extraDACH / Pokrycia dachowe / Pokrycia dachowe Szczecin – Największy wybór – extraDACH

extraDACH Szczecin

ul. Krakowska 61A
71-017 Szczecin

Pokrycia dachowe Szczecin

Tylko u nas znajdziesz największy wybór pokryć dachowych. Dachówki dostępne od ręki z rabatami nawet do 50%. Pokrycia dachowe największych producentów – Roben, Creaton, Koramic, Braas, Bratex, Blachotrapez, Euronit i wiele wiele więcej.

Pokrycie dachu - dachówka

Dachówka jest chyba najbardziej popularnym sposobem krycia dachu na świecie. Na przestrzeni wielu lat dachówka tak ewoluowała że na dzień dzisiejszy mnogość wyboru kolorów, kształtów, sposobów krycia i powłok może przysporzyć zawrotów głowy. Z nami wybór będzie łatwiejszy – na swoim placu posiadamy wystawki najważniejszych dachówek na rynku dzięki czemu w łatwy sposób pokażemy Ci różnice pomiędzy róznymi wariantami dachówek.

pokrycia dachowe szczecin
pokrycia dachowe szczecin
pokrycia dachowe szczecin
pokrycia dachowe szczecin

Pokrycie dachu - blachodachówka

Blachodachówka podbija rynek – nie da się zaprzeczyć w ostatnich czasach dzięki nowoczesnej technologii blachodachówki zyskują na popularności. Kiedys blachodachówka starała się przypominać jak najbardziej klasyczną dachówkę. Teraz blachodachówki tworzą własną modę – bardzo nowoczesna dachówka na rąbek czy dachówka trapezowa to hit ostatnich kilku lat. Do tego niska waga i łatwość z jaką kładzie się blachodachówkę na pokrycie dachowe sprawia że jest co raz częściej wybierana – zarówno do budowy nowych dachów jak i do renowacji starych.

Gdańska dach blachodachówka
Blachodachówka
cena blachodachówka
blachodachowka vilano bratex

Wycena dachu Szczecin

Zarówno dachówki jak i blachodachówki możecie u nas wycenić za darmo – w oddziale przy ulicy Krakowskiej 61a lub bez wychodzenia z domu wysyłając zapytanie na adres mailowy szczecin@extradach.pl Nasi specjaliści w Szczecinie czekają na wasze projekty dachów aby pomoc z wyceną 🙂