Szczecin
Hurtownia materiałów budowlanych

Hurtownia materiałów budowlanych extraDACH w Szczecinie to pierwsza i zarazem główna siedziba firmy. To tutaj wszystko miało swój początek – jeszcze w 2006 roku, jeszcze bez planów na dziesiątki oddziałów w całej Polsce. Obecnie tworzymy zgrany zespół specjalistów, których atutami są zarówno zaangażowanie jak i doświadczenie, dlatego zawsze można tu liczyć na specjalistyczną pomoc w doborze materiałów budowlanych na miarę potrzeb najróżniejszych inwestycji. W Szczecinie dbamy o jak najszerszą i stałą dostępność najpopularniejszych produktów, aby zaopatrzenie było możliwe najszybciej i kompleksowo!

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Nasi specjaliści od dachów czekają aby Ci pomóc:

Grzegorz Bagrowicz

Dyrektor oddziału

Region Gryfice

Dział Inwestycji

Mirosław Dawidowski
Mirosław Dawidowski

Dyrektor DI

Wypełnij formularz i zostaw nam wiadomość:

Zachęcamy do skorzystania z darmowej wyceny dachu – dostarcz do nas projekt swojego dachu i wybierz planowane materiały a nasi specjaliści przygotują dla Ciebie profesjonalną wycenę, z którą jeszcze skuteczniej oszacujesz koszty swojej inwestycji czy też porównasz ceny w różnych konfiguracjach. Wybierz najlepiej i nie przepłacaj!

Sprawdź co u nas! Najnowsze oferty i aktualności z naszego regionu:

Poznaj naszą ofertę dachówek i materiałów budowlanych:

Producenci pokryć dachowych:

W naszej głównej siedzibie w Szczecinie przygotowaliśmy dla naszych klientów największy wybór pokryć dachowych – jest to niezwykle bogata oferta, w której znaleźć można wyroby od sprawdzonych producentów, zawsze w najlepszych cenach na rynku. Odwiedź nas i sprawdź, jak wiele różnorodnych dachówek ceramicznych, dachówek betonowych, blachodachówek i nie tylko można zgromadzić w jednym miejscu! Większość tych produktów można obejrzeć na wystawkach ekspozycyjnych, porównać ze sobą kolory, kształty czy ułożenie na dachu. Wybierz dach od jednego z najlepszych producentów w kraju:

poznaj ofertę dachówek ceramicznych oraz akcesoriów od producenta z wysoką renomą. Skomponuj pełen dach z produktami Roben.

w ofercie tego producenta można znaleźć dachówki ceramiczne, blachodachówki a także akcesoria dachowe, z którymi można stworzyć kompletny dach o dopasowanych właściwościach. Poznaj pełną ofertę:
to szeroki wybór pokryć dachowych i akcesoriów najwyższej jakości – dachówki ceramiczne i betonowe a także akcesoria montażowe, membrany a nawet taśmy kalenicowe. Dowiedz się więcej!
najwyższej jakości blachodachówki polskiej produkcji, oparte na skandynawskich blachach! To dach na długie dziesięciolecia i nieograniczone możliwości stylistyczne.
Aby inwestycja związana z budową lub remontem dachu przetrwała lata, obok wysokiej jakości materiałów budowlanych potrzeba jeszcze wykwalifikowanych dekarzy. Dlatego właśnie w naszej siedzibie w Szczecinie pomożemy Ci znaleźć najlepszych specjalistów, spośród sprawdzonych dekarzy, z którymi współpracujemy od lat! Nie ryzykuj i postaw na zaufane firmy dekarskie, które wykonały już dziesiątki dachów dla klientów naszej hurtowni. Dowiedz się więcej o usługach dekarskich w okolicach Szczecina i zaplanuj swoje prace dachowe z pomocą najlepszych specjalistów, aby wszystko przebiegło sprawnie:

Nasze ulubione dachówki, blachodachówki:

Chcesz poznać produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem zarówno wśród klientów w województwie Zachodniopomorskim, jak i w całej Polsce? Te pokrycia dachowe to pewna jakość, setki tysięcy zadowolonych klientów oraz nieograniczone możliwości – nowoczesne i tradycyjne kształty, setki kolorów i sposobów wykończenia oraz parametry, z którymi można dopasować odpowiednie rozwiązanie do każdego rodzaju dachu. Poznaj najciekawsze dachówki płaskie i faliste, blachodachówki i blachę na rąbek oraz wiele innych, interesujących rozwiązań:
to jedna z najpopularniejszych dachówek ceramicznych w kształcie holenderki płaskiej, która zapewnia szybkie układanie na dachu oraz najwyższą estetykę w wielu kolorach oraz wykończeniu z angoby lub glazury.
ceramiczna dachówka płaska w powłoce z angoby i kolorze antracytowym to nowoczesne rozwiązanie dla minimalistycznego budownictwa. Zapewnia najwyższą szczelność pokrycia oraz zwiększoną wytrzymałość na lata.
płaska dachówka ceramiczna w rozmiarze XL, co stanowi ułatwienie pod kątem szybkości układania, szczególnie na dużych i nieskomplikowanych dachach. Podwyższona szczelność pokrycia oraz wiele kolorów do wyboru.
wyjątkowa i ciesząca się ogromną popularnością, cementowa dachówka płaska z podwójnym zamkiem bocznym, dla udoskonalenia szczelności. Wzmocniona wytrzymałość na obciążenia, trwałe wykończenie i kolory.
to ceramiczna dachówka płaska, tworząca na dachu wyraźne, proste linie. Ma optymalne wymiary oraz wagę a do wyboru pozostaje aż siedem, unikalnych kolorów. Sprawdzi się zarówno na nowych, jak i poddawanych renowacji dachach.
niezwykle popularna dachówka betonowa o kształcie przypominającym tradycyjną holenderkę. Symetryczne fale tworzą falującą powierzchnię pokrycia. Wytwarzana jest w aż ośmiu kolorach.
to unikalna blachodachówka modułowa, o profilu odnoszącym się do formy dachówek płaskich. Wykonana z najwyższej jakości, skandynawskiej blachy i w wielu rodzajach powłok oraz kolorów do wyboru. Wieloletnia trwałość.
najwyższej jakości blachodachówka modułowa o tradycyjnym, falistym kształcie – najwyższej jakości powłoki zapewniają wyjątkową trwałość techniczną i estetyczną. Największy wybór kolorów.

Pozostałe materiały budowlane

Hurtownia budowlana extraDACH w Szczecinie to znacznie więcej produktów, z którymi kompleksowo wykończysz swój dom – od fundamentów aż po szczyt dachu! Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszych hurtowni budowlanych, w których zapewniamy znacznie więcej, niż tylko pokrycia dachowe. Specjalizujemy się również w obszarach okien dachowych i akcesoriów, zapewniamy szeroki wybór papy bitumicznej, systemy dociepleń dla ścian i dachów, rynny metalowe i z tworzyw sztucznych a także membrany dachowe oraz bardzo szeroki zakres chemii budowlanej, narzędzi i akcesoriów dachowych. Serdecznie zapraszamy do Szczecina po najlepszą ofertę materiałów budowlanych!
unikalne i niezwykle eleganckie płytki z włóknocementu o wyjątkowej trwałości i nowoczesnej estetyce przypominającej łupek dachowy, mogą stanowić zarówno pokrycie dachu, jak i efektowne wykończenie elewacji.
największy polski producent okien dachowych zapewnia szeroką ofertę stolarki okiennej na każde potrzeby – zawsze najwyższa jakość i trwałość, wiele innowacyjnych rozwiązań i wyjątkowy komfort użytkowania.
nasza oferta papy termozgrzewalnej to szeroki zakres możliwości technicznych, rozwiązania na dachy i fundamenty oraz wiele nowatorskich rodzajów papy o specjalistycznym zastosowaniu.
materiały z wełny mineralnej szklanej i skalnej do tworzenia izolacji termicznej i akustycznej od jednego z największych producentów to najwyższa jakość i wiele, różnorodnych możliwości na każde potrzeby.
porotherm szczecin