Vedag papa na dach

VEDAG jest firmą, której tradycje sięgają już 1846 roku, kiedy to pierwsze produkty zaczęły opuszczać fabryki na terenie Niemiec. W związku z tym jest to w tamtym kraju najstarszy producent pap bitumicznych oraz powiązanych materiałów do hydroizolacji. Obecnie VEDAG specjalizuje się przede wszystkim w wytwarzaniu najwyższej klasy pap wierzchniego krycia, materiałów paroizolacyjnych, pap podkładowych oraz przeciwkorzennych (do dachów zielonych). Papy i materiały te występują ponadto w wielu wariantach technologicznych, jak chociażby w wersji mocowanej samoprzylepnie lub zgrzewanej metodą termiczną. Wśród produktów firmy VEDAG znajdą się produkty odpowiednie zarówno do izolacji przeciwwodnej posadzek, fundamentów, a także tarasów, balkonów oraz dachów zielonych.
papa na dach vedag
W produkcji firmy VEDAG wykorzystywane są różne technologie, których dobór zależny jest od przeznaczenia konkretnej papy – znajdą się wśród nich m.in. modyfikatory SBS oraz APP. Ponadto, działania produkcyjne VEDAG pozostają zgodne z najnowszymi, przyjętymi klasyfikacjami Zakładu Badań Ogniowych ITB – dlatego budownictwo oparte na wspomnianych materiałach ma potencjał realizacji wymagań Broof(T1) – NRO, w różnych możliwych konfiguracjach.
vedag papa dachowa wrocław

NAJBARDZIEJ CENIONE PRODUKTY VEDAG W NASZEJ OFERCIE

Różnorodność papy bitumicznej VEDAG jest niezwykle szeroka, dlatego znajdzie się tu odpowiedni produkt do każdego rodzaju dachu. Niezależnie od wybranego wariantu, zawsze będzie to jednak rozwiązanie trwałe oraz maksymalnie szczelne, dzięki czemu konstrukcja dachu pozostanie skutecznie zabezpieczona na lata. Jeżeli poniżej nie znajdziesz papy, która spełniałaby Twoje oczekiwania, zapytaj w oddziale o pozostałe możliwości:

papa dachowa vedatop s5 vedag

to papa bitumiczna wierzchniego krycia, termozgrzewalna, odpowiednia do tworzenia wielowarstwowych pokryć dachowych, jako warstwa zewnętrzna. Wykonana z bitumu modyfikowanego elastomerem SBS i zbudowana na wkładce nośnej w włókniny poliestrowej (250g/m2). Górna powłoka to drobna posypka z łupka mineralnego. Metoda zgrzewania – zalecane jest zgrzewanie pełnopowierzchniowe lub częściowo zamiennie z przygotowanym podłożem.

papa dachowa vedatect pye pv200 s5

papa podkładowa z bitumu modyfikowanego SBS, termozgrzewalna. Przeznaczona do tworzenia pokryć dachowych złożonych z kilku warstw, do stosowania na spodzie systemu, oraz do hydroizolacji fundamentów i płyt dennych, a także innych elementów podziemnych, narażonych na wilgoć pochodzącą z gruntu. Papa zbudowana jest na wytrzymałej wkładce nośnej z włókniny poliestrowej o gramaturze 250g/m2, oraz wykończona posypką drobnoziarnistą. Papa VEDATECT, poza metodą termiczną może być mocowana także mechanicznie, jeżeli pozwala na to podłoże.

vedag papa dachowa wierzchniego krycia

to wysokogatunkowa papa wierzchniego krycia, wykonana z bitumu modyfikowanego elastomerem (SBS). Jest to rozwiązanie w wariancie samoprzylepnym, a więc świetnie sprawdzi się przede wszystkim w miejscach, w których nie zaleca się stosowania otwartego ognia, jak np. przy świetlikach dachowych i innych elementach z tworzywa sztucznego. Służy do tworzenia hydroizolacyjnych pokryć dachowych z wielu warstw, do stosowania jako warstwa kryjąca. Wkładka nośna we wnętrzu wykonana jest z KTP, czyli kompozytu włókien szklanych oraz poliestrowych, posypkę papy stanowi zaś łupek naturalny.

papa dachowa vedag do krycia wierzchniego

To termozgrzewalna papa bitumiczna, do wykonywania ostatniej warstwy w pokryciach wielowarstwowych przeciwwilgociowych, w dachach z zielenią intensywną lub ekstensywną. Wykonana została z trwałego bitumu modyfikowanego elastomerem SBS, wierzchnią powłokę stanowi zaś posypka z łupka naturalnego blaugr?n. Ze względu na specyfikę zastosowania papy VEDAFLOR wkładka nośna wykonana jest z miedziowanej włókniny poliestrowej. Papa jest uodporniona na wrastanie korzeni, dlatego bardzo skutecznie chroni wnętrze podłoża przed szkodliwą działalnością roślinności, która będzie porastać dach.

PAPA VEDAG – STAŁA DOSTĘPNOŚĆ WE WSZYSTKICH SIEDZIBACH EXTRADACH

Z nami każdy wybrany towar dostaniesz od ręki, na miejscu, lub na zamówienie. Odwiedź jeden z naszych oddziałów, gdzie zawsze czekają najpopularniejsze modele papy dachowej VEDAG. Na miejscu możesz także skonsultować swój wybór z jednym z naszych doświadczonych sprzedawców, którzy pomogą nie tylko w kwestii papy, ale także zasugerują przydatne produkty dodatkowe.

SKORZYSTAJ Z DOSTAWY PAPY NA DACH

Papy dachowe VEDAG możesz zamówić, zarówno podczas wizyty w oddziale, jak i dzwoniąc na nasz numer telefonu, a my dostarczymy towar bezpośrednio na Twoją budowę!

POZNAJ OFERTĘ CENOWĄ PAPY VEDAG

Interesują Cię ceny papy dachowej VEDAG w extraDACH? Przyjedź do dowolnego oddziału lub skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci obowiązujące obecnie ceny oraz aktualne promocje:

Wycena papy na dach Vedag

Chcesz poznać dokładne ceny? Sprawdź, ile będzie kosztował Twój dach z papą VEDAG – wypełnij formularz darmowej wyceny

Masz pytania dotyczące papy VEDAG? Napisz do nas – odpowiemy na większość, a może i na wszystkie z nich, tak szybko jak to możliwe:

Wszystkie ważne informacje możesz otrzymać też telefonicznie. Skontaktuj się bezpośrednio z naszym doradcą i dowiedz się wszystkiego o papie VEDAG

Chcesz poznać dokładne ceny? Sprawdź, ile będzie kosztował Twój dach z papą VEDAG – wypełnij formularz darmowej wyceny

Masz pytania dotyczące papy VEDAG? Napisz do nas – odpowiemy na większość, a może i na wszystkie z nich, tak szybko jak to możliwe:

Wszystkie ważne informacje możesz otrzymać też telefonicznie. Skontaktuj się bezpośrednio z naszym doradcą i dowiedz się wszystkiego o papie VEDAG

PAPA DACHOWA VEDAG DOSTĘPNA W KAŻDYM Z NASZYCH ODDZIAŁÓW

 

 

PAPA DACHOWA VEDAG DOSTĘPNA W KAŻDYM Z NASZYCH ODDZIAŁÓW