extraDACH / Rynny dachowe

Rynny dachowe

System odprowadzania wody z pokryć dachowych ma istotne znaczenie dla ochrony elewacji budynku przed zawilgoceniem i dalszymi tego konsekwencjami. Już na etapie obliczania projektów dla Klientów, w ofercie uwzględniamy odpowiedni przekrój rynny, stosownie do wielkości powierzchni dachu. Okres eksploatacji rynny jest uzależniony głównie od rodzaju materiału, z jakiego wykonana jest rynna. Ten parametr dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klientów.

Zdecydowanie rodzajów rynien, jest bardzo dużo. Zaczynając od rynien PVC, przez rynny powlekane, rynny tytan-cynk, na rynnach ocynkowanych kończąc. W firmie extraDACH dostaniecie Państwo każdy z tych rodzajów rynien. Ponadto, możecie Państwo mieć pewność, że rynny zakupione w firmie extraDACH, są najwyższej jakości, spełniające najwyższe standardy, ponieważ pochodzą od wiodących producentów. Wśród elementów systemu rynnowego, które stanowią niezbędny komplet, należy wymienić: rynny, denka z uszczelką, haki nakrokwiowe, lub doczołowe (zależnie od sposobu montażu), trójniki, sztucery (wylot), kolanka, narożniki rynny (wewnętrzne i zewnętrzne), rury spustowe, wyczystki (sito), dylatacje, złączki, obejmy, mufy. Ilość poszczególnych elementów, niezbędnych do instalacji systemu rynnowego, uzależniona jest od wielkości i złożoności pokrycia dachowego. Jeśli Państwo dostarczą do jednego z naszych oddziałów projekt dachu, nasi doradcy bezpłatnie dokonają wyceny dachu, która zawiera również kosztorys systemu rynnowego. Choć cena systemu rynnowego jest zależna od wielkości dachu oraz rodzaju materiału z jakiego jest wykonany, to zapewniamy, że zawsze będzie ona konkurencyjna.

rynny dachowe szczecin

Rynny PVC

Rynny dachowe kraków

Rynny powlekane

Rynny tytan cynk wrocław

Rynny tytan-cynk

Rynny ocynkowane poznań

Rynny ocynkowane

Zdajemy sobie sprawę, że elementy wykończenia dachu, są niezwykle ważne. Stanowią nie tylko ozdoby, ale również poprawiają funkcjonalność całej konstrukcji dachu. Takim elementem, są oczywiście rynny dachowe. Niezwykle ważnym jest, żeby dobrać rynny, które będą cechowały się świetną jakością. W firmie extraDACH, dostaniecie Państwo właśnie takie rynny! Współpracujemy z wiodącymi producentami rynien dachowych, takimi, jak Bryza, Viking, Vawin, Vmzink, Budmat, czy też Rheinzink. Produkty sygnowane marką tych firm, to zdecydowanie gwarancja świetnej jakości rynien dachowych.

Zdajemy sobie sprawę, że kończąc dach, chcecie Państwo ostatnie “szlify”, przeprowadzić, jak najszybciej. Stąd niezwykle wygodnym jest zakupienie materiałów wykańczających dach, od ręki. W firmie extraDACH dostaniecie Państwo rynny dachowe, właśnie od ręki. Wystarczy, że odwiedzą Państwo jeden z naszych oddziałów i złożą zamówienie. Posiadamy rynny dachowe o różnych wymiarach, materiałach wykonania i strukturach. Ceny rynien zależą oczywiście od ich wymiarów.  Najpopularniejszymi rozmiarami rynien dachowych, są 120/90, 125/90, 125/110, 127/100 . Oczywiście pełen zestaw  rynien składa się z wielu elementów takich jak: rynna, leje spustowe / sztucery, łączniki, narożniki, haki do rynien, kolanka i rury spustowe.

Rynny dachowe
Rynny dachowe na dach
Rynny na dach
Rynny systemy na dach

Zdajemy sobie sprawę, że oczywiście nie wszystkie Państwa dachy będą posiadały identyczne wymiary. Stąd oferujemy obróbki blacharskie okapów dachów na miejscu. Wystarczy przyjechać do nas z projektem dachu lub wymiarami a nasi specjaliści pomogą dobrać obróbki blacharskie. Obróbki blacharskie okapu, to między innymi stworzenie pasu nadrynnowego oraz pasu podrynnowego.

Obróbki blacharskie pas nadrynnowy

Pas nadrynnowy

pas podrynnowy

Pas podrynnowy

Wycena rynien dachowych

Aby otrzymać wycenę rynien na Twój dach wypełnij formularz i prześlij do nas projekt swojego dachu

Napisz maila a ceny rynien wyślemy Ci w ofercie jeszcze tego samego dnia. Najlepsze oferty na rynny u nas

Jeżeli nadal masz pytania odnośnie rynien plastikowych lub metalowych zadzwoń do nas a na pewno doradzimy.

Aby otrzymać wycenę rynien na Twój dach wypełnij formularz i prześlij do nas projekt swojego dachu

Napisz maila a ceny rynien wyślemy Ci w ofercie jeszcze tego samego dnia. Najlepsze oferty na rynny u nas

Jeżeli nadal masz pytania odnośnie rynien plastikowych lub metalowych zadzwoń do nas a na pewno doradzimy.

Rynny na Twój dach dostępne w każdym z naszych oddziałów.
Przyjedz i sprawdź

 

 

Rynny na Twój dach dostępne w każdym z naszych oddziałów.
Przyjedz i sprawdź