HURTOWNIA BUDOWLANA EXTRADACH W SZCZECINIE

extraDACH / Szczecin / Hurtownia budowlana

Zapraszamy do Szczecina, do naszej głównej siedziby extraDACH, czyli największej hurtowni materiałów budowlanych, która już od kilkunastu lat specjalizuje się przede wszystkim w materiałach związanych z budową dachu, w tym w pokryciach dachowych. Już na początku działalności szybko zaczęliśmy stawać się największą hurtownią dachówek i innych pokryć dachowych w okolicy, ponieważ trzon sprzedaży stanowiły od zawsze dachówki ceramiczne i cementowe, blachodachówka, papa i gont, a także okna dachowe i wyłazy oraz wszelkie niezbędne akcesoria i dodatki. Oddział w Szczecinie to pierwsza placówka hurtowni budowlanej extraDACH i główna siedziba zarazem, ponieważ w kolejnych latach otwartych zostało jeszcze kilkanaście jednostek w całej Polsce. Na dzień dzisiejszy to już nie tylko hurtownia dekarska (chociaż to nadal nasza najsilniejsza gałąź sprzedaży) – działalność rozszerzona została z czasem o kolejny asortyment, niezbędny podczas budowy domów – ścian i fundamentów, kominów wraz z systemami wentylacyjnymi, materiałami do tworzenia elewacji, a także akcesoriów termoizolacyjnych i hydroizolacyjnych dla dachów i budynków.

NAJNIŻSZE CENY – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Od samego początku działalności szczecińskiej hurtowni budowlanej extraDACH kładziemy szczególny nacisk na stworzenie zrównoważonego balansu pomiędzy dostarczeniem naszym klientom najwyższej jakości materiałów budowlanych, które będą jednocześnie w możliwie najniższych cenach. Udało nam się osiągnąć ten efekt dzięki nawiązaniu już na początku ścisłej współpracy z największymi producentami materiałów budowlanych z Polski oraz zagranicy, a ta z czasem przerodziła się w długofalowe oraz wielkoskalowe działania dystrybucyjne w obrębie całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku oraz pełnemu zaufaniu do współpracujących z nami firm, jesteśmy bardziej niż pewni, że wszystko, co przekazujemy w Państwa ręce jest towarem najwyższej jakości i nigdy nie zawiedzie oczekiwań, wynikających z deklarowanych parametrów. Poza najniższą ceną materiałów budowlanych bardzo często można liczyć u nas na atrakcyjne oferty specjalne oraz promocje.

WIEDZIA I DOŚWIADCZENIE, NA KTÓRYCH MOŻNA POLEGAĆ

Hurtownia budowlana extraDACH w Szczecinie to także miejsce, w którym stawiamy na profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę. W kwestii sprzedaży materiałów budowlanych szczególnie istotne jest fachowe doradztwo, dlatego kładziemy nacisk na wyposażenie naszych sprzedawców w wiedzę oraz umiejętności, które pozwalają na specjalistyczny dobór wszelkich materiałów budowlanych pod kątem indywidualnych potrzeb i preferencji, z uwzględnieniem możliwości technicznych. To ważne, ponieważ w budownictwie nie można pozwolić sobie na najmniejsze błędy. Na podstawie najważniejszych informacji lub szczegółowego projektu pomożemy wybrać Ci takie produkty, które najlepiej sprawdzą się w swojej roli, oraz dobierzemy wszelkie niezbędne akcesoria tak, aby wydobyć z produktów maksimum możliwości technicznych. Z nami można być absolutnie pewnym rzetelnej i fachowej informacji, nie tylko o samych zaletach, ale także o ograniczeniach produktów.

POZNAJ MARKI, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY OD LAT

Tak długoletnie doświadczenie na rynku materiałów budowlanych oznacza absolutną pewność co do jakości wszystkich produktów w naszej ofercie, a przy tym na najkorzystniejsze warunki, jakie otrzymujemy od producentów, z którymi tak długo współpracujemy. Sprawdź, jakie materiały znajdziesz w naszej hurtowni:

POKRYCIA DACHOWE – DACHÓWKA CERAMICZNA I CEMENTOWA

hurtownia dachówki szczecin

Hurtownie extraDACH to zawsze najbogatsza oferta dachówek w Polsce! Znajdziesz u nas dachówki takich producentów jak np:

POKRYCIA DACHOWE – BLACHODACHÓWKA

hurtownia dachówek szczecin

Blachodachówka w ofercie hurtowni extraDACH to szeroki wybór wśród różnorodnych wzorów przetłoczeń, kolorystyki a także możliwości technologicznych, które sprawdzą się zarówno w przypadku dachów bardzo stromych, jak i o niewielkim stopniu nachylenia. W naszej hurtowni znajdziesz blachodachówki produkcji między innymi:

POKRYCIA DACHOWE – PAPA & GONT

budowlane materiały szczecin
W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów papy – zarówno z przeznaczeniem do wierzchniego krycia dachów w układach wielowarstwowych i jednowarstwowych, do tworzenia hydroizolacji na dachach czy fundamentach, a także wszelkie niezbędne akcesoria do kładzenia i konserwacji papy. Wśród nich znajdą się produkty od:

OKNA DACHOWE I WYŁAZY

hurtownia dekarska szczecin
Ponieważ dach to nie tylko pokrycia dachowe, nasz skład budowlany w Szczecinie oferuje także szeroki zakres okien dachowych o różnorodnym przeznaczeniu (kuchnia, łazienka, sypialnia), zarówno drewnianych, jak i drewniano-poliuretanowych oraz PVC, okien specjalnych, jak kolankowe czy balkonowe a także wyłazy dachowe i okna wyłazowe, a to wszystko wraz z akcesoriami, takimi jak rolety, żaluzje, markizy. Producenci okien dachowych i akcesoriów w naszej
Hurtownia budowlana extraDACH w Szczecinie to także materiały, takie jak: RYNNY, MEMBRANY I INNE AKCESORIA DACHOWE, KOMINY I WENTYLACJE, SYSTEMY ŚCIAN, SYSTEMY DOCIEPLEŃ, PŁYTY GIPSOWE, CHEMIA BUDOWLANA I PRZEMYSŁOWA ORAZ WSZELKIE NARZĘDZIA DEKARSKIE ORAZ WIELE INNYCH PRODUKTÓW I AKCESORIÓW

POZNAJ NASZE PRODUKTY

Zakupy materiałów budowlanych w hurtowni extraDACH to także możliwość zobaczenia lub nawet przetestowania produktów osobiście – odwiedź nasz oddział i zapoznaj się z asortymentem, który chcesz kupić, porównaj oferty, zobacz podobne materiały. Może inne rozwiązanie przekona Cię bardziej? Na miejscu czekają na Ciebie m.in. ekspozycje dachówek wszystkich naszych producentów, dzięki którym możesz zobaczyć z bliska ich fakturę, rzeczywisty kolor oraz sposób, w jaki są ułożone na dachu. Przetestuj próbki materiałów, przyjrzyj się oknom oraz sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy dla Ciebie!

DARMOWA WYCENA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Zapraszamy także do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, czyli darmowej wyceny wybranych przez Ciebie materiałów – wystarczy, że dostarczysz nam projekt swojego dachu i/lub domu, a przygotujemy dla Ciebie profesjonalną i precyzyjną wycenę, dzięki której dowiesz się, jak bardzo konkurencyjne ceny czekają na Ciebie w extraDACH Szczecin!

ODWIEDŹ NASZĄ HURTOWNIĘ W SZCZECINIE LUB ZAMÓW TRANSPORT NA BUDOWĘ

Wszystkie jednostki extraDACH współpracują z przewoźnikami w całej Polsce, aby zawsze sprawnie i szybko dostarczyć Ci zamówione materiały. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo dostawy oraz niezawodną, profesjonalną organizację całego procesu, dzięki czemu Ty nie musisz się o nic martwić. Zadzwoń do nas aby ustalić szczegóły zakupu oraz dostawy.

ODWIEDŹ NASZ ODDZIAŁ W SZCZECINIE LUB SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ZAPRASZAMY!