachu – w wycenie możemy uwzględnić wszystkie materiały, które wybierzesz, wraz z kompletem okien dachowych Roto. Wszystkie te informacje uzyskasz także bez wychodzenia z domu

Okna dachowe Roto

Przejdź do formularza darmowej wyceny dachu i poznaj szacunkowe koszty dla wybranych materiałów, w tym okien dachowych Roto

Masz więcej pytań o okna dachowe Roto? Napisz do nas a udzielimy wszelkich interesujących Cię informacji

Porozmawiaj bezpośrednio z jednym z naszych wyspecjalizowanych konsultantów i dowiedz się wszystkiego o oknach dachowych Roto

Przejdź do formularza darmowej wyceny dachu i poznaj szacunkowe koszty dla wybranych materiałów, w tym okien dachowych Roto
Masz więcej pytań o okna dachowe Roto? Napisz do nas a udzielimy wszelkich interesujących Cię informacji
Porozmawiaj bezpośrednio z jednym z naszych wyspecjalizowanych konsultantów i dowiedz się wszystkiego o oknach dachowych Roto

Czekamy na Ciebie w całym kraju! odwiedź nas

 

 

Czekamy na was w całym kraju