extraDACH / Roben Bergamo

Roben dachówka płaska BERgamo

roben dachówki
dachówka płaska bergamo roben antracyt grafit
Ceramiczna Dachówka Roben Bergamo w kolorze antracyt dzięki minimalistycznym formie jest idealna w projektach nowoczesnych brył budynków. Super płaska dachówka ceramiczna zapewnia ponadczasowe i wytrzymałe pokrycie dachu.W Krakowie i okolicach pokrycie domów jednorodzinnych płaską dachówką to częsty wybór.
W związku z tym zapraszamy do naszego oddziału po wycenę, gdzie można zobaczyć idealnie równą płaską ceramiczną dachówkę.
Roben Bergamo to połączenie wysokiej jakości z nowoczesnym designem cenionym przez najlepszych architektów.Ogólnoświatowa renoma produktów marki Roben, wraz z długoletnią gwarancją to bezpieczny wybór dachówki Bergamo jako pokrycia swojego wymarzonego dachu
roben bergamo kraków

Dachówka BERGAMO ceniona jest za:

  • Możliwość tworzenia dwóch różnych wzorów układu
  • Solidne łączenie klamer – wyjątkowa konstrukcja zamka
  • Niezwykle skuteczny system odprowadzania wody
  • Minimalistyczny, prosty design
  • Wyjątkową szczelność konstrukcji
  • Wygładzoną, dolną krawędź profilu
roben bergamo dachówka płaska kraków
Roben dachówki ceramiczne

Masz więcej pytań na temat pokryć dachowych w naszej ofercie? Poznaj ceny blachodachówek oraz innych pokryć dachowych. Skorzystaj też z profesjonalnego doradztwa i wybierz najlepsze materiały budowlane do swojego domu! Zachęcamy do skorzystania z oferty darmowej wyceny dachu pod Twój, indywidualny projekt!

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!