Pomaganie jest extra!
Razem możemy więcej

extraDACH / Pomaganie jest extra!
Jesteśmy firmą tworzoną przez ludzi, dlatego nie przechodzimy obojętnie obok trudnych sytuacji, dramatów i potrzeb, w przypadku których realna pomoc z naszej strony jest możliwa. Czasem wystarczy tak niewiele, aby odmienić czyjś niełatwy los lub pomóc rozwiązać problem, z którym nie każdy może poradzić sobie samodzielnie… 
Sprawdź, w jakich działaniach oraz akcjach mieliśmy zaszczyt uczestniczyć do tej pory i gdzie udało nam się dołożyć naszą pomocową cegiełkę lub …dachówkę. Cieszymy się, że mamy na tyle duże możliwości, aby móc podzielić się dobrem i wspierać wartościowe inicjatywy oraz akcje pomocy tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

Sprawdź komu pomogliśmy:

A jeszcze więcej możemy zdziałać razem z Wami, bo to także zasługa Was, naszych Klientów, że udaje nam się dotrzeć jeszcze dalej i w coraz większym zakresie. Dlatego zachęcamy gorąco do wspierania naszych akcji „Pomaganie jest extra” zarówno tutaj, jak i na naszym profilu extraDACH na Facebooku – czasem wystarczy zwykłe przekazanie informacji dalej, niekiedy drobna wpłata na rzecz wspieranej przez nas inicjatywy, a czasem, po prostu dobre słowo, które motywuje nas do dalszych działań i daje wiarę w ludzi oraz istnienie dobra, które jak wiadomo, zawsze wraca i to ze zdwojoną siłą! Razem zawsze można więcej, a nasze możliwości w połączeniu z Waszą dobrą energią to wystarczająco dużo, by móc zdziałać naprawdę wiele i nieść realną pomoc!

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli słyszałeś lub słyszałaś o sytuacji czy zdarzeniu losowym, w przypadku którego nasza pomoc z zakresu materiałów budowlanych przywróciłaby komuś dach nad głową, a także innych, gdzie nasza firma mogłaby realnie komuś pomóc, skontaktuj się z nami i razem zastanówmy się, co możemy zrobić! Napisz do nas na adres: