BLACHODACHÓWKA SZCZECIN

extraDACH / Szczecin / Blachodachówka Szczecin – blaszane pokrycia dachowe

Największy wybór blachodachówek w regionie – extraDACH Szczecin

blachodachówki szczecin
Odwiedź nasz szczeciński oddział i wybierz idealnie dobraną blachodachówkę spośród największego w całym regionie zbioru modeli od różnych producentów! Oddział w Szczecinie jest jednocześnie główną siedzibą hurtowni budowlanych extraDACH, dlatego też na miejscu dysponujemy największymi i najlepiej wyposażonymi magazynami, w których stale uzupełniamy nasz asortyment. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego tylko możesz szukać w zakresie pokryć blaszanych, a w szczególności pełne spektrum blachodachówek wraz ze wszystkimi nowoczesnymi rozwiązaniami, jakie tylko można wśród nich znaleźć.

Blachodachówka – zaufaj specjalistom extraDACH Szczecin

W sprzedaży dachówek ceramicznych i cementowych mamy już kilkunastoletnie doświadczenie, które oznacza także wieloletnią współpracę z największymi producentami pokryć dachowych zarówno z kraju, jak i zagranicy. Dzięki temu wiemy, że dachówki, które znajdziesz w naszej ofercie to rozwiązania sprawdzone, niezawodne i zawsze spełniające wszystkie zadeklarowane przez producenta parametry. Poznaj najbogatszą ofertę ceramicznych i cementowych pokryć dachowych, jakie znajdziesz w extraDACH Szczecin:

W extraDACH Szczecin znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości, sprawdzone produkty od najbardziej cenionych producentów w Polsce:

Wśród blachodachówek każdego z tych producentów znajdziesz wiele rozwiązań w szerokim zakresie cenowym, jakościowym, a także różnorodnych pod względem wzorów przetłoczeń oraz mnóstwa atrakcyjnych kolorów! Wszystko to możesz ocenić z bliska, na wystawkach ekspozycyjnych, które czekają na Ciebie w extraDACH Szczecin – dzięki nim łatwo porównasz konkurencyjne produkty, ocenisz rzeczywistą jakość oraz kolory, a my odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania!

Rodzaje blachowachówek w ofercie extraDACH Szczecin

Wzornictwo proponowane przez producentów blachodachówek zawsze dogania aktualne trendy w budownictwie, a w naszym asortymencie znajdziesz zawsze wszystkie, najbardziej popularne rodzaje tego pokrycia dachowego. Blachodachówka określana jest także blachą dachówkopodobną, nie dziwi więc, że wiele wzorów przetłoczeń inspirowanych jest właśnie popularnymi modelami dachówek, inne zaś stanowią jedyne w swoim rodzaju rozwiązania o niepowtarzalnym charakterze. W szczecińskim oddziale extraDACH znajdziesz między innymi takie rodzaje blachodachówek, jak:

Blachodachówka płaska

nowoczesna i minimalistyczna, szczególnie popularna w nowym budownictwie, dążącym do prostoty i elegancji.

Blachodachówka falista

inspirowana klasyczną dachówką, stworzona z myślą o tradycyjnym budownictwie jednorodzinnym.
blachodachówka falista szczecin

Blacha na rąbek

jedyne w swoim rodzaju pokrycie dachowe o niebanalnej i charakterystycznej, nowoczesnej stylistyce.
blachodachówka na rąbek szczecin

Blacha trapezowa

wielozadaniowy materiał do krycia dachów i elewacji, o wyjątkowej wytrzymałości i charakterystycznej, prostej estetyce.
blacha trapezowa szczecin
Oraz wiele innych, interesujących rozwiązań.

Poznaj zalety blachodachówek w extraDACH Szczecin

Blachodachówki, które znajdziesz w naszej hurtowni to nowoczesne i najwyższej jakości produkty, które stanowią obecnie bardzo atrakcyjną alternatywę dla dachówek, nie ustępując im przy tym estetyką, osiągając znakomite wyniki pod względem trwałości i wytrzymałości, a także – zapewniając wiele istotnych możliwości, które pod niektórymi względami zapewniają im przewagę w kwestii możliwości zastosowania:

Niższa cena

blachodachówka to rozwiązanie na każdą kieszeń, które zapewnia dodatkowe oszczędności także w zakresie konstrukcji dachu. Znajdziesz tu zarówno bardziej ekonomiczne rozwiązania, jak i blachodachówkę klasy PREMIUM, która nadal będzie w konkurencyjnej cenie w stosunku do ciężkich pokryć dachowych.

Imponująca trwałość

najwyższej klasy blachodachówki osiągają znakomitą trwałość, szacowaną nawet na 70 lat! Pozostałe rodzaje w optymalnych wariantach osiągają średnio 40 – 50 lat trwałości, a przez ten czas zachowają nie tylko swoje walory praktyczne, ale i estetyczne, także w zakresie koloru.

Praktyczna lekkość pokrycia dachowego

blachodachówka jest nawet 10 razy lżejsza, niż dachówki ceramiczne, dlatego sprawdzi się podczas remontu starego dachu lub, w przypadku budowy domu, pozwoli Ci zaoszczędzić na lżejszej konstrukcji dachowej,

Szerokie zastosowanie

blachodachówka jest odpowiednia w przypadku niemal każdego rodzaju stromego dachu, a wiele modeli sprawdzi się także na dachach o niewielkim kącie nachylenia – warto sprawdzić szczegółową specyfikację modelu, który Cię interesuje.

Największy wybór kolorów

blachodachówki to jedyny taki rodzaj pokrycia dachowego, które dostępne jest w tak niebywałej palecie kolorystycznej do wyboru – niezależnie, czy myślisz o stonowanej elegancji, czy ekstrawaganckich odcieniach – możliwości, jakie oferuje blachodachówka zapewni Ci to, czego szukasz!

Różnorodność stylu

mnogość przetłoczeń, jakie znajdziesz wśród blachodachówek od różnych producentów, pozwala na dostosowanie odpowiedniej estetyki do niemal każdego stylu budownictwa, zarówno tradycyjnego, jak i zupełnie nowoczesnego, dlatego z pewnością dopasujesz coś dla siebie.

Powłoki ochronne

arkusze blachy po przetłoczeniu pokrywane są powłokami podstawowymi (obustronnie) oraz wykończeniowymi, które nadają im wybrany kolor oraz odporność na działanie czynników atmosferycznych, w tym wody i promieni UV. Powierzchnia zachowa pełnię koloru oraz jest odporna na osadzanie się zabrudzeń i mchów.

Łatwość i szybkość układania

zarówno arkusze jak i moduły stanowią elementy wielkoformatowe, co znacząco przyspiesza przebieg prac dachowych, a ich instalacja jest wyjątkowo łatwa i bezproblemowa. Dzięki temu zaoszczędzisz także sporo na kosztach robocizny.

Atrakcyjne pakiety gwarancyjne

gwarancja proponowana przez producentów blachodachówek zawsze dostosowana jest do jakości produktu oraz deklarowanej trwałości. W związku z tym przedziały czasowe okresu gwarancyjnego zależą często od specyfiki powłoki i wynoszą najczęściej 10, 20, 30 lub nawet 50 lat.

Transport na Twoją budowę z extraDACH Szczecin

Szczeciński oddział extraDACH, podobnie jak pozostałe oddziały naszej hurtowni budowlanej, zapewnia możliwość skorzystania z profesjonalnego zaplecza transportowego. Transport z extraDACH to pewność bezpiecznej i sprawnej dostawy wybranych przez Ciebie blachodachówek w dowolne, wskazane przez Ciebie miejsce na terenie całej Polski! Przyjedź do nas lub zamów telefonicznie, a ustalimy wszystkie szczegóły. Serdecznie zapraszamy!