systemy ścian

Wybór materiału budowlanego do wybudowania ścian budynków z nami jest prosty!
Jeśli targają Państwem wątpliwości związane z wyborem rodzaju produktu do wykonania ścian budynku, to na pewno nasi specjaliści będą pomocni swoją wiedzą i doświadczeniem. W naszej stałej ofercie posiadamy systemy ścian najbardziej uznanych marek, których jakość została wielokrotnie uznana na prestiżowych budowlanych imprezach targowych, odbywających się na całym świecie

 

 

W naszym asortymencie znajdują się systemy ścian następujących producentów:

Systemy ścian

Dokonując wyboru materiału do wybudowania ścian, rozważamy na ogół rozwiązania gwarantujące zdrowie i bezpieczeństwo użytkowania, bazujące na sprawdzonych surowcach pochodzenia naturalnego. W naszej ofercie znajdą Państwo takie rozwiązania, gdyż w odpowiedzi na wymagający rynek budowlany, dbamy o stały dostęp do takich materiałów jak:
– pustaki ceramiczne, cegły klinkierowe (powstałe z gliny, iłów z dodatkiem piasku i wody);
– silikaty (skład: piasek 90%, wapno 7%, woda 3%);
– beton komórkowy (bloczki wapienno-piaskowe, powstałe z piasku, wapna, wody oraz niewielkiej ilości cementu);
– keramzytobeton (pustaki powstałe z betonu z kruszywem keramzytowym);
– bloczki betonowe (wykonane z betonu) z przeznaczeniem do budowy ław fundamentowych, ścian pomieszczeń piwnicznych, czy podmurówek (np. pod ogrodzenia).

Wszystkie materiały budowlane dostępne w extraDACH, w tym także systemy ścian, posiadają niezbędne certyfikaty i deklaracje, potwierdzające spełnianie wymogów polskich norm budowlanych

Jeśli chcieliby Państwo dokonać wyceny ścian Waszego przyszłego domu, zapraszamy do jednego z naszych oddziałów w miastach: Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Gorzów Wlkp., Poznań, Łódź oraz Wrocław. Dostarczając do naszej hurtowni budowlanej projekt budynku, nasi doradcy, dokonają bezpłatnej wyceny wybranego przez Państwa systemu ścian dla całego budynku.

Choć całościowy koszt ścian budynku zawsze zależny od rodzaju wybranego materiału, wielkości domu itp., to zapewniamy, że nasze ceny na systemy ścian, pieczołowicie wynegocjowane bezpośrednio z producentami, będą zawsze konkurencyjne.
Bo naszą dewizą, którą kierujemy się od lat jest idea, aby u nas Klient kupował najtaniej.