Papa dachowa werner

Werner Janikowo Sp. z o.o to polska firma, która już od 2003 roku specjalizuje się w produkcji papy zgrzewalnej – modyfikowanej oraz oksydowanej. Obok najwyższych standardów etyki biznesowej (Odpowiedzialny Biznes CSR) stawia na najwyższą jakość produkcji, począwszy od prac na poziomie technologii laboratoryjnej, przez najnowocześniejsze linie produkcyjne, aż po obsługę posprzedażową, m.in. gwarancyjną. Trzon produkcji firmy WERNER stanowią przede wszystkim: papa wierzchniego krycia, papa podkładowa oraz systemy pokryć dachowych, takie jak:
papa na dach werner

szczelność na lata dzięki eliminacji powstawania pęcherzy pod pokryciem;

umożliwiają zagospodarowanie dachu z wykorzystaniem naturalnej roślinności, zabezpieczając konstrukcję dachu przed nadmiernym rozrostem korzeni;

papy przeciwwodne werner
papy wentylacyjne werner
papy samoprzylepne
papy przeciwogniowe werner

rozwiązania dla podwyższenia komfortu, jakości i standardów bezpieczeństwa;

zabezpieczenie fundamentów i pionowych, podziemnych elementów budynku przed niszczeniem wskutek kontaktu z wilgocią gruntową;

montaż bez użycia ognia, zgrzewarek oraz spajania mechanicznego – wszędzie tam, gdzie wymaga tego bezpieczeństwo.

papy samoprzylepne
papy przeciwogniowe werner

NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY WERNER

PAPY WIERZCHNIEGO KRYCIA Z ZAKŁADEM POPRZECZNYM:

papa asfaltowa, modyfikowana SBS, do tworzenia pokryć jedno i wielowarstwowych. Posypka gruboziarnista, z wyjątkiem pasa wzdłużnego i poprzecznego, gdzie znajduje się warstwa masy asfaltowej i folia zabezpieczająca. Papa TOP WERNER nie jest odpowiednia do zabezpieczania dachów zielonych. Mocowanie metodą termozgrzewalną lub z użyciem łączników mechanicznych, z dodatkowym zgrzewaniem na zakładach.

papa asfaltowa, z dodatkami modyfikowanymi SBS, odpowiednia to budowania jednowarstwowych i kilkuwarstwowych pokryć dachowych, z wyłączeniem dachów zielonych. Wykończona gruboziarnistą posypką mineralną, z pasem masy asfaltowej na wzdłużnym i poprzecznym brzegu. Spajanie wyłącznie termozgrzewalne.

papa asfaltowa, modyfikowana SBS, z wykończeniem wierzchnim w postaci gruboziarnistej posypki, z pasami montażowymi bez posypki, pokrytymi masą asfaltową. Przeznaczona do tworzenia wierzchniej warstwy w wielowarstwowych pokryciach wodochronnych, niezalecana do dachów zielonych. Montaż metodą termozgrzewalną, na całej powierzchni papy, od spodu.

papa asfaltowa do hydroizolacji pokryć dachowych, termozgrzewalna, masa modyfikowana SBS. Przeznaczona do wierzchniego krycia w postaci jednowarstwowej lub wielowarstwowej. Górną warstwę stanowi posypka gruboziarnista, z pozostawionym pasem montażowym na jednym z brzegów, pokryty masą asfaltową. Brak zaleceń do stosowania pod dachy zielone czy inne uprawy roślinne.

papa dachowa werner 2

PAPY PODKŁADOWE Z ZAKŁADEM POPRZECZNYM:

papa podkładowa na bazie asfaltu, modyfikowana SBS, do podkładów wielowarstwowych, hydroizolacyjnych. Wierz papy stanowi mineralna posypka drobnoziarnista, z wyjątkiem brzeżnego pasa, pokrytego wyłącznie masą asfaltową. Przeznaczona do hydroizolacji ściennej oraz podpodłogowej, a także pod płytami posadowymi w gruncie. Nie jest odpowiednia do izolowania przeciwwodnego pod dachami zielonymi. Papę mocuje się przy użyciu łączników mechanicznych z dodatkowym zgrzewaniem powierzchni zakładów wzdłużnych oraz poprzecznych lub poprzez zgrzewanie pełne spodniej części papy (należy dopasować metodę do wymagań podłoża).

papa asfaltowa modyfikowana SBS z przeznaczeniem do tworzenia warstwy podkładowej. Pokryta jest folią (warstwa wierzchnia), od spodu zabezpieczona jest warstwą antyadhezyjną. Służy do tworzenia wielowarstwowych systemów hydroizolacyjnych, jako spodnia warstwa, mocowana bezpośrednio do podłoża dzięki spodniej, samoprzylepnej warstwie, możliwe jest także dodatkowe mocowanie mechaniczne, jeżeli wymagają tego okoliczności. Papy podkładowej SAMOPRZYLEPNY WERNER nie należy stosować w przypadku zielonych dachów ozdobnych, ani pod inne uprawy roślinne.

Podczas wizyty w każdym z naszych oddziałów możesz skorzystać z wiedzy i doświadczenia naszych sprzedawców, którzy podpowiedzą, jaka papa najlepiej sprawdzi się w przypadku prac, które planujesz.

Odwiedzając dowolny oddział extraDACH poznasz aktualną ofertę, ceny papy oraz wszystkie obowiązujące promocje. Możesz też wybrać którąś z opcji poniżej.

Zapytaj o darmową wycenę papy

przejdź do wypełnienia formularza darmowej wyceny dachu
zadaj pytanie lub opisz problem, w którym możemy pomóc
porozmawiaj bezpośrednio z naszym konsultantem

Przyjedź do nas a z chęcią pomożemy przy wyborze papy