extraDACH / Pokrycia dachowe / Pokrycia dachowe Gdynia

Pokrycia dachowe Gdynia

extraDACH GDYNIA

ul. Jabłkowa 11
(wjazd od ul. Północnej)
81-029 Gdynia

Zdecydowanie pokrycie dachowe ma znaczenie w odniesieniu do solidności dachu. Rodzajów pokryć dachowych, jest bardzo wiele. Oczywiście pokrycia dachowe występują również w różnych wariantach, ze specjalnymi powłokami, na przykład glazurowaną. Oferujemy solidne pokrycia dachowe oraz transport materiałów na dach w super cenach. Zapraszamy.

Rodzajów pokryć dachowych, jest wiele. Zatem, każde z nich ma swoją wagę. Oczywiście, są tak zwane lekkie pokrycia dachowe, ale również ciężkie i właśnie to im będzie poświęcony ten tekst. Ciężkie pokrycia, mają oczywiście swoje zalety, ale również wady, które często, są trudne do wyeliminowania. Wymagają wiele precyzji, jak również bardzo wiele pracy.

Z tego tekstu dowiesz się o tym:

  • Jakie warunki trzeba spełnić, żeby położyć ciężkie pokrycie dachowe
  • Dlaczego ciężkie pokrycia dachowe, są popularne
  • Jak uzyskać bezpłatną wycenę pokrycia dachowego
Pokrycia dachow Gdynia
Blachodachówki pokrycia dachowe Gdynia
Bezpłatna wycena pokryć dachowych Gdynia
Transport pokryć dachowych Gdynia

Ciężkie pokrycie dachowe, czyli warunki, jakie trzeba spełnić

Zacznijmy od tego, czym, są ciężkie pokrycia dachowe. Za ciężkie pokrycia dachowe, uznaje się dachówki ceramiczne i cementowe oraz strzechę i łupek kamienny. Waga ciężkich pokryć dachowych, może osiągać nawet 90 kilo. Co więc trzeba zrobić, żeby móc je zamontować? Przede wszystkim, musimy posiadać odpowiednio wytrzymałą konstrukcję dachową. Więźby dachowe, muszą być solidne, o odpowiednio dużych przekrojach.

Popularność ciężkich pokryć dachowych Gdynia

Ciężkie pokrycia dachowe, taki, jak chociażby dachówka ceramiczna, są bardzo solidne. Nie bez powodu, gwarancja producentów, na te produkty, może osiągać, nawet 60 lat. Drugą kwestią , jest to, że mają elegancki, stonowany wygląd, który bezsprzecznie będzie pasować zarówno do nowoczesnych budynków, jak i tych nieco starszych. Kolejną kwestią, która sprawia, że ciężkie pokrycia dachowe, są dosyć popularne, jest znakomite tłumienie przez nie dźwięków. Na koniec zostawiliśmy dwie zalety. Chociażby dachówki ceramiczne, występują w wielu wariantach kształtów, na przykład faliste, płaskie, zakładkowe. Ponadto, są one niewielkich rozmiarów, stąd sprawdzą się w dachach o skomplikowanych kształtach.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ciężkich pokryciach dachowych i nie tylko, zapraszamy do oddziału extraDACH Gdynia. We wszystkich naszych oddziałach, pomocą służą handlowcy, którzy bezsprzecznie z ogromną przyjemnością opowiedzą Państwu o blachodachówkach, dachówkach, papach, czy gontach. Oczywiście odpowiedzą również na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy.

Zadzwoń do nas lub wyślij prośbę na maila wraz z projektem dachu a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie a następnie dowieziemy wszystko na Twoją budowę. Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych, oprócz najlepszych cen proponujemy Państwu bezpłatne wyceny dachów, na podstawie indywidualnych projektów budowlanych.

POKRYCIA DACHOWE BĘDĄ DOSTARCZONE PROSTO NA TWOJĄ BUDOWĘ!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Wypełniając
formularz

Na telefon
697 699 472