extraDACH / Promocje

Promocje na materiały budowlane

Wiemy jak ważną rolę pełnią dla budujących dom kwestie finansowe. Ceny materiałów budowlanych wahają się w zależności od ich jakości, ilości zamawianej jednorazowo a nawet od regionu kraju. W extraDACH dbamy o to aby zawsze mieć jak najlepsze najbardziej zróżnicowane promocje – sprawdź poniżej aktualną promocje. Śledź nas na facebooku aby zawsze być na bieżąco z tym co się u nas dzieje.

Sprawdź 3 najlepsze dachówki Creaton, tylko teraz w extraPROMOCJI

Sprawdź nowość – Wełna Isover z welonem szklanym z extraRABATEM! 50% 

Najpopularniejsze produkty marki ICOPAL w promocji od 45 do 50%! Sprawdź

Dwie najpopularniejsze dachówki modułowe w kraju – SCANDINAVIA i  SAVANNA w mocno obniżonych cenach – wybrane kolory i powłoki z rabatem aż 50%!

Velux promocja na okna dachowe VELUX

VELUX - dni otwarte 20.04-04.05.2021

We wszystkich oddziałach extraDACH w okresie od 20 kwietnia do 4 maja trwają dni otwarte VELUX – przyjedź i dowiedz się wszystkiego o oknach dachowych od specjalistów a dodatkowo skorzystaj z największych rabatów na okna dachowe. 

Rabaty do 50% na najpopularniejsze dachówki ceramiczne firmy CREATON – PREMION, CANTUS i SIMPLA!.

extraRABAT 40% na wełnę Profit-Mata oraz Aku-Płyta przy zakupie systemu VARIO! Kompletny zestaw na ogrzanie poddasza oraz ścian

Rabaty 50%, 40% oraz 35% na najpopularniejsze produkty marki ICOPAL. Papa dachowa EXTRADACH TOP (wierzchniego krycia) oraz BAZA (podkładowa) z rabatami 40%! Do tego szybka izolacja oraz dysperbit do renowacji pokryć dachowych aż 50% taniej!.

Rabat  50% na dachówki podstawowe RUBIN 9V w dwóch najpopularniejszych kolorach łupek błyszczący oraz czarny błyszczący. Ale to nie wszystko pozostałe dachówki Bałtycka, Celtycka oraz Teviva z rabatami 40% oraz na taśme kalenicową Braas Figaroll plus.

Promocja na wełnę marki ISOVER. Specjalny rabat 40% na wełnę Profit-Mata oraz Aku-Płyta przy zakupie kompletnego systemu VARIO tj. KM-DUPLEX (folii paroizolacyjnej), KB1 (tasmy klejącej) oraz DOUBLEFIT (dwuskładnikowej masy klejącej).

Jesienne dni VELUX w extraDACH – sprawdź aktualną promocje na komplety okien dachowych. Promocja trwa do 19.11 i jest ograniczona ilościowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą na Papę Icopal. Papa extradach icopal TOP 5,2 – szybki profil SBS w super cenie 16,59/netto za m2. Ale to nie wszystko – do tego w równie atrakcyjnych promocjach papa podkłądowa icopal, papa TOP PYE PV 250, szybki grunt Siplast Primer oraz kominiarczyk – czyli wyłaz do dachów płaskich ICOPAL.