extraDACH / Tychy / Tychy dachy

Tychy dachy

Tychy bezsprzecznie posiadają piękne dachy. Słyszeliśmy, że to dlatego, że otworzyliśmy w Tychach oddział extraDACH. Oferujemy tanie pokrycia dachowe, fachowe doradztwo i transport zamówionych materiałów dachowych. Dachy czterospadowe, dachy dwuspadowe, dachy wielospadowe. Posiadamy pokrycia dachowe na wszystkie rodzaje dachów. Chcą Państwo wiedzieć więcej? Zapraszamy.

Dach w Tychach

Każdy dach zależy od struktury budynku, który będzie zwieńczać. Dachy wielospadowe zdecydowanie będą zwieńczać budynki o złożonej kubaturze. Dachy czterospadowe, które są mniej skomplikowane, będą zatem zwieńczać budynki względnie proste, na przykład w kształcie prostokąta. W extraDACH posiadamy pokrycia na dach, dla każdego rodzaju dachu. Blachodachówki, dachówki, papy, gonty, to tylko niektóre z pokryć, jakie mamy w swojej ofercie. Oczywiście wszystkie oferowane przez nas pokrycia dachowe są wiodących producentów, jak na przykład Roben, Braas, Creaton, Koramic.

Tani dach Tychy

Sposobów na tani dach jest kilka. Zdecydowanie jeden z największych kosztów stworzenia dachu stanowi pokrycie na dach. Stąd aby obniżyć koszt stworzenia dachu, można zakupić tańszy rodzaj pokrycia dachowego, taki jak blachodachówka, blacha, czy też papa. Jednak zanim dokona się zakupu pokrycia na dach, należy skonsultować z dekarzem, czy takie pokrycie będzie odpowiednie do Państwa rodzaju dachu.  W extraDACH niezależnie od pokrycia dachowego, posiadamy super ceny. Oczywiście oferowane przez nas pokrycia dachowe, są wiodących producentów, stąd macie Państwo gwarancję, że zakupione przez Państwa materiały na dach, będą najwyższej jakości.

Dachy Tychy
Dachy Tychy
Dachy Tychy
Dachy Tychy

Transport materiałów na dach Tychy

Zakup materiałów na dach, zdecydowanie wymaga również transportu. W extraDACH oprócz super cen materiałów na dach, oferujemy również transport. Zarówno współpraca z wieloma przewoźnikami, jak i nasi specjaliści, którzy pracują w oparciu o specjalny system, zadbają o to, by zamówione przez Państwa materiały na dach, dotarły do Państwa, w wyznaczone przez Państwa miejsce, w jak najkrótszym czasie. W razie gdyby zabrakło w magazynie, któregoś materiału na dach, zamówimy je wprost od producenta.

Transport pokryć dachowych Tychy
Transport dachówek Tychy
Transport balachodachówek Tychy
Transport materiałów dachowych Tychy

Bezpłatna wycena dachu Tychy

Zdecydowanie stworzenie dachu jest kosztochłonne. Stąd też wcześniejsza kalkulacja wymiarów jego kosztów może zaoszczędzić Państwu zarówno czasu, jak i oczywiście pieniędzy. Oferujemy Państwu bezpłatną wycenę dachu. Wystarczy, że wyślą nam Państwo projekt Państwa budynku, w tym oczywiście dachu, a my w oparciu o uzyskane dane wycenimy Państwa dach.

Wypełnij
formularz

Zadzwoń
32 217 45 52