extraDACH / Dachówka ceramiczna ROBEN Monza plus!

Dachówka ceramiczna ROBEN MONZA PLUS

Ceramika dachowa – to to czym ROBEN specjalizuje się od ponad 160lat! Od 1995roku firma ROBEN produkuje równiez dachówki ceramiczne w Środzie Śląskiej – jest to najnowoczesniejsza w europie dachówczarnia. Dachówka ceramiczna Roben Monza plus – to jeden z flagowych modeli dachówek ceramicznych dostępnych w wielu krajach zarówno europy jak i świata!

dachówka ceramiczna Roben Monza

Roben Monza plus – to falista dachówka ceramiczna o dużym formacie co zapewnia wysoką wydajność i szybkość układania dachu! Jest lekka i trwała – a to zapewnia trwałość i bezpieczeństwo pokrycia dachowego. Na 1 metr kwadratowy dachu potrzebne jest od 9,4 do 9,9 dachówki dzieki czemu Monza plus jest bezkonkurencyjna w swojej kategorii pokryć dachowych.

Powierzchnia dachówki Roben Monza plus pokryta może być warstwą angobowaną (matową) lub glazurowaną (błyszczącą). Dachówka ta dostępna jest w wielu najpopularniejszych kolorach: Antracyt, Grafit, Kasztan i inne – największym HITEM jednak jest kolor SCHWARZ! Dostępny tylko u nas – tylko on zapewnia prawdziwą czerń na dachu bez żadnych kompromisów. Uzyskanie tak głębokiej czerni udało się tylko dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii dzięki której dachówka zachowuje kolor takży przy bardzo wysokim nasłonecznieniu.

To nie wszystko! Dekarze biorący udział w programie extraDEKARZ przy zakupie dachówki w kolorze czarnym SCHWARZ otrzymują 5 razy więcej punków do wymiany na nagrody

Roben Monza plus!
przykładowe realizacje

SCHWARZ!

Pozostałe kolory

Zainteresowała Cię dachówka ROBEN MONZA plus?

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!