PAPA na dach Szczecin

extraDACH / Szczecin / Papa dachowa Szczecin – Icopal, Izobud i inne

Szukasz papy dachowej w okolicy? Zapraszamy do szczecińskiego oddziału extraDACH, który jest jednocześnie główną siedzibą naszej firmy. Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się naszą ofertą dotyczącą papy dachowej, innych pap specjalnego przeznaczenia, oraz wszelkiego rodzaju produktów dodatkowych, związanych z kładzeniem oraz konserwacją papy. Od kilkunastu lat jesteśmy liderem w branży dystrybucji materiałów budowlanych na terenie całej Polski, dlatego przygotowana przez nas oferta papy bitumicznej jest wyjątkowo szeroka – na tyle, aby zawsze można było znaleźć u nas materiały, odpowiadające na potrzeby każdego rodzaju przedsięwzięć. ExtraDACH zaopatrzy Cię w niezbędne materiały niezależnie od tego, jaki rodzaj prac planujesz – począwszy od drobnej renowacji dachu z papy aż po szeroko zakrojone inwestycje. Naszym dodatkowym atutem są także wyjątkowo konkurencyjne ceny – odwiedź nas w Szczecinie i poznaj naszą szczegółową ofertę!

Naszym priorytetem jest szczególna dbałość o szeroką dostępność różnorodnych typów papy dachowej, wyłącznie od najlepszych producentów. Wśród produktów, które można znaleźć u nas w stałej dostępności są przede wszystkim papy dachowe wierzchniego krycia, w wielu wariantach, począwszy od rozwiązań klasycznych, skończywszy na najnowocześniejszych papach dachowych w zaawansowanych technologicznie wariantach, zapewniających szeroki zakres funkcjonalny. Nie są to jednak jedyne rodzaje papy, jakie znajdziesz w naszym szczecińskim oddziale – dysponujemy także papą podkładową, do tworzenia izolacji przeciwwilgociowych dachów oraz fundamentów, papą do kładzenia wielowarstwowych, jak i jednowarstwowych pokryć dachowych, tak w wariantach papy termozgrzewalnej, jak i do kładzenia „na zimno”, czy o znacznie skróconym czasie zgrzewania.

Odwiedź nas w Szczecinie, gdzie do Twojej dyspozycji pozostaje nasz wykwalifikowany zespół specjalistów, gotowych udzielić wszelkiego rodzaju porad na temat doboru materiałów budowlanych, w tym papy dachowej oraz wszelkich, niezbędnych akcesoriów i produktów dodatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych parametrów i potrzeb Twojego projektu. Przyjeżdżając do naszego oddziału extraDACH będziesz mieć też okazję poznać aktualne ceny papy dachowej oraz wszystkie dostępne w danym czasie promocje – a te goszczą u nas naprawdę często! Nasi sprzedawcy będą także pomocni w kwestii oszacowania możliwych kosztów materiałów, jakich potrzebujesz, jeżeli natomiast dostarczysz nam projekt dachu, możesz liczyć na dokładniejszą, indywidualną wycenę.

extraDACH Szczecin to bogata dostępność papy dachowej od wiodących na runku producentów, takich jak:

Promocyjne i najniższe ceny papy dachowej zawsze w extraDACH Szczecin

Jednym z naszych najważniejszych celów jest stworzenie takiej oferty papy dachowej, która będzie stanowiła idealny balans najwyższej jakości produktów w najbardziej atrakcyjnych cenach. Dzięki długoletniej, stabilnej pozycji na rynku oraz szeroko zakrojonej współpracy z największymi producentami papy dachowej, udało nam się osiągnąć ten cel w naprawdę satysfakcjonującym wymiarze – przyjedź i przekonaj się już dziś! Jednocześnie oferowane przez nas papy dachowe należą wyłącznie do produktów sprawdzonych, co do których posiadamy całkowitą pewność, że spełnią nawet najwyższe oczekiwania.

Przyjedź i poznaj naszą aktualną ofertę papy dachowej w extraDACH Szczecin

Jeżeli nadal nie wiesz, od czego zacząć poszukiwanie odpowiedniej papy, pomocne może okazać się poniższe zestawienie najczęściej stosowanych pojęć dotyczących papy, dzięki któremu łatwiej będzie poruszać Ci się w gąszczu różnych nazw czy określeń.

PAPA DACHOWA WIERZCHNIEGO KRYCIA

pojęcie to kryje w sobie jeden z najczęściej poszukiwanych rodzajów papy, czyli taką, z której wykonuje się ostatnią warstwę pokrycia dachowego, gdy jest to pokrycie wielowarstwowe, lub stanowiącą pokrycie samo w sobie – gdy mamy do czynienia z pokryciem jednowarstwowym. Papa wierzchniego krycia występuje w wielu postaciach oraz może mieć różne zastosowanie, wynikające ze stopnia trwałości, szczegółowych parametrów oraz zastosowanych dodatków i metody kładzenia.

PAPA PODKŁADOWA

za jej sprawą wykonuje się pierwszą warstwę pokrycia – dachowego, czy też w izolacji fundamentów. Jej zadaniem jest zabezpieczenie podłoża, na którym układana będzie papa po to, aby podłoże nie przyjmowało wilgoci. Stosuje się ją zarówno w przypadku tworzenia nowych dachów, jak i podczas renowacji starych konstrukcji dachowych.

PAPA BITUMICZNA

to jeszcze szersze pojęcie, w którym zawiera się zdecydowana większość rodzajów papy, a ich przeznaczenie może być skrajnie odmienne. Papa bitumiczna inaczej nazywana jest też asfaltową i odnosi się to jedynie do materiału, z jakiego jest wytwarzana. Można jednak znaleźć wspólną cechę wszystkich pap z bitumu, ponieważ bez wątpienia jest to materiał o wysokiej trwałości, odporności na wyginanie, a także wytrzymały na duży przedział temperatur oraz najczęściej – utrwalanym metodą termozgrzewalną.

PAPA TERMOZGRZEWALNA

termin odnoszący się bardziej do metody kładzenia, niż do specyfiki samej papy, przy czym jest to metoda najbardziej powszechna i najczęściej spotykana. Można także napotkać papy termozgrzewalne o skróconym czasie zgrzewania (np. produkcji Icopal), oraz w wariantach zarówno do krycia wierzchniego, papy podkładowej, papy do hydroizolacji fundamentów, balkonów i tarasów.

PAPA DO FUNDAMENTÓW

nie jest to papa na dach tylko do tworzenia hydroizolacji podziemnych części budynków, które mają stały kontakt wilgocią gruntową. Taki rodzaj papy musi być szczególnie trwały, nie tylko ze względu na czynniki, jakim będzie nieprzerwanie podlegać, ale także po to, aby mogła służyć nieprzerwanie i bez zarzutu przez wiele lat. Izolacje przeciwwilgociowe na fundamentach mogą być zarówno jedno, jak i wielowarstwowe, w zależności od specyfiki wybranej papy.

Pordniki dotyczące papy dachowej

Podczas wyboru papy dachowej, która ma mieć konkretne zastosowanie, należy jednak pamiętać, że bardzo ważną rolę mają wszelkiego rodzaju dodatki funkcjonalne oraz zastosowana technologia produkcyjna. Główne z tego względu często najlepszym wyborem jest skorzystanie z porad, jakie może zaoferować wykwalifikowany sprzedawca, a właśnie takich specjalistów spotkasz w naszym oddziale extraDACH Szczecin – dzięki nim nie tylko uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące papy dachowej oraz innych materiałów budowlanych w naszym sklepie, ale możesz liczyć także na pomoc w doborze wszelkich produktów dodatkowych, jakie przydadzą się podczas montażu oraz konserwacji papy dachowej. W naszym szczecińskim oddziale dysponujemy także bogatą ofertą dodatkowych produktów, które pomogą usprawnić funkcję papy, jej kładzenie lub drobne prace remontowe. Są to na przykład takie rozwiązania, jak nowoczesne masy modyfikowane SBS, kleje, grunty czy izolacje do papy dachowej czy hydroizolacji fundamentów, do pokryć z gontu bitumicznego, pokryć z blachodachówki itd., a nasi sprzedawcy chętnie pomogą wybrać te, których będziesz potrzebować.