extraDACH / Pokrycia dachowe / Pokrycia dachowe Łódź

Pokrycia dachowe Łódź

extraDACH Łódź

ul. Brukowa 18
91-341 Łódź

E-mail: lodz@extradach.pl
Tel.: (42) 640 76 26

Solidne pokrycie dachowe to podstawa każdego dachu. Pokrycie dachowe chroni budynek przed chociażby uciekaniem temperatury. Oczywiście niezwykle ważne są kwestie estetyczne. Pokrycie dachowe musi pasować do elewacji budynku oraz do gustów właścicieli. Ponadto ważne jest precyzyjne stworzenie dachu, tak, aby uniknąć chociażby niewielkich dziur.

Pokrycia dachowe Łódź
Pokrycia dachowe Łódź
Pokrycia dachowe Łódź
Pokrycia dachowe Łódź

Rodzaje pokryć dachowych Łódź

Rodzajów pokryć dachowych jest wiele. Zaczynając od dachówek, przez papy i na blachodachówkach kończąc. Każde z nich ma swoje specyficzne cechy, które przeznaczają dane pokrycie dachowe do konkretnego rodzaju dachu. Rozróżnia je również rodzaj materiału, z którego są zrobione. Oczywiście wszystkie rodzaje pokryć dachowych mają różne ceny, jedne pokrycia dachowe będą droższe, inne tańsze.

Tanie pokrycie dachowe

Pokrycie dachowe, zależy od rodzaju dachu, które Państwo posiadają.  Dachy płaskie będą posiadały z pewnością papy, jednak przykładowo dachy dwuspadowe będą mogły być stworzone z dachówki, czy blachodachówki. Jakie pokrycie dachowe jest najtańsze? Najniższe ceny będą miały blachy i blachodachówki. Firma extraDACH niezależnie od pokrycia dachowego oferuje super ceny. Z nami stworzysz swój dach w niskiej cenie. Dachy to nasza pasja!

Bezpłatna wycena dachu

Firma extraDACH wchodzi swoim klientom na przeciw, z tego powodu oferujemy Państwu bezpłatną wycenę dachu. Co należy zrobić, żeby otrzymać bezpłatną wycenę dachu? Wystarczy, że prześlecie Państwo do nas projekt budynku, w tym oczywiście dachu, a my na podstawie otrzymanych parametrów wycenimy Państwa dach! Zapraszamy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego oddziału extraDACH Łódź oraz do wypełnienia formularze, kontaktu telefonicznego, czy mail

Wypełniając
formularz

Na telefon
42 640 76 26