Pokrycia dachowe Szczecin

extraDACH / Szczecin / Pokrycia dachowe Szczecin – darmowa wycena

extraDACH Szczecin

ul. Krakowska 61A
71-017 Szczecin

Pokrycia dachowe! To nasza specjalność – otrzymasz u nas nie tylko bezpłatną poradę ale również wycenę całego pokrycia dachowego.W Szczecinie już od prawie 15lat prowadzimy naszą hurtownię materiałów budowlanych gdzie posiadamy największy skład dachówek i akcesoriów dachowych i innych materiałów budowlanych w całym zachodniopomorskiem!

Jakie pokrycie dachu wybrać

Wybór odpowiedniego pokrycia dachowego nie jest łatwą sprawą. Ilość kolorów dachówek – producentów – modeli oraz kształtów może przyprawić o zawrót głowy. Do tego różne powłoki dachówek oraz materiał z którego zostały wykonane – dachówki ceramiczne lub cementowe – okazuje się że wyboru należy dokonać wśród setek lub tysięcy możliwości – a nie wzięliśmy jeszcze pod uwagę blachodachówki ani innych alternatywnych pokryć dachowych. W naszym oddziale extraDACH Szczecin (oprócz dużego wyboru) otrzymujecie profesjonalne doradztwo i pomoc najlepszych specjalistów, którzy pomogą przebrnąć przez ten ciężki okres jakim jest budowa domu.

Pokrycia dachowe Szczecin

Sprzedażą materiałów do budowy dachów zajmujemy się od prawie 15stu lat! Na przestrzeni tych lat nawiązaliśmy współpracę z największymi dostawcami pokryć dachowych w kraju i na świecie. Jako największa hurtownia materiałów budowlanych przeznaczonych do budowy dachu i domu możemy się poszczycić dostępnością dachówek od takich producentów jak ROBEN, CREATON, KORAMIC oraz BRAAS. Cześć dachówek dostępna jest tylko u nas – nie znajdziecie ich nigdzie indziej. Oprócz dachówek znajdą Państwo u nas również blachodachówki – BLACHOTRAPEZ, BRATEX czy RUKKI.

Styl dachówki dopasowany do Twojego domu

Dachówki esówki, dachówki płaskie, dachówki mnich-mniszki, dachówki karpiówki, dachówki zakładkowe… zdecydowanie jest z czego wybierać! Do tego blachodachówki – przypominające klasyczne dachówki faliste lub dachówki płaskie oraz tworzące własne trendy – blachodachówki trapezowe lub na rąbek. Przyjedz sprawdź wystawkę naszych dachówek – i wybierz ten styl dachówek który najbardziej pasuje do Ciebie i do Twojego dachu. 

Darmowa wycena Twojego dachu!

Prześlij do nas zapytanie na szczecin@extradach.pl załącz projekt dachu i napisz jaka dachówka Cię interesuje. Nasi handlowcy oraz specjalny dział projektowy specjalizujący się w przygotowywaniu wycen dachów czekają na Wasze projekty!