extraDACH / Pokrycia dachowe / Pokrycia dachowe – Wrocław – Największy wybór najniższe ceny

extraDACH WROCŁAW

ul. Opolska 140
52-014 Wrocław

Pokrycia dachowe Wrocław

Dachówka, blachodachówka papa czy gont? Nie ma znaczenia jaki rodzaj pokrycia dachowego wybierzesz w extraDACH Wrocław znajdziesz to wszystko w najlepszych cenach a im wcześniej do nasz przyjdziesz tym więcej zaoszczędzisz! Pokrycia dachowe we Wrocławiu sprzedajemy już od 10lat! Znajdziesz u nas największą wystawę dachówek ceramicznych i betonowych z czego duża część dostępna jest od ręki!

Wybór pokrycia dachowego

Z problemem wyboru najlepszego pokrycia na dach wymarzonego domu zmierzyć musi się każdy! Nie ważne czy budujesz dom od podstaw czy remontujesz stary dach. Tego wyboru nie da się ominąć, nikt tego nie zrobi za nas – a może? Nasi Handlowcy czekają aby doradzić Wam najlepszy wybór trwałego pokrycia dachowego który zadowoli wszystkie wasze potrzeby. Dach klasyczny czy nowoczesny, czarny czerwony a może antracytowy, dachówka czy blachodachówka? Dokonamy bezpłatnej wyceny każdego pokrycia dachowego jakie się Wam spodoba.

Producenci pokryć dachowych

Jako extraDACH współpracujemy z największymi producentami pokryć dachowych już od 15lat – dzięki czemu możemy zapewnić najlepsze ceny oraz najkrótsze czasy realizacji zamówień. Od wielu lat współpracujemy z producentami dachówek takimi jak ROBEN, BRAAS, CREATON, KORAMIC, BLACHOTRAPEZ, BRATEX i inni! Ale nie tylko pokrycia dachowe – znajdą Państwo u nas także rynny, okna dachowe oraz inne akcesoria niezbędne przy budowie dachu.

roben dachówka płaska bergamo
creaton logo dachówki ceramiczne
braas
najlepsze dachówki ceramiczne
bratex logo blacha na dach
fakro okna dachowe
velux okna dachowe