extraDACH / Dachówka ceramiczna płaska ROBEN BORNHOLM

Dachówka ceramiczna ROBEN bornholm

DACHÓWKA BORNHOLM
tradycyjny kształ w nowoczesnym i większym formacie!

dachówka ceramiczna czarna

ROBEN BORNHOLM – Jest to ulepszony model dachówki typu S 

popularnie zwanej ESÓWKĄ.

Duży format dachówki ROBEN BORNHOL sprawia że dachówkę układa się sprawnie i przy użyciu mniejszej ilości materiałów. Oszczędność czasu potrzebnego na jej ułożenie znacznie wpływa na czas realizacji całej budowy dachu. specjalna konstrukcja zamków zapewnia ochronę przed wnikaniem deszczu w dach. Ofertę dachówki BORNHOLM uzupełniają akcesoria dachowe takie jak gąsiory czy dachówki wentylacyjne dzięki czemu dach zbudowany z wykorzystaniem tego pokrycia dachowego staje się jednolitą spójną konstrukcją.

Dachówka ta występuje w trzech wariantach – glazurowanej, angobowanej oraz naturalnej. Roben Bornholm glazurowana – tzw błyszcząca – wystepuje w kolorze TOBAGO czyli czarnobrązowym. Wersja matowa dachówki (angobowana) to kolor kasztanowy lub miedziany. Czerwona dachówka to powłoka naturalna.

 

Zobacz przykładowe realizacje!

DOSTEPNE KOLORY

Zainteresowała Cię dachówka ROBEN BORNHOLM?

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!