extraDACH / Tychy / Tychy pokrycia dachowe

Tychy pokrycia dachowe

extraDACH Tychy

ul. Serdeczna 11
43-100 Tychy

E-mail: tychy@extradach.pl
Tel.: (32) 217 45 52

Zdecydowanie pokrycie dachowe, to jedna z najważniejszych części dachu.  Niezwykle ważnym jest by było solidne. Oczywiście rodzajów pokryć dachowych, jest bardzo dużo. Zaczynając od blachodachówek, przez dachówki, blachy, na papach i gontach kończąc. Zdecydowanie wszystkie te pokrycia dachowe, zakupią Państwo w extraDACH Tychy.

Solidne pokrycia dachowe Tychy

Zdecydowanie pokrycie dachowe, to niezwykle ważny element dachu. Stąd bardzo ważnym jest, żeby pokrycie dachowe było solidne. Oczywiście nie bez znaczenia, jest również jakość zamontowania pokrycia dachowego na dachu. W firmie extraDACH Tychy posiadamy pokrycia dachowe najwyższej jakości, spełniające najwyższe oczekiwana, zarówno nasze, jak i naszych najbardziej wymagających klientów.

Pokrycia dachowe Tychy

Zdecydowanie rodzajów pokryć dachowych, jest wiele. Zaczynając od dachówek, przez blachodachówki, blachy, na papach i gontach kończąc. Oczywiście, każdy rodzaj pokrycia dachowego, ma swoje warianty, chociażby ze względu na powłokę, na przykład glazurowaną. Zdecydowanie pomocą służą nasi handlowcy, którzy bezsprzecznie z ogromną przyjemnością opowiedzą Państwu, o każdym pokryciu dachowym oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Zapraszamy.

Tychy pokrycia dachowe
Tani transport pokryć dachowych Tychy
Tanie pokrycia dachowe Tychy
Solidne pokrycia dachowe Tychy

Tani transport pokryć dachowych Tychy

Zdecydowanie zakup pokryć dachowych, to również ich transport. W firmie extraDACH Tychy oferujemy transport pokryć dachowych w super cenach. Współpracujemy z wieloma przewoźnikami. Nasi specjaliści zadbają o to, by zamówione przez Państwa materiały na dach, dotarły do Państwa, w wyznaczone przez Państwa miejsce, w jak najkrótszym czasie. Zapraszamy.

Zadzwoń do nas lub wyślij prośbę na maila wraz z projektem dachu a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie a następnie dowieziemy wszystko na Twoją budowę. Jako ogólnopolski lider wśród hurtowni budowlanych, oprócz najlepszych cen proponujemy Państwu bezpłatne wyceny dachów, na podstawie indywidualnych projektów budowlanych.

POKRYCIA DACHOWE BĘDĄ DOSTARCZONE PROSTO NA TWOJĄ BUDOWĘ!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY

Wypełniając
formularz

Na telefon
(32) 217 45 52