Blachodachówka ruukki

Firma RUUKKI już od ponad 50 lat tworzy w Finlandii dachy stalowe wraz z akcesoriami, dlatego są to produkty sprawdzone, o jakości popartej wieloletnim doświadczeniem. Produkty Ruukki to szeroka kolekcja pokryć dachowych, a bogaty przekrój form stylistycznych w wielu kolorach, pozwala na odnalezienie właściwego produktu, niezależnie od gustu czy nowoczesnych lub tradycyjnych założeń projektowych. Z Ruukki stworzysz dach, który sprawdzi się w każdych warunkach, nie tracąc przez lata swoich walorów jakościowych oraz najwyższej trwałości.

  • Nieustający proces rozwijania produktów pod względem technologicznym wpływa na ciągły wzrost jakości, sygnowanej znakiem CE.

  • Wyjątkowo precyzyjna konstrukcja blachy dachowej RUUKKI sprawia, że wszystkie elementy są do siebie idealnie dopasowane. Wpływa to na łatwość montażu oraz znacznie skraca czas prac na dachu, a przede wszystkim zapewnia idealne, szczelne i trwałe pokrycie dachowe.

  • Skandynawska stal, która stanowi podstawę blach dachowych RUUKKI to szczególnie trwały materiał, dający gwarancję niezawodności – zachowuje swoje parametry przez długie lata, niezależnie od wpływu czynników atmosferycznych. Największym atutem stali skandynawskiej jest zastosowana technologia, zapewniająca jej niezwykłą lekkość i wytrzymałość zarazem. Łatwo poddaje się też ona formowaniu, co pozwala na precyzyjne dopasowanie do wytycznych projektu oraz wspomaga prace na krawędziach i w punktach newralgicznych, wymagających szczególnej perfekcji.

Wszystkie pokrycia dachowe Ruukki objęte są wieloletnią gwarancją, dotyczącą prawidłowego funkcjonowania.

blachodachówka na rabek ruukki extradach
ruukki blacha na dach extradach

Produkty Ruukki podzielone są na klasy jakości, przez co odnalezienie perfekcyjnie dopasowanego rozwiązania jest łatwe i precyzyjne, ponieważ każda klasa jakościowa posiada określone właściwości oraz odpowiedni okres gwarancji. Każda klasa to tym samym pewna deklaracja wytrzymałości. Gwarancja Ruukki obejmuje zawsze dwa parametry – sprawność techniczną oraz zachowanie walorów estetycznych. Względy techniczne czyli dokładnie rzecz biorąc funkcjonalność mechaniczna – związku z gwarancją zapewnione jest to, że arkusze blachy nie poddadzą się uszkodzeniu mechanicznemu przez określony wymiar gwarancyjny. Gwarancja dotyczy również korozji perforacyjnej, czyli przedziurawienia się powierzchni. Względy estetyczne, wymienione w założeniach gwarancyjnych sprowadzają się do tego, że zewnętrzna powierzchnia powlekana oraz kolor nie ulegną zmianom wizualnym podczas wskazanego czasu eksploatacji. W warunki te włączone są wszelkie odpryski, łuszcząca się powłoka, spękania oraz znaczne i miejscowe odbarwienia.

ruukki katalog

Jest to klasa jakości, w której arkusze blachy opatrzone są 50-letnią gwarancja w aspektach technicznych, i dodatkowo – 25 lat pod względem zachowania walorów estetycznych. Jest to najwyższa klasa jakościowa, co przekłada się w oczywisty sposób na najwyższą trwałość oraz poziom estetyki spośród pozostałych produktów Ruukki. Produkty w klasie 50 Plus zabezpieczone są ponadto powłoką GreenCoat Pural BT mat lub GreenCoat Pural BT.

blacha ruukki cena

W tej kategorii jakościowej arkusze blachy zabezpieczone są 40-letnią gwarancją w aspektów technicznych i 15-letnią na zachowanie walorów estetycznych. Zabezpieczenie arkuszy to powłoka GreenCoat Crown BT, dlatego też produkty te są wysoce wytrzymałe w zetknięciu z różnymi rodzajami wyzwań, jakim może podlegać blacha.

ruukki cennik 2020

W przypadku tej klasy produktów gwarancja techniczna na właściwe funkcjonowanie arkuszy blachy wynosi 30 lat a na właściwości estetyczne – 10 lat. Jest to bardziej przystępne cenowo rozwiązanie, zapewniające realizację podstawowych wymagań dla pokrycia dachowego. Powłoka produktów w tej klasie to Poliester Rough mat albo Poliester.

ruukki cennik

W tej kategorii znajdą się produkty opatrzone 20-letnią gwarancją techniczną oraz 5-letnią estetyczną. Jest to bez wątpienia najbardziej ekonomiczna grupa produktów, nadal jednak zapewnia spełnienie standardów jakości oraz bezpieczeństwa. Arkusze wykończone są powłoką Poliester MagZn mat albo Poliester MagZn.

Zadaniem nowoczesnych powłok GreenCoat® jest dbałość o zapewnienie nieskazitelnej estetyki dachów i elewacji RUUKKI przez lata. Przeważająca liczba produktów wykończonych GreenCoat® korzysta z osiągnięć technologicznych biotechnologii (BT), która w miejsce dotychczas stosowanych komponentów ropopochodnych wprowadziła produkty na bazie szwedzkiego oleju rzepakowego. Jest to technologia o unikalnym charakterze, posiadająca patent SSAB, która charakteryzuje się znacząco ograniczonym wpływem na środowisko naturalne, czyniąc produkty GreenCoat® rozwiązaniem ekologicznym na miarę XXI wieku. Wybierając produkty wykończone powłoką GreenCoat® zyskujesz skandynawską stal najwyższej jakości, pełną zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju dla budownictwa, znakomitą podatność na formowanie przy jednoczesnej trwałości związanej ze zużyciem mechanicznym, zabezpieczenie przed destrukcyjnym działaniem promieniowania UV. GreenCoat® to także zapobieganie korozji i zabrudzeniom oraz wyjątkową łatwość konserwacji wraz z całkowitą pewnością długoletniego, sprawnego i estetycznego eksploatowania produktu. Stal, którą wykorzystuje się do produkcji linii GreenCoat® wytwarzana jest w Skandynawii i stanowi materiał ceniony na całym świecie za najwyższą trwałość wśród wszystkich innych dostępnych na rynku. Jej wielką zaletą jest całkowita odzyskiwalność – w 100% podlega ona recyklingowi, nie tracąc przy tym swoich parametrów jakościowych oraz posiada przy tym szczególnie niską masę, w porównaniu do innych produktów z tej kategorii. Stal skandynawska dobrze poddaje się obróbce oraz posiada najwyższe parametry odporności na rozszerzalność cieplną, dzięki czemu jest o wiele bardziej odporna, niepodatna na odkształcenia oraz zachowuje estetyczny, jednolity profil.

ruukki greencoat

W wyjątkowo szerokiej ofercie produktów Ruukki, poza pokryciami dachowymi w formie blachodachówki znajdują się także rynny, systemy obudowy budynków oraz wszelkie potrzebne akcesoria.

Pokrycia dachowe tworzone przez RUUKKI to przede wszystkim blachodachówki modułowe, blachodachówki na wymiar ale także blachy na rąbek stojący oraz blachy trapezowe. Wszystkie te produkty opatrzone są klasami jakości, dzięki którym łatwo można odnaleźć odpowiednie rozwiązanie pod względem deklarowanej trwałości, zastosowaniach czy okresie gwarancji producenckiej. Tak szeroka skala parametrów jakościowych w połączeniu z mnogością stylistyczną oraz kolorystyczną pozwala na znalezienie idealnego rozwiązania, pasującego do niemal każdej wizji architektonicznej – zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

POZNAJ NAJBARDZIEJ POPULARNE BLACHODACHÓWKI RUUKKI W OFERCIE EXTRADACH:

Hyygge ruukki blachodachówka

Blachodachówka modułowa w wariancie płaskim. Jej minimalistyczna i prosta forma znakomicie wpisuje się w charakter nowoczesnego budownictwa.

Ruukki Frigge

Nowoczesny wymiar blachodachówki modułowej, który doskonale sprawdzi się w modernistycznych konstrukcjach.

Ruukki Finnera

Wyjątkowa blachodachówka modułowa – inteligentne rozwiązanie dla najbardziej wymagających.

Ruukki Adamante

Oryginalny krój blachodachówki modułowej dla nietuzinkowych budynków z charakterem.

ruukki monterrey grand

klasyczna i elegancka forma blachodachówki ciętej na wymiar.

Ruukki classic M

Unikalne pokrycie dachowe kojarzone z klasycznym dachem na rąbek stojący. Powierzchnia mikroprofilowana wzdłuż całego arkusza blachy.

Ruukki classic D

Pokrycie dachowe o charakterystycznym wyglądzie tradycyjnego dachu na rąbek stojący. Blacha wzbogacona o przetłoczenia wzdłużne na całości arkusza.

Ruukki classic D silence

Prosta i ponadczasowa forma arkusza blachy dachowej, którą wyróżnia elegancja oraz najwyższa możliwa jakość w swojej kategorii.

ruukki profil t20

Klasyczna i ponadczasowa forma blachy dachowej o wysokiej estetyce, którą wyróżnia łatwość montażu.

Ruukki blachodachówka trapezowa T35

Blacha dachowa o estetycznej formie, której atutem jest szczególna łatwość montażu.

Realizacje dachów z wykorzystaniem blachodachówek RUUKKI

W ofercie extraDACH znajdują się również akcesoria specjalnego przeznaczenia, a więc pomocne w okolicznościach takich, jak wykonywanie okresowych przeglądów dachu, naprawa kominów itp. Produkty te mają za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na dachu, dlatego każdy dach, bez względu na kształt czy rodzaj pokrycia, powinien być wyposażony w odpowiednie elementy warunkujące należyte bezpieczeństwo. Do produktów bezpieczeństwa dachowego RUUKKI należą m.in. stopnie i ławy kominiarskie, drabiny dachowe, systemy przeciwśniegowe i inne. Aby dowiedzieć się więcej porozmawiaj ze sprzedawcą w oddziale lub zadzwoń do nas.

Wszystkie dodatkowe akcesoria do blachodachówek RUUKKI służą podniesieniu funkcjonalności i trwałości dachu. Stworzone zostały ze szczególną uwagą na zachowanie maksymalnej estetyki oraz kompatybilności z pokryciami dachowymi RUUKKI. Tworzące je materiały wraz z aspektami konstrukcyjnymi stanowią maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa osób użytkujących. Wśród akcesoriów dachowych RUUKKI znajdują się obróbki dachowe, podbitki dachowe Soffit, rozwiązania wentylacji dachowej, membrany dachowe i taśmy kalenicowe a także drobniejsze produkty, jak łączniki dachowe, wkręty itd.

Zapraszamy do odwiedzenia dowolnego z kilkunastu oddziałów hurtowni extraDACH w całej Polsce, gdzie czeka na Ciebie szeroki wybór produktów z zakresu pokryć dachowych Ruukki wraz z akcesoriami. Kładziemy szczególny nacisk na zachowanie dostępności najpopularniejszych produktów Ruukki, tak aby zawsze dostępne były dla Ciebie od ręki.

Produkty Ruukki możesz zarówno odebrać na miejscu jak i ustalić dowiezienie bezpośrednio na miejsce budowy – odwiedź nas lub zadzwoń w celu umówienia szczegółów zakupu.

Aktualne ceny pokryć dachowych Ruukki oraz akcesoriów poznasz odwiedzając dowolny z naszych oddziałów, gdzie często można liczyć też na atrakcyjne promocje i oferty specjalne! Z nami szybko i łatwo przeliczysz orientacyjny koszt potrzebnych materiałów wraz z akcesoriami, jeżeli zaś potrzebujesz szczegółowych wyliczeń zapraszamy do skorzystania z naszej darmowej, profesjonalnej wyceny dachu na podstawie projektu. Wybierz dogodną formę kontaktu

Blachodachówka RUUKKI cena

Skorzystaj już teraz z naszej darmowej wyceny materiałów budowlanych na Twój dach – kliknij w poniższy przycisk i poznaj przybliżony koszt

Zapytaj o aktualną ofertę, cennik czy możliwości, dowiedz się, co będzie potrzebne do darmowej wyceny dachu przez naszych specjalistów

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów, gotowych opowiedzieć Ci wszystko o pokryciach dachowych w naszej ofercie

Skorzystaj już teraz z naszej darmowej wyceny materiałów budowlanych na Twój dach – kliknij w poniższy przycisk i poznaj przybliżony koszt

Zapytaj o aktualną ofertę, cennik czy możliwości, dowiedz się, co będzie potrzebne do darmowej wyceny dachu przez naszych specjalistów

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami i porozmawiaj z jednym z naszych specjalistów, gotowych opowiedzieć Ci wszystko o pokryciach dachowych w naszej ofercie

Jeżeli szukasz najlepszej ceny na blachodachówkę RUUKKI odwiedź nas w jednym z naszych oddziałów - nasi specjaliści z chęcią pomogą

 

 

Jeżeli szukasz najlepszej ceny na blachodachówkę RUUKKI odwiedź nas w jednym z naszych oddziałów - nasi specjaliści z chęcią pomogą