Reda
Hurtownia materiałów budowlanych

Oddział extraDACH Reda został otwarty w 2021 roku, jako już druga siedziba hurtowni w okolicy Trójmiasta. Potrzeba otwarcia dodatkowej siedziby w tak zbliżonej lokalizacji to wynik ogromnego zainteresowania klientów oraz zapotrzebowania na wysokiej jakości materiały budowlane, a także naszej chęci sprostania wszystkim Państwa potrzebom w jak najlepszym stopniu oraz najkrótszym czasie. Właśnie dla tego tak wiele towarów można u nas znaleźć od ręki, a każdy z naszych klientów może liczyć na indywidualne i drobiazgowe podejście naszych doświadczonych sprzedawców.

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Nasi specjaliści od dachów czekają aby Ci pomóc:

Patryk Klein

Dyrektor oddziału

Krzysztof Różycki
Krzysztof Różycki

Kierownik oddziału

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej usługi, w której na podstawie projektu Twojego dachu możemy przygotować darmową i w pełni profesjonalną wycenę materiałów, które wybierzesz. Wycena do niczego nie zobowiązuje – możesz dzięki niej oszacować możliwe koszty swojej inwestycji w różnych konfiguracjach produktowych oraz porównać naszą ofertę z innymi!

Sprawdź co u nas! Najnowsze oferty i aktualności z naszego regionu:

Poznaj naszą ofertę dachówek i materiałów budowlanych:

Producenci pokryć dachowych:

W naszej siedzibie w Redzie oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości pokryć dachowych, wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów, z którymi hurtownie extraDACH współpracują od lat. Poznaj najlepsze dachówki ceramiczne, betonowe oraz blachodachówki i wybierz rozwiązanie idealne dla siebie:

to producent dachówek ceramicznych i betonowych, wśród których można znaleźć zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne modele w dziesiątkach kolorów.
długoletnia tradycja wytwarzania wyjątkowych dachówek ceramicznych przekłada się na solidne, trwałe i eleganckie wyroby dla wymagających.
to bardzo bogaty wybór znakomitych dachówek ceramicznych, które zapewniają wyjątkową trwałość i najwyższą estetykę.
to najwyższej jakości blachodachówki i blacha na rąbek, które zapewniają najwyższą estetykę i trwałość na wiele dziesięcioleci.

Prace związane z budową lub remontem dachu warto zlecić najlepszym specjalistom, aby rezultaty były bez zarzutu a dach pozwolił zapomnieć o sobie na wiele lat. Dlatego w naszej hurtowni w Redzie znajdziesz najlepsze firmy dekarskie, z którymi możesz nawiązać współpracę w dogodnym dla Ciebie terminie oraz w takim zakresie, jakiego potrzebujesz. Dowiedz się wszystkiego o dekarzach i zadaniach, jakie wykonują oraz daj się przeprowadzić krok po kroku przez planowanie i przebieg inwestycji związanej z dachem – sprawdź nasze poradniki dekarskie i powierz swój dach w ręce naszych najlepszych fachowców:

Nasze ulubione dachówki, blachodachówki dostępne w Redzie:

Zobacz, które produkty z naszej oferty cieszą się największym zainteresowaniem klientów, zarówno w Redzie, jak i w pozostałych oddziałach extraDACH. To produkty, które znakomicie sprawdziły się już na dziesiątkach tysięcy dachów! To sprawdzone i polecane dachówki ceramiczne i betonowe, zarówno w nowoczesnych kształtach, jak dachówka płaska, ale też tradycyjnych, jak charakterystyczne holenderki. To także blachodachówki płaskie i faliste, a także najlepsze modele blachy na rąbek:

wyjątkowa dachówka ceramiczna płaska o lekkim i minimalistycznym wyglądzie przy bardzo dużych wymiarach, dzięki którym Koda zapewnia ekonomiczne układanie i szybsze prace dachowe.
zakładkowa dachówka ceramiczna w tradycyjnej formie, przypominającej holenderkę płaską. Specjalna konstrukcja zamków zapewnia duży zakres przesuwności i wygodę układania na nieregularnych dachach czy trudnych obszarach.
całkowicie płaska i smukła, ceramiczna dachówka w powłoce z angoby w najmodniejszym kolorze antracytowym to nowoczesność w czystej postaci. Tworzy na dachu idealnie płaską, niezaburzoną powierzchnię
nowoczena – płaska i gładka dachówka ceramiczna w bardzo dużym formacie to połączenie elegancji i praktycznej, użytecznej formy. To ekonomiczne i szybkie krycie dachu
dachówka betonowa w tradycyjnym, falistym kształcie odnoszącym się do dachówki esówki. Pozwala stworzyć harmonijną, lekko falującą powierzchnię dachu.
to wyjątkowa dachówka betonowa płaska o całkowicie wygładzonej powierzchni. Stworzona dla nowoczesnego budownictwa a jej niewielka waga stanowi zaletę pod względem konstrukcji dachu.
to ciesząca się ogromną popularnością, ceramiczna dachówka płaska o podłużnym kształcie. Pozwala stworzyć prosty i lekki wizualnie dach, który podkreśli szczególnie nowoczesne budownictwo.
nowoczesna, płaska dachówka ceramiczna, której cały charakter ujęty jest w nazwie. Simpla to prostota formy i efekt gładkiego, eleganckiego dachu.

Pozostałe materiały budowlane

W extraDACH Reda znajdziesz tak naprawdę znacznie więcej niż tylko materiały związane z pokryciem dachu – odwiedź nasz oddział i poznaj największy wybór takich produktów, jak okna dachowe, wyłazy czy systemy rynnowe a także wiele materiałów uzupełniających, jak membrany dachowe, papa bitumiczna czy wełna mineralna szklana oraz skalna. Zapewniamy także bogaty wybór chemii budowlanej oraz akcesoriów, które będą przydatne podczas przeprowadzania prac dachowych.

największe marki – Fakro, Velux, roofART, wśród których znajdą się okna trzyszybowe, supertermoizolacyjne, antywłamaniowe czy do budownictwa pasywnego, do pokoi lub kuchni i łazienek – wiele rozwiązań, na każdą kieszeń i każdy rodzaj wymagań.
nowoczesne i zaawansowane technicznie papy bitumiczne to najwyższa jakość, trwałość i bezpieczeństwo izolacji przeciwwodnych dla dachów i fundamentów, wśród nich papy modyfikowane SBS oraz papy funkcyjne, jak np. wentylacyjne.
materiały izolacyjne z wełny mineralnej szklanej oraz skalnej to skuteczna izolacja termiczna i akustyczna, w formie różnych rozwiązań dostosowanych do izolacji dachów i ścian zewnętrznych i wewnętrznych. Bezpieczeństwo, niepalność i wyjątkowa trwałość!
nie tylko pokrycia dachu, ale także wszystko, co potrzebne do jego wykończenia oraz bezpiecznego użytkowania – od membran i folii dachowych, przez kominki wentylacyjne aż po ochronę przeciwśniegową czy komunikację dachową oraz znacznie więcej!