extraDACH / Szczecin / Szczecin dachy

Szczecin dachy

Szczecin i dachy

Szczecińskie dachy z pewnością przyciągają pięknem i oryginalnością. Można tu znaleźć stare, zabytkowe, odnowione dachy, jak te dachy, które urzekają nowoczesnością. To właśnie tu, w Szczecinie zrodziła się firma extraDACH, której założeniem było by wszystkie dachy były piękne, solidne i dopasowane do kieszeni każdego klienta. Niewątpliwie nam się to udaje, ponieważ, co godne uwagi, mamy już 10 oddziałów w całej Polsce, które prężnie działają. Bezsprzecznie nie mamy zamiaru na tym poprzestawać i w planach mamy już kolejne!

Tani dach w Szczecinie

Tani dach to nie wszystko. My oprócz niskich cen oferujemy również wysoką jakość! Tworząc z nami dach, masz pewność, że wszystkie komponenty, takie jak pokrycia dachowe, rynny i ocieplenia będą solidne i z pewnością posłużą Wam na lata! Co jest naszą gwarancją taniego i solidnego dachu? Bezsprzecznie ma na to wpływ fakt, że jesteśmy już ponad 15 lat na rynku a tysiące naszych zadowolonych klientów, mogą niewątpliwie potwierdzić, że spełniliśmy ich wszelkie oczekiwania! Magazyny extraDACH posiadają setki rodzajów dachówek, blachodachówek, pap i gontów, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że zdołamy dobrać idealne pokrycie dachowe pod Wasz dach!

Solidny dach w Szczecinie

Wszystkie dachy wymagają specjalnego traktowania. Żaden dach nie jest taki sam, chociaż z pozoru mogłoby się tak wydawać. Solidny dach, to przede wszystkim Państwa bezpieczeństwo! Na rodzaj dachu i jego pokrycia dachowego ma wpływ zarówno kształt budynku, jego przeznaczenie, miejsce, w którym będzie się znajdować, czy też wielkość budynku. Brzmi strasznie? Nam nic, co związane z dachami nie jest straszne! Dlatego, jeśli chcecie Państwo mieć tani i solidny dach, zapraszamy do extraDACH! Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że oferujemy bezpłatną wycenę dachu! Bezsprzecznie mamy również magazyny pełne wszelkiego rodzaju pokryć dachowych, które tylko czekają by pokryć Państwa dach! Bezsprzecznie z nami zbudujecie solidny dach i nie tylko!

Wycena dachu Szczecin

Zdajemy sobie sprawę, że budowa dachu to nie jest prosta sprawa. Dach to przede wszystkim bezpieczeństwo! Nie jest łatwym również dobranie odpowiedniego pokrycia dachowego, posiadając takie ograniczniki, jak budżet, rodzaj dachu, czy oczekiwania. My jesteśmy po to, by Państwu to ułatwić! Niewątpliwie z tego względu stworzyliśmy bezpłatną wycenę dachu! Darmowa wycena dachu w Szczecinie, jak i w innych miastach działa bez zarzutu! Zawsze staramy się wychodzić naszym klientom na przeciw i bezsprzecznie ciągle pracujemy nad tym, by wybór  dachu i pokrycia dachowego był dla Państwa jak najbardziej przyjemnym zdarzeniem! Zapraszamy!