extraDACH / Pokrycia dachowe / Gdańsk extraDACH – Hurtownia pokryć dachowych

Pokrycia dachowe gdańsk

NAJWIĘKSZY WYBÓR W NAJNIŻSZYCH CENACH

Dachówki i blachodachówki

Dachówki

pokrycia dachowe dachówki roben gdańsk

Dachówki to najpopularniejszy rodzaj pokrycia dachowego – pod względem popularności wiodą prym od wielu lat. Mnogość kształtów kolorów powłok oraz sposobów wykończenia sprawia że za pomocą dachówki można dopasować wygląd dachu do indywidualnych potrzeb. Podstawowy podział wszystkich dachówek zależny jest od ich budulca, dlatego przede wszystkim rozróżniamy dachówki ceramiczne (gliniane) oraz betonowe, które wytwarzane są z zaprawy cementowej. Decyzja o tym, jaki materiał wybrać na pokrycie dachowe to kwestia bardzo istotna, ponieważ jest to wybór na lata. Specjaliści twierdzą, że dobrej jakości dachówki mogą służyć nawet dłużej, niż 100 lat, a z takiej perspektywy czasowej różnice w cenach poszczególnych rodzajów pokryć wydają się być nieznaczne. Poniżej mogą Państwo zapoznać się z różnymi rodzajami, najwyższej jakości dachówek dostępnych w Polsce. Znajdują się wśród nich także modele dostępne jedynie w naszej dystrybucji.

Blachodachówki

pokrycia dachowe blachodachówka gdańsk

Blachodachówka to pokrycie dachu wykonane ze stali ocynkowanej z różnymi powłokami ochronnymi i wykończeniowymi. Największym jej atutem jest waga – jest ona lekka dzięki czemu idealnie nadaje się do położenia na dachy remontowane oraz nowe. Waga blachodachówki potrafi być nawet 20  krotnie mniejszym obciążeniem dla konstrukcji dachy od dachówki. Prawidłowo wykonane pokrycie dachy z blachodachówki bardzo dobrze zabezpiecza konstrukcje dachową przed warunkami atmosferycznymi – obfite opady deszczu czy podmuchy wiatru. Właściwa konserwacja blachodachówki zapewnia estetykę dachu na wiele lat a zabiegi konserwacyjne nie są bardzo wymagające i skomplikowane. Technologie zapewniane przez blachy modułowe, trapezowe, na rąbek i inne znacząco ułatwiają i przyspieszają pracę przy montazu takiego pokrycia dachowego a co za tym idzie zmniejszają koszty jego budowy.

Darmowa wycena pokrycia dachowego Gdańsk

Pokrycia dachowe Gdańsk – szukasz największego wyboru, fachowego doradztwa i najlepszych rabatów? Nie mogłeś lepiej trafić! W Gdańsku przy ulicy nowatorów 103 czekają najlepsi specjaliści którzy chętnie odpowiedzą na pytania, pokażą najlepsze dachówki i pomogą przy realizacji projektu budowlanego według Państwa założeń. Darmowa wycena dachu na miejscu lub bez wychodzenia z domu – napisz na gdansk@extradach.pl i powiedz jaki rodzaj pokrycia dachowego Cie interesuje lub jaki efekt na dachu chciałbyś uzyskać a my przygotujemy ofertę na najlepszą dachówke.