extraDACH / Dachówka ceramiczna ROBEN PIEMONT!

Dachówka ceramiczna ROBEN PIEMONT

Ceramika dachowa – to to czym ROBEN specjalizuje się od ponad 160lat! Od 1995roku firma ROBEN produkuje równiez dachówki ceramiczne w Środzie Śląskiej – jest to najnowoczesniejsza w europie dachówczarnia. Dachówka ceramiczna Roben PIEMONT – to jeden z flagowych modeli dachówek ceramicznych dostępnych w wielu krajach zarówno europy jak i świata! Nadaje się idealnie zarówno na dachy nowe jak i te remontowane.

dachówka ceramiczna piemont antracyt

Roben PIEMONT – to klasyczna dachówka falista ceramiczna o nowoczesnym kształcie z mniejszą falą niż pozostałe dachówki. Specjalne zamki na tej dachówce pozwalają na krycie dachów nawet o bardzo małym kącie nachylenia oraz zwiększają tolerancje rozstawu łat co ułatwia ich poprawne położenie.

Dachówka ceramiczna PIEMONT to elegancja i nowoczesność połączona z innowacyjną technologią a jej zaletą jest przesuwność dzięki czemu idealnie nadaje się pod remontowany dach – to ona dopasuje się do dachu! Oprócz tego idealnie się nadaje przy pokryciach dachowych o niebanalnym kształcie i konstrukcji dachu. Dachówka ta dostępna jest w aż 10 najpopularniejszych kolorach od ceglastych, poprzez brązy aż na ciemnoszarych kończąc. Dodatkowo tylko u nas dostępny jest 11 kolor – SCHWARZ! Jest to prawdziwie czarna dachówka która nie idzie na żadne ustępstwa i kompromisy sprowadzana specjalnie z Niemiec gdzie cieszy się ogromną popularnością. Do tej pory czarne dachówki miały pewne ograniczenia technologiczne przez co pod słońce ich kolor przypominał bardziej brąz lub ciemny szary – dzięki nowoczesnej technologii ROBEN dachówka PIEMONT stała się czarniejsza od czerni 😉

To nie wszystko! Dekarze biorący udział w programie extraDEKARZ przy zakupie dachówki w kolorze czarnym SCHWARZ otrzymują 5 razy więcej punków do wymiany na nagrody

Roben PIEMONT!
przykładowe realizacje

SCHWARZ!

Dachówka

Pozostałe kolory

Zainteresowała Cię dachówka ROBEN PIEMONT?

Przyjdź do najbliższego oddziału ExtraDACH w swojej okolicy albo napisz lub zadzwoń do nas, aby otrzymać specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszego pokrycia dachowego, dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb. Przygotujemy także indywidualną ofertę na najlepszych możliwych warunkach oraz transport na plac budowy!
Budujesz dach od postaw? Zachęcamy także do zapoznania się z szeroką ofertą różnorodnych materiałów budowlanych – znajdziesz tu najtańsze dachówki ceramiczne, cementowe i blachodachówki, ale także okna dachowe, wyłazy dachowe i wszystkie niezbędne akcesoria do kompleksowego wykończenia dachu! Serdecznie zapraszamy!