DAchówki Szczecin

extraDACH / Szczecin / Dachówki Szczecin – Największy wybór w extraCENACH

Dachówki ceramiczne i cementowe Szczecin

dachówka szczecin

Dachówki już od samego początku istnienia hurtowni extraDACH są u nas główną gałęzią sprzedaży. W końcu nazwa zobowiązuje! Nasza główna siedziba extraDACH czyli Szczecin to największa w okolicy hurtownia budowlana tak mocno zorientowana na pokrycia dachowe, dlatego zapewniamy, że oferta dachówek ceramicznych oraz cementowych (betonowych) jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów nie ma sobie równych. To łącznie kilkaset modeli we wszystkich kategoriach – dachówek zakładkowych, płaskich czy też klasycznej dachówki karpiówki, czyli zarówno najbardziej nowoczesne i modne modele, jak i tradycyjne, z długą historią i odpowiednie chociażby do renowacji budynków sakralnych. Kładziemy duży nacisk na regularne uzupełnianie asortymentu, tak aby zapewnić nieprzerwaną dostępność całego przekroju modeli różnych producentów, we wszystkich kolorach, wzorach oraz typach powłok. Oferta dachówek ceramicznych i cementowych jakie u nas znajdziesz, to nie tylko różne możliwości pod względem wizualnym, ale przede wszystkim pod kątem funkcjonalnym. Dlatego niezależnie od rodzaju i pochyłości dachu a także indywidualnych wymagań stawianych pokryciu dachowemu, z pewnością znajdziesz u nas dachówki jakich szukasz i które będą jednocześnie odpowiednie pod względem technicznym.

Producenci dachówek

W sprzedaży dachówek ceramicznych i cementowych mamy już kilkunastoletnie doświadczenie, które oznacza także wieloletnią współpracę z największymi producentami pokryć dachowych zarówno z kraju, jak i zagranicy. Dzięki temu wiemy, że dachówki, które znajdziesz w naszej ofercie to rozwiązania sprawdzone, niezawodne i zawsze spełniające wszystkie zadeklarowane przez producenta parametry. Poznaj najbogatszą ofertę ceramicznych i cementowych pokryć dachowych, jakie znajdziesz w extraDACH Szczecin:
Niemal wszystkie modele dachówek ceramicznych i cementowych w naszej ofercie to kompletne i gotowe linie produktów, w których poza podstawowym kształtem znajdują się także wszystkie dachówki połówkowe, kształtowe oraz pełniące określone funkcje w obrębie pokrycia dachowego. Kompletne linie produktowe to zawsze najbardziej wygodne i bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu otrzymujesz prawie gotowe rozwiązanie, które zawsze będzie kompatybilne pod względem konstrukcji, struktury oraz koloru, zapewniając perfekcyjną spójność, szczelność i nieskazitelny wygląd.
Mimo to, wśród produktów, które znajdziesz w naszej hurtowni zawsze będą dostępne także pojedynczo wszelkie dodatki i akcesoria, jakie tylko mogą być potrzebne do wykonania, uzupełnienia lub renowacji pokrycia dachowego ceramicznego bądź cementowego.

Dachówki ceramiczne i cementowe w ofercie extraDACH Szczecin

Nasze największe magazyny w Szczecinie mieszczą naprawdę potężne kolekcje ceramicznych i cementowych pokryć dachowych. To wiele modeli z kategorii m.in. dachówki zakładkowej, dachówki płaskiej czy karpiówki, przy czym każdy z nich dostępny jest zwykle w wielu atrakcyjnych kolorach, co daje łącznie kilkaset najróżniejszych kombinacji. Ponadto, dachówki ceramiczne wytwarzane są w trzech podstawowych wariantach – z powierzchnią naturalną, w powłoce z angoby lub glazury, przy czym niektórzy producenci oferują także dodatkowo glazurę uszlachetnianą o najwyższym, krystalicznym połysku.
Odwiedź nasz oddział w Szczecinie, a poza profesjonalnym doradztwem będziesz także mieć okazję, aby osobiście przyjrzeć się dachówkom oraz porównać je między sobą. Już w drodze do wejścia poustawiane są rzędy wystawek ekspozycyjnych, na których znajdziesz modele dachówek ceramicznych i cementowych od wszystkich producentów, którzy znaleźli się w naszej ofercie. Ekspozycje dachówek to świetna okazja, aby ocenić rzeczywiste kolory, przyjrzeć się różnicom pomiędzy typami powłok uszlachetniających, a także porównać jakości dachówek od poszczególnych producentów, dlatego są tak bardzo pomocne w podjęciu ostatecznego wyboru.

Cena dachówek w extraDACH Szczecin

Odwiedź oddział naszej hurtowni w Szczecinie aby poznać wszystkie aktualne ceny dachówek ceramicznych i cementowych. Na miejscu poznasz nie tylko szczegółowe cenniki, a także obowiązujące obecnie oferty specjalne i promocje.

Specjalistyczne doradztwo
ekspertów w extraDACH Szczecin

Wybór pomiędzy setkami modeli dachówek, które dzielą się nie tylko na ceramiczne i cementowe, ale także na dziesiątki wzorów, typów powłok a także szeroki wachlarz kolorystyczny, nie zawsze musi być łatwym zadaniem. Poza preferencjami pod względem wyglądu i jakości, pod uwagę trzeba wziąć także wymagania i możliwości techniczne dachu, wytrzymałość deskowania a nawet typowe dla lokalizacji warunki pogodowe. Jeżeli więc nie masz pewności, jaką dachówkę wybrać na swój dach, skorzystaj z porad naszych sprzedawców, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby rozwiać wszelkie wątpliwości oraz ułatwić wybór.

Darmowa wycena dachówek
pod Twój projekt

Skorzystaj z profesjonalnej i darmowej oferty wyceny dachówek, akcesoriów dodatkowych oraz wszelkich innych niezbędnych materiałów budowlanych, które wybierzesz. Wystarczy, że dostarczysz nam projekt dachu wraz z informacją, które produkty interesują Cię najbardziej. Dzięki temu poznasz przybliżone koszty i przekonasz się, jak bardzo konkurencyjne ceny dachówek mamy w naszych hurtowniach.

Gorąco zapraszamy do naszej głównej siedziby w Szczecinie!