VELUX okna dachowe kolankowe

Mogą w naprawdę interesujący sposób wzbogacić przestrzeń poddasza. Dzięki nim wnętrze jest lepiej doświetlone – zapewniają porcję światła dziennego ze źródła ulokowanego tuż nad podłogą.
Okna kolankowe mogą okazać się najlepszym wyjściem także w przypadku, gdy konstrukcja dachu ma chociażby zbyt mały kąt nachylenia, aby zainstalowane w nim okna dachowe pozwalały na wyglądanie na zewnątrz.

VFE

Jest to okno drewniane, przeznaczone do montażu w ściance kolankowej, do połączenia z oknem dachowym, stanowiąc jego dolne przedłużenie. - Nie istnieje możliwość montażu bez połączenia z oknem dachowym, - Posiada funkcję uchylną, - Wyposażone w blokadę przypadkowego otwarcia,

VIU

Jest to pionowy element stały, wykonany w drewnie, pokrytym ciśnieniowo warstwą poliuretanu (kolor biały). Wykorzystywany jest do przedłużania okien dachowych drewniano-poliuretanowych, przeznaczony do montażu pod oknem, w ściance kolankowej. - Nie jest oknem samodzielnym, może być montowane jedynie w formie przedłużenia, - ważną zaletą jest wąska ramka łącząca oba okna, dzięki czemu powstaje estetyczny efekt szklanych tafli, - posiada wzmocnioną, klejoną szybę wewnętrzną, o klasie wytrzymałości antywłamaniowej P2A.

VFA/VFB

Drewniane okno, przeznaczone do połączenia z oknem połaciowym, które montuje się w ściance kolankowej, jako jego pionowe, dolne przedłużenie. - montaż możliwy jedynie w połączeniu z oknem do poddasza, - posiada funkcję otwierania bocznego, - dodatkowo funkcja uchylno-rozwieralna skrzydła, - możliwość zabezpieczenia przed niepowołanym otwarciem, - szyba hartowana, antywłamaniowa.

Okna dachowe kolankowe VELUX cena

Wypełnij formularz aby otrzymać cenę okien kolankowych VELUX

Okna dachowe kolankowe to jeszcze więcej światła! Zapytaj o wycenę wysyłając maila

Masz pytania do okien kolankowych? Zadzwoń do nas

Wypełnij formularz aby otrzymać cenę okien kolankowych VELUX

Okna dachowe kolankowe to jeszcze więcej światła! Zapytaj o wycenę wysyłając maila

Masz pytania do okien kolankowych? Zadzwoń do nas

Więcej o oknach kolankowych dowiesz się także na miejscu w oddziale: