extraDACH / Szczecin / Dachówki ROBEN

Dachówki roben szczecin

Największy wybór w najlepszych cenach!

Roben szczecin

Roben Szczecin dachówki ceramiczne

Nie ma co ukrywać – dachówki Robena podbiły Szczecin. Śmiało można powiedzieć że Roben nie ma sobie równych w produkcji ceramicznych pokryć dachowych – specjalizują się w tym od wieków. extraDACH Szczecin to najstarszy oddział i siedziba główna firmy – od samego początku istnienia firmy posiadamy w swojej ofercie wszystkie dachówki ROBEN. A dzięki temu że jesteśmy składem konsygnacyjnym firmy ROBEN w Szczecinie możemy zagwarantować najlepsze warunki zarówno cenowe jak i dostawy na wszystkie ceramiczne dachówki Roben w Szczecinie!

Roben stawia na prostotę! Nie znajdziemy tutaj miliona podobnych dachówek różniących się nieznacznie od siebie – tu każda dachówka ma swoje przeznaczenie i swoje cechy szczególne! Dzięki czemu cena jest tak atrakcyjna a wybór łatwiejszy niż u innych producentów.

ROBEN PIEMONT – klasyczny wygląd z nowoczesnym akcentem w postaci spłaszczonej fali! Idealnie pasuje zarówno do budynków utrzymanych w tradycyjnej jak i współczesnej stylistyce. Duża przesuwność – wyróżnia dachówki tego systemu.

ROBEN BERGAMO – płaska dachówka – jedyna w ofercie Robena. Idealnie odpowiada na aktualne trendy budowlane. Minimalizm, nowoczesna stylistyka i zamki zapewniające szczelność pokrycia dachowego.

ROBEN MONZA plus – w Szczecinie jest to zdecydowanie najpopularniejsza dachówka ceramiczna Robena. Z czego wynika tak duże zainteresowanie klientów tą dachówką? Duży rozmiar – co oznacza niewielką ilość dachówek potrzebnych na pokrycie dachy – tylko 9,8 sztuk na m2.

ROBEN BORNHOLM – wyjątkowa dachówka o kształcie litery S – doskonały wybór do bardziej tradycyjnych obiektów. Pogłębione fale tworzą wyjątkowy efekt światłocienia.

Zadzwoń do nas, napisz lub przyjedz na Krakowską 61a w Szczecinie! Nasi specjaliści z chęcią doradzą i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twojego dachu i Twojego stylu! Dachówki Roben w Szczecinie dostępne od ręki! W najpopularniejszych kolorach razem ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami ceramicznymi  takimi jak gąsiory, dachówki krawędziowe czy wentylacyjne.