extraDACH / Pokrycia dachowe / Pokrycia dachowe Tychy

Pokrycia dachowe Tychy

Zdecydowanie pokrycie dachowe, to nie tylko element ozdoby budynku, ale również ogromna ochrona budynku przed różnego rodzaju warunkami atmosferycznymi. Nie bez powodu istnieje wiele rodzajów pokryć dachowych. Oczywiście wszystko zależy od budynku. Zazwyczaj inne pokrycie dachowe wybiera się do pokrycia budynku gospodarczego a inne do pokrycia domu jednorodzinnego. Niezależnie od tego, jaki rodzaj pokrycia dachowego, by Państwo wybrali, w extraDACH Tychy mamy je wszystkie.

Pokrycia dachowe Tychy

Pokrycia dachowe, to nie tylko dachówki, ale również blachodachówki, blachy,  papy, czy też gonty. Zdecydowanie w extraDACH Tychy mamy je wszystkie. Oczywiście pokrycia dachowe mamy w super cenach. Współpracujemy z wiodącymi producentami pokryć dachowych, stąd gwarantujemy, że zakupione u nas pokrycia dachowe, są solidne. Solidne pokrycie dachowe, w super cenie brzmi zachęcająco, prawda? Zapraszamy do extraDACH Tychy.

Blachodachówki, dachówki, blachy, papy, gonty Tychy

W firmie extraDACH posiadamy zarówno w magazynach, jak i na zamówienie od producenta, takie pokrycia dachowe, jak blachodachówki, dachówki, blachy, papy, czy też gonty. Blachodachówki, dachówki, czy też blachy posiadamy w różnych wariantach kolorystycznych oraz w wersjach podstawowych, a także z różnego rodzaju powłokami, na przykład glazurowaną.

Transport pokryć dachowych Tychy

Zakup pokryć dachowych, to również transport. W extraDACH zapewnimy Państwu transport pokryć dachowych w super cenach. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami. Nasi specjaliści do spraw spedycji zadbają o to, by zamówione przez Państwa materiały na dach, dotarły do Państwa, w wyznaczone do państwa miejsce, w jak najkrótszym czasie.

Zadzwoń do nas lub wyślij prośbę na maila wraz z projektem dachu a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie a następnie dowieziemy wszystko na Twoją budowę. Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych, oprócz najlepszych cen proponujemy Państwu bezpłatne wyceny dachów, na podstawie indywidualnych projektów budowlanych.

POKRYCIA DACHOWE BĘDĄ DOSTARCZONE PROSTO NA TWOJĄ BUDOWĘ!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Wypełniając
formularz

Na telefon
726 727 785