extraDACH / Pokrycia dachowe / Pokrycia dachowe Poznań – największy wybór w najlepszych cenach

Pokrycia dachowe Poznań

Największy wybór w najlepszych cenach

dachówka płaska roben bergamo
blachodachówka wycena
struktonit krycie niemieckie

Od 2014 roku w Poznaniu zajmujemy się sprzedażą najpopularniejszych pokryć dachowych. Dzięki wieloletniej współpracy extraDACH z największymi producentami pokryć dachowych takimi jak Roben, Creaton, Bratex, Blachotrapez, Koramic, Braas, Cedral (Euronit) i wieloma innymi, jestesmy w stanie zapewnić Państwu najszerszy wybór pokryć dachowych w kraju.

roben dachówki wrocław
creaton pokrycia dachowe wrocław
braas pokrycia dachowe wrocław
pokrycia dachowe koramic wrocław

Tylko u nas przy ulicy Ostrowskiej 334A w Poznaniu – specjalnie dla Was udostępnione są największe wystawki dachówek i blachodachówek w Wielkopolsce.  Przyjedź i sprawdź jak wyglądają dachówki Roben Monza, Bergamo czy Piemont – Creaton Titania, Premion oraz Simpla i Domino – Braas Celtycka, Romańska Bałtycka i wiele wiele więcej.

Największy skład dachówek w regionie – tylko u nas! Dzięki temu możemy zapewnić największą ilość dachówek dostępnych od reki. Dziś zamawiasz dziś odbierasz! Albo dziś zamawiasz jutro Ci je dostarczymy! Tak posiadamy własne środki transportu HDSy, busy i ciągniki z naczepami! Dzieki nam wybudujesz swój wymarzony dom jeszcze szybciej bez zbędnego czekania na materiały budowlane!

W każdym oddziale extraDACH oferujemy Państwu bezpłatna wycenę każdego pokrycia dachowego. Wystarczy że przyjdziesz do nas z projektem budowlanym a my dokonamy wyceny wszystkich niezbędnych do budowy dachu materiałów. Przyjedź i przekonaj się jakie to proste

ul. Ostrowska 334A
61-312 Poznań

Na telefon
61 875 47 47