extraDACH / Szczecin / Obróbki blacharskie Szczecin – dostępne od reki

Obróbki blacharskie Szczecin

Od samego początku w extraDACH stawialiśmy na innowacyjność i oferowanie kompleksowych rozwiązań. Czymże byłaby sprzedaż pokryć dachowych bez obróbek blacharskich które są nieodłącznym elementem budowy i renowacji dachu.

Obróbki blacharskie z blachy płaskiej w Szczecinie wykonujemy na specjalnie przygotowanej do tego blacharni. Stanowiska na których tworzymy dowolne kształty z blachy płaskiej wyposażone są w gilotyny i giętarki umożliwiające szybką i bezpieczną pracę. Dzięki zakupowi gotowych oblachowań dachu mają Państwo pewność że bedą Pasować do projektu dachu a prace na budowie pójdą znacznie sprawniej.

Obróbki dekarskie z blachy - co wykonujemy?

Z blachy płaskiej możemy wykonać praktycznie wszystko co potrzebne na Twój dach. Najpopularniejszymi obróbkami blacharskimi w Szczecinie są zdecydowanie pasy nadrynnowe oraz podrynnowe, kosze dachowe, obróbki kominów, wiatrownice czy obróbki ogniomurów – oprócz tego realizujemy także zamówienia niestandardowe przyjedz z własnym projektem a w wykonamy wszystko zgodnie z Twoim zaleceniem.

PAS NADRYNNOWY

PAS NADRYNNOWY

KOSZ DACHOWY

kosz dachowy szczecin

PAS PODRYNNOWY

pas podrynnowy szczecin

OBRÓBKA WIATROWNICY

obróbka wiatrownicy szczecin

Obróbki blacharskie od ręki!

Tylko u nas – przy Krakowskiej 61A w Szczecinie obróbki blacharskie na Twój dach dostępne OD RĘKI! Przyjedz i przekonaj sie sam – kupisz u nas nie tylko obróbki blacharskie ale także rynny, okna dachowe i oczywiście całe pokrycia dachowe!

obrobki blacharskie Szczecin (2)
obrobki blacharskie Szczecin
obrobki blacharskie Szczecin (3)
obrobki blacharskie Szczecin (4)
obróbki blachy dekarskie szczecin